BABACAN PREMİUM

BABACAN PREMİUM-2-EL-2-ODA-1-SALON DENİZ MANZARALI KULEDE-05545876157

babacan-premium-2-el-2-oda-1-salon-deniz-manzarali-kulede-05545876157

BABACAN PREMİUM-2-EL-2-ODA-1-SALON DENİZ MANZARALI KULEDE-05545876157

1.750.000 TL

 • Emlak Tipi Satılık Daire 
 • m² (Brüt) 101
 • m² (Net) 95
 • Oda Sayısı 2+1
 • Bina Yaşı 1
 • Bulunduğu Kat 29
 • Kat Sayısı 30 ve üzeri
 • Isıtma Merkezi (Pay Ölçer)
 • Banyo Sayısı 2
 • Balkon Var
 • Eşyalı Hayır
 • Kullanım Durumu Boş
 • Site İçerisinde Evet
 • Site Adı Babacan Premium
 • Aidat (TL) Belirtilmemiş
 • Krediye Uygun Evet
 • Tapu Durumu Kat İrtifaklı
 • Kimden Emlak Ofisinden

babacan-premium-2-el-2-oda-1-salon-deniz-manzarali-kulede-05545876157

DAİRELERİMİZDE ALTERNATİFLER VARDIR.

KİRACILI VEYA KİRACISIZ…

BALKONLU VEYA BALKONSUZ..

EŞYALI VEYA BOŞ..

TÜM ALTERNATİFLER İÇİN ARAYINIZ.

Site İçerisinde

Güvenlikli

babacan-premium-2-el-2-oda-1-salon-deniz-manzarali-kulede-05545876157

Otopark-Havuz-Fitness-Hamam-Voleybol

Basketbol-Satranç Alanları Mevcut

Metrobüse Yakın

Torium Avm’ye Yakın

Merkezi Konumda

babacan-premium-2-el-2-oda-1-salon-deniz-manzarali-kulede-05545876157

02125403311

05545876157

Best Deals With Discount Offer in Istanbul City

For Sale With Cheapest Price By Çınar Property

E 5 ve TEM yollarının kesişim noktasında,

Metrobüse 3 dakika yürüme mesafesi,

Torium Alışveriş Merkezi 3 dk. yürüme mesafesi,

Açık yüzme havuzu,

babacan-premium-2-el-2-oda-1-salon-deniz-manzarali-kulede-05545876157

Kapalı otopark,

Spor salonu,

Çocuk oyun parkı,

babacan-premium-2-el-2-oda-1-salon-deniz-manzarali-kulede-05545876157

Basketbol sahası,

Yapay gölet,

Barbekü alanları,

Meeting odaları,

babacan-premium-2-el-2-oda-1-salon-deniz-manzarali-kulede-05545876157

Sauna / Fitness / Hamam / Cep Sineması / Play Station Odaları,

Babacan Premium’u yaratırken İstanbul’dan ilham aldık ve hem İstanbul’a sembol bir yapı hem de geleceğe değerli bir miras bırakmak istedik… İki kıtayı birleştiren büyük kentte; yaşamı, işi ve sosyal hayatı aynı projede buluşturduk.

Birbirinin yatırım değerini besleyen Residence, Terrace, Tower, Home Office, Mall ve Suites’den oluşan karma bir proje

İş, aile, doğa, yaşam…Geçmiş ile geleceğin, lüks ile konforun, estetik ile uyumun, doğa ile çağdaş mimarinin ideal karışımı… Babacan Premium’da hiç bir şey için hiç bir şeyden vazgeçmek zorunda değilsiniz.

Projemizde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri olmak üzere toplamda 1216 adet dairemiz bulunmaktadır. 1+0 ve 1+1 residence daireler için ayrı 2+1 ve 3+1 daireler ve home office daireler için olmak üzere 3 adet giriş çıkış vardır.

ŞEHRİN ORTASINDA BAHÇE KEYFİ

babacan-premium-2-el-2-oda-1-salon-deniz-manzarali-kulede-05545876157

Ailenizle birlikte huzur dolu anlar geçirmek ve tazelenmek… Babacan Premium’un sizlere sunduğu güzelliklerden sadece biri.

Doğanın, huzurun ve eğlencenin tadını doyasıya çıkarın diye Babacan Premium’un %60’ı yeşil alan ve sosyal donatılara ayrıldı.

Doğadan esinlenerek özenle seçilmiş ağaç ve bitki türleri, önde gelen peyzaj mimarları tarafından şekillendirildi. Yeşil alanların ön plana çıktığı, kamelya, yapay göletler, yasemin havuzları ve süs şelaleleriyle stilize edilen özel tasarım peyzaj alanında keşfedilecek daha birçok sürpriz sizi bekliyor.

ÖDÜLÜNÜZ SİZİ BEKLİYOR

babacan-premium-2-el-2-oda-1-salon-deniz-manzarali-kulede-05545876157

Babacan Premium, sakinlerine kendilerini ödüllendirebilecekleri eşsiz alanlar sunuyor. Bunlardan biri olan özel tasarım Açık Yüzme Havuzu, etrafındaki özel loca alanları ve yanı başındaki çocuk havuzu ile günün stresini serin sulara bırakmanız için sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

GENİŞ SOSYAL OLANAKLAR

babacan-premium-2-el-2-oda-1-salon-deniz-manzarali-kulede-05545876157

Yeşillerle kuşanmış yürüyüş yollarına ne dersiniz ya da sevdiklerinizle birlikte Barbekü ve Mangal Alanı’nda lezzetli dakikalara? İsterseniz arkadaşlarınızla birlikte Kamelya’da veya Teras Kafe’de keyifli bir sohbete başlayın.

Kararınızı verin gerisini Babacan Premium’a bırakın. Çünkü Babacan Premium bir yaşam projesi… Tasarımının sadece mimari ya da mühendislik odaklı değil, öncelikli insan odaklı olmasını önemsedik ve her detayı sizin için planladık.

TÜM RİSKLER SİZDEN UZAKTA

Her detayın kontrol altında olduğu 7/24 güvenlik anlayışı, iç ve dış mekanların keyifli vakit geçirmesi, merkezi huzur ve mutluluk evleri…

Babacan Premium’da kusursuz yaşamı sağlayan tüm unsurlar sürekli kontrol altındadır. Gözlerinizi kapatın ve profesyonel güvenliğin huzurunu yaşayın.

Babacan Premium ile tek kapı erişimi, 7/24 kamera sistemi, yangın ve duman uyarı sensörleri ve profesyonel güvenlik ekibi ile tüm risk ve olasılıklar kontrol altında.

OTOPARK

babacan-premium-2-el-2-oda-1-salon-deniz-manzarali-kulede-05545876157

Yakalamanız gerekiyor, ya da arkadaşlarınızın toplantısına geç kalmak üzeresiniz. Ama endişelenme … Çünkü Babacan Premium’da arabanız otoparkta güvende ve otoparkınız evinizden birkaç adım uzakta…

DİĞER İLANLARIMIZI BURAYA TIKLAYIP

GÖREBİLİRSİNİZ

babacan-premium-2-el-2-oda-1-salon-deniz-manzarali-kulede-05545876157

At the intersection of E 5 and TEM roads,

3 minutes walking distance to the Metrobus,

Torium Shopping Center 3 min. walking distance,

Outdoor swimming pool,

Parking Garage,

Gym,

Children’s playground,

Basketball court,

Artificial pond,

BBQ areas,

Meeting rooms,

Sauna / Fitness / Turkish Bath / Pocket Cinema / Play Station Rooms,

E 5 facade

While creating Babacan Premium, we were inspired by Istanbul and we wanted to leave both a symbolic structure and a valuable heritage for the future in Istanbul… In the big city connecting the two continents; we brought life, work and social life together in the same project.

A mixed project consisting of Residence, Terrace, Tower, Home Office, Mall and Suites that feed each other’s investment value

Work, family, nature, life… Ideal mixture of past and future, luxury and comfort, harmony with aesthetics, nature and contemporary architecture … You do not have to give up anything for Babacan Premium.

In our project, we have a total of 1216 flats, 1 + 0, 1 + 1, 2 + 1, 3 + 1 flat options. There are 3 entrance and exit for 1 + 0 and 1 + 1 residence apartments, 2 + 1 and 3 + 1 apartments and home office apartments.

ENJOYING THE GARDEN IN THE MIDDLE OF THE CITY

Having peaceful moments and refreshing with your family… It is just one of the beauties that Babacan Premium offers you.

60% of Babacan Premium is reserved for green spaces and social facilities to enjoy nature, peace and entertainment.

Carefully selected tree and plant species inspired by nature were shaped by leading landscape architects. Many more surprises are waiting for you to discover in the specially designed landscaping area, where green spaces come to the fore, stylized with camellia, artificial ponds, jasmine pools and ornamental waterfalls.

YOUR AWARD IS WAITING FOR YOU

Babacan Premium offers its residents unique areas where they can reward themselves. One of them is the specially designed Outdoor Swimming Pool, the private lodge areas around it, and the children’s pool next to it, waiting for you and your loved ones to leave the stress of the day in cool waters.

WIDE SOCIAL FACILITIES

How about walking paths lined with greens or delicious moments at BBQ and Grill Area with your loved ones? If you want, start a pleasant conversation with your friends in Camellia or Terrace Cafe.

Make your decision and leave the rest to Babacan Premium. Because Babacan Premium is a life project … We paid attention that its design is not only architectural or engineering oriented, but primarily human oriented and we planned every detail for you.

ALL RISKS ARE AWAY FROM YOU

24/7 security understanding where every detail is under control, indoor and outdoor spaces to have a pleasant time, central houses of peace and happiness…

In Babacan Premium, all elements that ensure perfect life are constantly under control. Close your eyes and experience the peace of mind of professional security.

With Babacan Premium, all risks and possibilities are under control with a single door access, 24/7 camera system, fire and smoke warning sensors and professional security team.

CAR PARK

You need to catch up, or you’re about to be late for your friends meeting. But you don’t worry… Because in Babacan Premium, your car is safe in the car park, and your car park is a few steps from your home…

#discount #sale #apartment #opportunity #campaign #home #residential #bedroom #livingroom #onthesite #central #closetotheroad #closetoshoppingmall

عند تقاطع طرق E 5 و TEM ،

3 دقائق سيرا على الأقدام إلى المتروباص ،

مركز تسوق توريوم 3 دقائق. سيرا على الاقدام،

مسبح خارجي ،

مرآب للسيارات،

نادي رياضي،

ملعب للأطفال ،

ملعب كرة السلة،

بركة اصطناعية ،

مناطق الشواء ،

غرف الإجتماعات،

ساونا / لياقة / حمام تركي / سينما الجيب / غرف بلاي ستيشن ،

BABACAN PREMİUM RESİDENCE
HEP İSTANBUL EVLERİ
PRESTİJPARK İSTANBUL
ARİS GRAND TOWER
SOLARKENT
BABACAN CROWN TOWER
N TOWERS
BABACAN PORT ROYAL
REGNUM ASTRUM TOWERS
BABACAN PALACE
TORKAM E 5
BİZİMEVLER
TOYA MODA
FORTİS İSTANBUL
TERRACE MİX
BİZZ TOWER RESİDENCE
OLCAY SEVALİSTA RESİDENCE
DAİRELERİNİZ ALINIR SATILIR KİRALANIR
ÇINAR REAL ESTATE

DAİRELERİNİZ ALINIR SATILIR KİRALANIR

Esenyurt,Zafermh,Babacan,Premium,Satılık,Daire,babacanpremium ,zafer,mahallesi,babacan Premium satılık daire,babacan premium satilik daire

babacan premium kiralık 1+1, Babacan Premium kimin, BABACAN PREMİUM Kiralık Daire, babacan premium 2+1 kiralık, Babacan Premium Satılık, Babacan Premium fiyat listesi, Babacan Premium Esenyurt, Babacan Premium sahibinden Satılık, babacan premium satılık 3+1, babacan premium satılık 2+1, Babacan Port Royal Satılık Daire, Babacan Port Royal Sahibinden, Babacan Premium sahibinden Satılık, Babacan Premium Daire Planları, Babacan Premium adres,

Babacan-Premium-babacanpremium-Babacan Premium satılık daire

satilik-daire-istanbul-esenyurt-zafer-mahallesi

#Esenyurt #Zafermh. #Babacan #Premium #Satılık #Daire #babacanpremium #zafer #mahallesi

#babacanpremiumkiralık1+1 #BabacanPremiumkimin  #BABACANPREMİUMKiralıkDaire #babacanpremium2+1kiralık #BabacanPremiumSatılık  #BabacanPremiumfiyatlistesi  #BabacanPremiumEsenyurt  #BabacanPremiumsahibindenSatılık #babacanpremiumsatılık3+1 #babacanpremiumsatılık2+1  #BabacanPortRoyalSatılıkDaire  #BabacanPortRoyalSahibinden #BabacanPremiumsahibindenSatılık #BabacanPremiumDairePlanları #BabacanPremiumadres

#BABACANPREMİUMADRES #BABACANPREMİUMULAŞIM #BABACANPREMİUMKİRALIK #BABACANPREMİUMKİRALİK #BABACANPREMİUMFORRENT #BABACANPREMİUMFORSALE #FORRENTBABACANPREMİUM #FORSALEBABACANPREMİUM#ESENYURT #ZAFERMH #BABACAN #PREMİUM #SATILIK #DAİRE

#BABACANPREMİUMKİRALIKDAİRE #BABACANPREMİUM21KİRALIK

#BABACANPREMİUMSATILIK #BABACANPREMİUMFİYATLİSTESİ #BABACANPREMİUMESENYURT #BABACANPREMİUMSAHİBİNDENSATILIK #BABACANPREMİUMSATILIK31 #BABACANPREMİUMTOWER #BABACANPREMİUMRESİDENCE #BABACANPREMİUMYORUMLAR

#İSTANBULZAFERMAHALLESİSATILIKDAİRE #ZAFERMAHALLESİKİRALIK

#ESENYURTZAFERMAHALLESİSATILIKDAİRE #ESENYURTZAFERMAHALLESİKİRALİKDAİRE #ESENYURTZAFERMAHALLESİFORRENT #ESENYURTZAFERMAHALLESİFORSALE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir