• 1-800-123-789
 • info@webriti.com

Category ArchiveTaraklı Termal

TARAKLI TERMAL OTEL DEVREMÜLK

TARAKLI TERMAL OTEL DEVREMÜLK

 TARAKLI TERMAL 

17098404_1343397262350171_4810136247432376802_n

Taraklı TERMAL Tesisi; 90 dönüm tapulu arazi üzerine kurulmuş olup, 60 blok 1270 daire 30.400 devre mülkten oluşmaktadır. TARAKLI TERMAL Daireler; Tesisimizde 1+1, 2+1 ve dubleks daireler olmak üzere 3 çeşit daire seçeneği bulunmaktadır. 1+1 daireler; A tipi olanlar 68 m2 , B tipi olanlar 71 m2, 2+1 daireler; A tipi olanlar 83 m2 , B tipi olanlar 92 m2, Dubleks daireler ise; 117 m2 den oluşmaktadır. Dairelerin içerisinde; yeterli sayıda çatal, bıçak ve yemek takımı, set üstü ocak, aspiratör, ankastre fırın buzdolabı ütü ve masası, şarjlı el süpürgesi, 70 ekran Tv, uydu yayını, 1 adet dahili
5
telefon, 1 adet vestiyer, salonda yatak olabilme özelliğine haiz 1 takım oturma grubu, muhtelif duvar pano ve diğer bütün aksesuarlar, muhtelif perde, tül ve nevresim takımları, havlu takımı, banyoda acil durum butonu, Hilton lavabo, küvet, 1. sınıf armatörler, daire tipinin yatak odası sayısına göre çift kişilik yatak, yatağa ait 2 adet komedin, elbise dolabı, tuvalet masası, mutfakta ve balkonda yemek
17626487_1370741906282373_6380752053788491092_nmasası bulunmaktadır. 1+1 daireler 5 kişilik, 2+1 daireler 7 kişilik, dubleks daireler ise 9 kişiliktir. Yemek takımı, çatalı, bıçağı, tabağı, tenceresi, bornoz takımı, terliği dairenin özelliklerine göre steril şekilde dairelere bırakılır. 5 kişilik daireye 6 ya da 7 kişi ile gelmenizde hiçbir sakınca yoktur, yalnız ilk kulanım koşullarını şirket sizlere 5 kişilik bırakmak zorundadır. taraklı-termal-devremülk-tatilköyü
Taraklı TERMAL Özel tasarlanmış mimarisi, yemyeşil çam ağaçlarıyla çevrili, doğası ile onlarca dönüm alana kurulmuş olup; bünyesinde bulunan devre mülkler, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, SPA ve alışveriş merkezinin yanı sıra konferans, toplantı ve seminer faaliyetlerinizi rahatça taraklı-termal-22yapabileceğiniz kültür, sanat ve eğitim alanları ile size TERMAL tatil ile ilgili yepyeni bir bakış açısı kazandırıyor. Orada TERMAL suyun ipeksi dokunuşu eşliğinde tarihi Türk hamamı, sauna, TERMAL havuz ve SPA uygulamaları ile TERMAL mucizeyi hissedecek, İSVEÇ masajından bitki banyosuna, dengeleyici yosun vücut bakımından medikal masaja, kil bakımından parafin banyosuna kadar olan birçok değişik uygulamayla rahatın ve konforun sınırları zorlanır. taraklitermal-4 taraklitermal-5-1 taraklitermal-7 taraklitermal-8
Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi ve TARAKLI TERMAL arasında yapılan işbirliği çerçevesinde Fizik Tedavi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyelerinin katılımı ile hizmet verecek olan fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi; uzman kadrosu, konforlu ortamı ve güler yüzlü personeli ile siz TARAKLI TERMAL sakinleri için sağlıklı bir yaşamın kapılarını ardına kadar açar. Üstelik tesis, SGK ve anlaşmalı özel sağlık sigorta mensuplarına ve emeklilerine ücretsiz sağlık hizmeti verir.Tüm bunların yanında TERMAL suyun çarpıcı özellikleri dikkat çeker.Romatizmalı hastalıklar, eklem rahatsızlıkları, kronik bel ağrısı, cilt hastalıkları, sedef-dermalt-egzama hastalıkları, akne ve bir çok sağlık sorununa etkili çözüm sağlar
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HASTANESİ 
taraklı termal 1 tarakli termal 1 taraklı termal spa taraklı termal,kaplıca tesisi,tatilköyü tarakli termal taraklı -termal-iletişim tarakli thermal taraklı thermal taraklitermal-1-1 taraklitermal-3-1

Taraklı TERMAL sakinlerine ve bölgeye hizmet verecek olan fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi; uzman kadrosu, konforlu ortamı ve güler yüzlü personeli ile daha sağlıklı bir yaşam için kapıları sizlere açıyor. TERMAL sular kullanımda kesinlikle ihmale gelmeyen ve yanlış kullanılmamaya dikkat edilmesi gerekilen sulardır. Tesis direk sağlık amaçlı bir tesis olduğundan tesise ilk geldiğinizde dilerseniz genel anlamda bir kontrolden geçilebilir, kaplıca sularından doktor kontrolünde bilinçli ve daha sağlıklı bir şekilde faydalanılabilir.. Bu şekilde sizlere hem aile hekimliği hem de erken teşhis, erken tanı olanağı sunulacaktır. S.G.K. ‘sosyal sigortalı, emekli sandığı, özel SİGORTA kurumu mensubu, çalışanı veya emekliyseniz’ alacağınız sağlık hizmetlerinin tamamı ücretsizdir. 

TERMAL SUYUN ÖZELLİKLERİ 

Romatizmalı hastalıklarda ve hareket sisteminin ağrılı durumlarında ve bu sistemde ki travma ve operasyonlar sonrası yararlı etkileri beklenir. Ayrıca bazı cilt hastalıklarında, sinir sistemi ile ilgili durumlarda, hormonsal durumlarda, genel sağlık güçlendirmede ve lokomotor sistem ile ilgili durumlarda fayda sağladığı kanıtlanmıştır. TERMAL su 48,30 derece sıcaklığa sahip olup, içilebilir durumdadır. 

TERMAL TURİZMİN PARLAYAN YILDIZI; TARAKLI TERMAL
• Dört Mevsim Tatil…
Dört mevsim tatil yapabileceğiniz ruhen ve bedenen yenilenmiş olarak evinize döneceğiniz bir cazibe merkezi, turizm sektörüne merhaba diyor..
Sakarya’da Turizmin gözbebeği Taraklı Termal ’de sona gelindi. Bir ASKARYA Yatırım A.Ş. kuruluşu olan Taraklı Termal Turizm 2010 yılında 2 senelik bir fizibilite çalışmasının neticesinde kurulmuştur. 1.200 daire, 300 otel odası ve sosyal tesislerden oluşmakta olan projenin yaklaşık değeri 150.000.000 USD’ dir. İsmini Tarihi İpekyolu üzerinde kurulu Taraklı İlçesi’nden alan ‘Taraklı Termal’ doğanın mucizesini insanlığın hizmetine sunuyor. Özgün tasarımı, ayrıcalıklı hizmet anlayışı ve şifalı sularıyla Taraklı Termal Turizm Türkiye’nin parlayan yıldızı, gözbebeği olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte. Projemiz Tarihi Taraklı ilçesine sadece 800 metre yakınlıkta, tamamen çam ağaçları ve doğa ile iç içe bir coğrafyada yer almaktadır.
• Tarihin Yaşadığı ve Yaşandığı Yer; Taraklı…
Kuruluşu Roma dönemine kadar uzanan Taraklı; Firig, Bintinya, Bizans ve Osmanlı İmparatorluğuna şahitlik etmiştir. Tarihin sadece binalarda yaşamadığı, eski gelenek ve göreneklere günlük hayatta çok sık bir şekilde rastlana bilen Taraklı, Dünya Sakin Şehirler Organizasyonun (Cittaslow) 180 üyesinden biridir. Avrupa Komisyonu tarafından EDEN projesi kapsamında 2014 yılında Türkiye Ulusal Destinasyonu seçilen Taralı, Uluslararası bilinirliğe sahiptir. Sayısız film, reklam filmi ve belgesele ev sahipliği yapan Taraklı; tarihi konakları, göletleri, yaylaları ve sakin yaşamıyla huzurun ikinci adresi…
• Beş Yıldızlı Otel Konforunda Hizmet…
urizm Bakanlığı denetimde hizmet verecek olan oteli ve devre mülkleri ile misafirler uluslararası standartlarda hizmet alırken, Türk misafirperverliğinde unutulmayacak bir tatil yaşayacaklar.
Taraklı Termal tesisleri, siz değerli konuklarına konforu, rahatlığı ve birbirinden huzurlu mekânları sunmaktadır. Projede kullanılan mimari tarihi yerel mimari olup, binalar zemin kat üzeri dört kattan oluşmaktadır. Farklı aile büyüklükleri dikkate alınarak 1+1, 2+1 ve Dublex Daireler tatilcilerin beğenisine sunulmaktadır.
Altyapı yatırımları ile farklılığını ortaya koyan Projede, tüm bloklardan sosyal tesislere misafirler hiç dış ortama çıkmadan Yürüme Galerilerinden ulaşabilmekte.
24.000 m2 kapalı alana sahip sosyal tesisimizle; misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak: alışveriş merkezleri, bay ve bayanlar ayrı ayrı kapalı termal havuzlar, keyif havuzları, hidro terapi havuzları, çocuklar havuz, özel aile banyoları, kuaför hizmetleri, cilt bakım üniteleri, Türk Hamamları, kese odaları, saunalar, buhar odaları, çamur odası, şok duşları, minik kulübümüz, çocuk oyun alanları, cep sineması, mescit, yetişkinler için oyun salonu, spor salonu, soyunma kabinleri, doktor ve hemşire ünitesi, vitamin kafe, Restoran, gibi üniteler ile tatilinizi huzur ve sağlık içerisinde geçirmenize yardımcı olacaktır.
Kırk farklı terapi uygulaması ile Taraklı Termal SPA Merkezi sağlık, tatil ve güzelliği bir arada yaşatıyor.
Tatil ve İş ihtiyaçlarının aynı anda giderilmeye çalışıldığı günümüzde, farklı büyüklüklerdeki On Dört faklı salonla Convation Center’ımız kapılarını iş gruplarına açmakta.
Termal Suyun Gücü…
İnsan sağlığı açısından son derece önemli olan Bikarbonat, Kalsiyum, Sülfat, Sodyum, Magnezyum, Nitrat, Potasyum, Mangan, Demir gibi mineraller termal suyun içinde bol miktarda bulunmakta romatizmal hastalıkların ve cilt hastalıklarının tedavisinde faydalı olmaktadır. Taraklı termal tatil köyünde su 48,5 derece 130 litre/saniye kapasiteli ve 200 metre derinlikten çıkarılmaktadır. Taraklı Termal Tatil Köyünde Kaplıca havuzlarının dışında her dairenin banyosunda ev rahatlığında termal kür alma imkânı sağlanmaktadır.
• Unutulmayacak Bir Tatil Fırsatı….
Çevre faktörlerinin zenginliğinden en üst seviyede yararlanılacak olan proje yanı başındaki ormanlık alanda; yürüyüş yolları, spor alanları, rekreasyon alanları, survivor alanları, seralar ve at çiftlikleri ile misafirler doğa ile iç içe tatil yapmanın ve zindeliğin tadına varacaklar.
Taraklı Termal, Osmanlı Devletin ilk fetih ettiği topraklara yürüme olarak sadece On dakika mesafededir. Taraklı ve çevresinin kültürel mirası keşfedilmek için misafirlerini sabırsızlıkla beklemektedir.
• Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi…
İkinci etap bünyesinde yapımı planlanan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, hastalara doğa ile iç içe huzurlu bir tedavi olanağı sağlarken, aynı zamanda hasta yakınlarına da beş yıldızı tatil avantajı sunmaktadır.
FTR Merkezimiz Sağlık Bakanlığı Denetiminde, Uluslararası akredite bir kuruluş olarak hizmet verecektir.
• Doğa ile Barışık….
Katı atıkların biyolojik yöntemlerle bertaraf edildiği, kendi enerjisini kendi kaynaklarından elde eden ve yaşam olan hiçbir alanda petrol türevi ürünleri kullanmayan proje birçok alanda Yeşil Yıldız almaya aday.
Beslenme…
Taraklı ve çevresi Ülkemizde en önemli organik besinlerin elde edildiği tarım alanlarına sahiptir. Taraklı Termal Mutfağı, organik ürünleri lezzete dönüştürerek, açık büfe ve alakart restoranlarında misafirlerinin beğenisine sunacak, unutulmuş olan doğal tatları yeniden hatırlatacaktır.
• İnşaat Kalitesi…..
Çağımızın el verdiği tüm teknolojik imkânların kullanıldığı Projede, yüksek malzeme kalitesi ve işçilik uygulaması Ülkemiz ’de ki Üniversitelerin ilgili bölümlerince örnek gösterilmekte ve incelenmektedir.
Proje, bay bayan ayrı aktivite alanları, dairelerdeki üst düzey ses mahremiyeti ve sunulacak gıda hizmetleriyle tamamen helal turizm standartlarında yapılandırılmaktadır.
• Bütün Yollar Taraklı Termal’e Çıkar…
Taraklı Termal Tarihi ipek Yolu üzerinde olup, Ankara – İstanbul hızlı tren duraklarına 30 dk. Cengiz Topel Havaalanına (Kocaeli) 100 km., Sabiha Gökçen Havaalanına (İstanbul) 160 km. yakınlıktadır.
• Yatırımcılara Özel…
Proje, tatilcilerin yanı sıra yatırımcılara da avantajlı paketler sunmakta. Kira garantili yatırımcı paketleri ile yatırımcılar, yatırım geri dönüş bedellerini Dokuz yıl gibi bir sürede elde edebilir, karlı bir yatırımın ortağı olabilirler.

ŞİFA KAYNAĞI TERMAL SUYUMUZ…

Romatizmal hastalıklarda;

 • Dejeneratif Eklem Hastalıkları

 • İnflamatuar Romatizmal Hastalıklar

 • Yumuşak Doku Romatizmaları

Lokomotor Sistemle İlgili Durumlarda;

 • Kronik Bel Ağrısı

 • Diğer Ağrılı Durumlar

 • Travmatik Lezyonlar

 • Operasyonlar Sonrası

Endokrinal (Hormonal) Durumlarda;

 • Menstrüel Siklus Bozuklukları

 • Endokrinal Disregülasyon

 • Fonksiyonal Düzenleyici Olarak

Genel Sağlık Güçlendirme;

 • Her yaşta (Welness/ Prevantif Kür)

 • İleri Yaşlılık (Gençlik Kürü)

Cilt Hastalıklarında;

 • Psoriasis / Sedef Hastalığı

 • Dermalt / Egzama

 • Akne

Sinir Sistemiyle İlgili Durumlarda;

 • Nörevejetatif Distoniler

 • Nevraljiler

TÜNELLER 

Sosyal tesis bütün bloklara kapalı geçiş sistemiyle, tüp geçitler ile bloklara bağlıdır. Bloktan bloğa, bloktan sosyal tesise kapalı geçiş sistemiyle geçilebilir.Amaç sizleri 

dışarıda ki soğuk ya da sıcak hava şartlarından korumaktır. TERMAL su kullanılmaya başlandığı andan itibaren vücutta bir terleme yapmakta ve aldığınız mineralleri direk ter yoluyla vücuttan atmaktadır. Hedef tünellerdeki ve tesisteki sıcaklığı, vücudunuzun sıcaklığı ile aynı derecede sabit tutabilmek, terlemenizi minimum seviyeye indirmek ve sudan almış olduğunuz mineralleri daha çok vücudunuzda gezdirmektir. 
OSMANLI ÇARŞISI 
Osmanlı çarşısı 12 bin m2 kapalı alan üzerine kurulu olup, Osmanlı bedesten mimarisi örnek alınarak tasarlanmıştır. Çarşıda bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, ve özel avlusu içersinde kahvenizi yudumlayabileceksiniz. Osmanlı çarşısı içerisinde; Büyük havuz 2 adet ( Bay, Bayan), Çocuk Havuzları, TERMAL Havuz 2 adet ( Bay, Bayan), TERMAL Jakuzi 2 adet ( Bay, Bayan), Kar Çeşmesi 2 adet ( Bay, Bayan ), Buhar Banyosu 2 adet ( Bay, Bayan), Yağmur Odası 2 adet ( Bay, Bayan ), Büyük Hamam 2 adet ( Bay, Bayan ), Kese odası 2 adet ( Bay, Bayan ), Vitamin Bar muhtelif yerlerde, Terapi Odaları 6 adet, Fin sauna 2 adet ( Bay, Bayan ), Rus sauna 2 adet ( Bay, Bayan ), Fin hamamı 2 adet ( Bay, Bayan ) ve 10 adet grup özel aile havuzları bulunmaktadır. Sosyal tesis içerisinde; 35 dükkan bulunacaktır. Bunların dışında 3 adet restoran, fastfood restoranlar, 2 adet cep sineması, 1 adet büyük sinema ( 250 kişilik), 1 adet oditoryum ( 500 kişilik), küçük toplantı odaları yer almaktadır.Bunlar şimdilik belirlenenler. 
Devre mülk sistemi; Bir dönem satın alırsınız ya o deneme gelirsiniz ya kiraya verirsiniz ya da hakkınız yanmasın diye eşinize dostunuza verirsiniz. Bu tesis için 4. alternatif olarak döneminiz gelmeden 1 ay önceden haber vermek şartıyla istediğiniz dönemden tesis uygunsa becayiş yapabilirsiniz. Ancak bunun için kış dönemleri en uygun dönemlerdir, yaz dönemleri okulların kapalı olması dolayısıyla %100 pahalı dönemlerdir. Uygun fiyatlı dönemden pahalı döneme geçebilirsiniz fakat aradaki değişim bedelini ödemek şartıyla ama tam tersi durum söz konusu; pahalı dönem aldınız uygun döneme geçmek istiyorsunuz şirket o arada ki değişim bedelini size öder
Tatil yörelerinde genellikle bayanlar tatil yapamaz 1.si çocuk 2.si ise temizlik.Temizlikle ilgili haftada iki gün sizlerin talep ettiği zamanlarda dairenize temizlikçi girer temizliğini yapar ve çıkar.0-7 yaş grubu çocuklar için gün boyunca vakit geçirebilecekleri animasyonlar, etkinlikler düzenlenecektir. Bunun dışında tesiste, çocukların vakit geçirebilecekleri çocuk havuzları, çocuk parkları ve birçok eğlence alanları bulunmaktadır. TERMAL tesislere genelde gençler rağbet etmez, dedelerinin yeri vardır mecbur gelirler. Bizler gençleri de kendimize çekmek amaçlı tesisimizde ciddi büyük aqua park yapıyoruz,bu aqua park MARMARA bölgesinin en büyüklerinden biri olacaktır. Bunun dışında karting alanı, bowling, sinema, kafeteryalar, futbol alanları, basketbol sahaları, tenis kortu, paintball, gezi turları gibi gün boyunca vakit geçirilebilecek faaliyetler üyelere sunulacaktır. Ayrıca aileleri de birleştirmek adına 10 tane özel aile havuzu yapılmaktadır. Tesise geldiğinizde aynı kalitede tatil yapabilmek için bizimde aidatlarımız mevcuttur.

ÇINAR GAYRİMENKUL DEVREMÜLK PAZARLAMA

ÇINAR GAYRİMENKUL

ÇINAR GAYRİMENKUL TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ OLARAK

MÜŞTERİLERİMİZİN KAZANMASI HER ZAMAN BİRİNCİ HEDEFİMİZ OLDU.

HERKEZİN DEVREMÜLK SAHİBİ OLMASI İÇİN VARIZ.

Biz Şuna İnandık,Kazanan Müşteri Kazandırır.

TÜRKİYE geneli termal tatilköyü ve DEVREMÜLK projeleri ile ilgileniyoruz,bizim için önemli olan siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en uygun projeyi en uygun fiyata bulup sunmaktır.

Firma  sahibi ve çalışanlarımız yaklaşık 20 yıldır DEVREMÜLK  PAZARLAMA VE SATIŞ SEKTÖRÜNDE

Çalışmaktadırlar firmamız ve çalışanlarımız KUZULUK KAPLICA EVLERİ,İHLAS ARMUTLU TATİLKÖYÜ,SAROT TERMAL VADİ,SAROT PALACE,SAROT COUNTRY,BORVO TERMAL,TARAKLI TERMAL,KALYONCU TERMAL,GÖRAL TERMAL,ARMODİES TERMAL gibi projelerde aktif olarak satış ve tanıtım organizasyonlarını yapmışlardır ve halen yapmaktadırlar.

Firmamız aynı zamanda DEVREMÜLK  VE TERMAL TESİS İNŞAATI yapan yada yapacak firmalara tesisin konumu,yeri,nasıl olması gerektiği gibi konularda danışmalık hizmeti vermektedir.

Disiplinli ve Dürüst Çalışmamızdan Asla Taviz Vermeden Çalışmak  Bizim  Misyonumuz.

ÇINAR GAYRİMENKUL DEVREMÜLK SATIŞ ŞİRKETİ

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile “en iyi” olmayı hedefler,
Sürekli gelişime kaynak yaratır,
İş ahlakını ve dürüstlüğünü ilke edinmiştir,
Müşterileri için değer yaratmıştır,
Müşterileri ve profesyonel ekibi ile empati kurarak sinerji yaratır,
Etkin liderlik anlayışı ile insana değer veren sürekli sürdürülebilir mükemmellik seviyesine ulaşmaktadır,
Hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemektedir,
Maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmıştır,
Mükemmeliyetçilik duygusuyla en kısa sürede en iyisini başarmak ve bu başarıyı paylaşarak büyütmektedir.

ÇINAR GAYRİMENKUL, güçlü yapısı ve sektörde uzmanlaşmış kadrosuyla, bugün olduğu gibi gelecekte de, sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı ve her zaman güvenilirlik ilkesiyle anılmayı hedeflemektedir.

 

Vizyon olarak TÜRKİYE nin En Büyük DEVREMÜLK SATIŞ ŞİRKETİ  olmak  tek hedefimiz.

Gürkan Gazi

Taraklı Termal

Taraklı Termal

Hakkımızda

ASKON Grup Yatırım A.Ş. kuruluşu olan Taraklı Termal 2010 yılında 2 senelik bir fizibilite çalışmasının neticesinde kurulmuştur.

 İsmini tarihi Taraklı İlçesi’nden alan ‘Taraklı Termal’ doğanın mucizesini ülkemize ve dünyaya sağlık ile eğlenceyi birleştirerek sunmak, bunu çalışanlarıyla verimli ve sürdürülebilir kılarak yenilikçi yapısıyla sağlık ve turizm sektöründe uluslararası lider bir marka olma yönünde emin adımlarla ilerlemektedir.

taraklı termal 17

 1300 daire, 31.200 devre mülk ve sosyal tesislerden oluşan projenin değeri  yaklaşık  400.000.000 TL’ dir.

 Tamamlandığında 400 kişiye doğrudan, 2000 kişiye dolaylı olarak iş olanağı sağlanacaktır.

 Metropollere 1-2 saat mesafede olan Taraklı Termal; tatilin, sağlığın,eğlencenin ve kültür-sanatın başkenti olacak şekilde dizayn edilmektedir.

 • Proje Özellikleri

Tatil köyümüz Sakarya ili sınırlarında Antik çağ kalıntıları barındıran şirin bir Osmanlı kasabası olan Taraklı da 100.000 m2 arazi üzerinde yer almakta ve 60 Blok 1270 daireden oluşmaktadır. Dairelerimizin tamamı eşyalı akıllı ev sistemleriyle donatılmıştır banyolarda ise kesintisiz kaplıca suyu akmaktadır.

 • Metropollere olan yakınlık

İstanbul 175 km, Kocaeli 100 km, Sakarya 55 km, Ankara 270 km , Bolu 130 km,Bursa 150 km.

 • Kongre Turizmi için yeni alternatifi

1100 kişilik bölünebilir konferans salonu,300 kişilik seminer salonu ve 2 adet 250 kişilik seminer salonu, toplantı odaları.

 • Sağlık Turizmi alanında güçlü bir altyapı

2016 yılında açılması planlanan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinden tüm sgk ve anlaşmalı sağlık sigorta mensupları yararlanabilecek. Yerli ve yabancı turistlerin sağlık turizmine gösterdiği ilgi nedeniyle devre mülkünüzün değeri de Sağlık turizmi sayesinde her daim yükselecektir.

 • Cittaslow(sakin şehir) Ödülü

Taraklı, sakinliği ve suç oranının yok denecek kadar az olması nedeniyle İtalya’nın Greve in Chianti kentinde kurulan Cittaslow(sakin şehir) birliği tarafından üyeliğe kabul edildi.

 • Eden(European Destinations of Excellence ) Avrupalı Seçkin Destinasyonlar Projesi

Taraklı, Eden projesinin Türkiye ayağında 1.’liğe layık görülmüş ve Türkiye ulusal destinasyonu seçilmiştir. Proje kapsamında Avrupa komisyonu turizmle ilgili yaptığı toplantı ve faaliyetlerinde Eden Taraklı’ nın tanıtımını yapmaktadır.

 • Spor ve Eğlence alanında geniş aktivite seçenekleri

Fitness salonları, spor sahaları,aquapark,masa tenisi,bilardo,masa hokeyi,tarihi ipek yolu turları,bisiklet turları,Atv safarileri,paintball gibi 60’ı aşkın aktivite olanağı.

 • Spa

Bölgedeki en geniş spa merkezine sahip olma özelliğine sahip olan Taraklı Termal tatil köyü geleneksel ve modern hamamları, buhar odası, ve saunaları ile misafirlerine geniş bir yelpaze de hizmet sunuyor.

 • Termal ve Keyif Havuzları

Dairelerinizde ve havuzlarınızda termal suyun ipeksi dokunuşu eşliğinde mucizeyi hissedin.Termal Havuzlar, Keyif Havuzları,Özel Aile Havuzları,Şok Havuzları,Kar Çeşmeleri,Vitamin Barları,Dinlenme Salonları,Sıcak Odalar.

 • Termal Suyumuzun Gücü

Bikabornatlı sular grubuna giren termal kaynağımız kendi cazibesiyle 200 m derinlikten çıkmaktadır.142 l/sn debiye sahip termal kaynağımız 11 atü basıncı 48,5 derece sıcaklığıyla projemiz ve ülkemiz için katma değer üretmekte.

taraklı termal 29

 • Kültür-Sanat Aktiviteleri

İmza günleri, Tiyatro gösterileri, Cinema salonları,cep sineması, kütüphane,sergiler.

 • Bedesten mimarisi baz alınarak tasarlanan Osmanlı Çarşısı

Restoran, Cafe,market,hediyelik eşya mağazalarının ve butiklerin yer aldığı 24.000 m2’lik alışveriş merkezi.

 • Yöresel mimari

Sivil Osmanlı mimarisinin tipik örneği ; Cumbalı Estetik Binalar, Ahşap Oymalı Pergola Balkonlar, Arnavut Kaldırımlı yollar, geniş Sokaklar.

 • Bahçe ve Yürüme Galerisi

Taraklı Termal’de daireler sosyal tesislere ferah yürüme galerileri ile bağlanır. Galeriler sayesinde termal suyun etkisi daha uzun süre hissedilir.

 • Alt Yapı

Taraklı Termal’de tüm alt yapı gereksinimleri binaların altından geçen tesisat galerilerinde çözülmüştür. Bu sayede gelecekte ihtiyaç olabilecek alt yapıların yapımında veya arıza halinde misafirlerimiz konforlarından taviz vermeden tatillerine devam ederler.

 • Rakım

Taraklıda rakım 450 metredir. Ortalama rakım farklı yüksekliklerden gelen misafirlerimize rahat bir tatil olanağı sağlar.

 • Farklı turizm alternatifleri

Doğa,
Kültür,
Sağlık,
Termal,

taraklı termal 33 taraklı termal 1 taraklı termal 3 taraklı termal 4 taraklı termal 5 taraklı termal 6 taraklı termal 7 taraklı termal 8 taraklı termal 19 taraklı termal 21 taraklı termal 22 taraklı termal 23 taraklı termal 25 taraklı termal 31 taraklı termal 32 taraklı termal 35 taraklı termal 37 taraklı termal 38 taraklı termal 39 taraklı termal 40 taraklı termal 42 taraklı termal 43 taraklı termal 47 taraklı termal 49
Yaylacılık gibi birçok turizmin aynı anda gerçekleştirilebilmesine imkan sağlanması.

Doğa ile iç içe spor keyfi…

Taraklı Termal Turizm Seçenekleri Kültür Turizmi Yusufbey mahallesinde bulunan yaklaşık beş asırlık çınar ağacı kültür Bakanlığınca doğal anıt olarak tescillenmiştir. Taraklı termal,taraklı,termal,turizm,tatil,Sakarya,devremülk,kaplıca,kaplıcalar,kaplıca tesisleri,termal tesisler,tatilköyü,mümkünlü,taraklı Adapazarı,fizik tedavi,spa,termal tatil,otel,termal oteller,kaplıca otelleri,taraklı termal tesisleri,termal tesisler taraklı Yavuz Sultan Selim’in Veziri Yunuspaşa tarafından Mısır seferine giderken yaptırılan Yunuspaşa camii Sakarya İlindeki en eski tarihi eserlerdendir.

TARAKLI TERMAL AKTİVİTELER Osmanlı çarşısı içerisinde; Büyük havuz 2 adet ( Bay, Bayan), Çocuk Havuzları, TermalHavuz 2 adet ( Bay, Bayan), Termal Jakuzi 2 adet ( Bay, Bayan), Kar Çeşmesi 2adet ( Bay, Bayan ), Buhar Banyosu 2 adet ( Bay, Bayan), YağmurOdası 2 adet ( Bay, Bayan ), Büyük Hamam 2 adet ( Bay, Bayan ), Kese odası 2adet ( Bay, Bayan ), Vitamin Bar muhtelif yerlerde, Terapi Odaları 6 adet, Finsauna 2 adet ( Bay, Bayan ), Rus sauna 2 adet ( Bay, Bayan ), Fin hamamı 2 adet( Bay, Bayan ) ve 10 adet grup özel aile havuzları bulunmaktadır. Sosyal tesisiçerisinde; 35 dükkan bulunacaktır. Bunların dışında 3 adet restoran, fastfoodrestoranlar, 2 adet cep sineması, 1 adet büyük sinema ( 250 kişilik), 1 adetoditoryum ( 500 kişilik), küçük toplantı odaları yer almaktadır

Bayanlara özel yarı olimpik yüzme havuzu
• Baylara özel yarı olimpik yüzme havuzu
• Çocuk Havuzları
• Bayanlara özel kaplıca havuzu
• Baylara özel kaplıca havuzu
• Bay ve Bayanlara özel Aqua Parklar
• Özel aile havuzları

Geleneksel Türk Hamamları
• Modern Hamamlar
• Saunalar
• Buhar Odaları
• Kese Odaları
• Soğukluk

Taraklı Termal Turizm Bölgesi İlan Edildi Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Özgür Özaslan, Taraklı’nın termal turizmi sayesinde önemli bir turizm merkezi olacağını söyledi. Taraklı termal,taraklı,termal,turizm,tatil,Sakarya,devremülk,kaplıca,kaplıcalar,kaplıca tesisleri,termal tesisler,tatilköyü,mümkünlü,taraklı Adapazarı,fizik tedavi,spa,termal tatil,otel,termal oteller,kaplıca otelleri,taraklı termal tesisleri,termal tesisler taraklı Geyve ilçesinde bir cenaze törenine katılan Özaslan, törenin ardından turizm bölgesi ilan edilen Taraklı Termal tesislerinde incelemelerde bulundu.

http://www.sarot.net/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/

http://www.termaltedavitesisleri.com/

http://www.armutlukiralik.com/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/

 

http://www.sarot.net/cat/burj-al-babas

http://www.sarot.net/cat/sarot-country

http://www.sarot.net/cat/sarot-palace

http://www.sarot.net/cat/sarot-termal-otel

http://www.sarot.net/cat/sarot-termal-vadi

http://www.sarot.net/cat/aktiviteler

http://www.sarot.net/burj-al-babas-aromaterapi.html

http://www.sarot.net/burj-al-babas-spa.html

http://www.sarot.net/burj-al-babas-aqua-park.html

http://www.sarot.net/burj-al-babas-sauna.html

http://www.sarot.net/burj-al-babas-devremulklerinde-turk-hamami-keyfi.html

http://www.sarot.net/burj-al-babas.html

http://www.sarot.net/kaplica-kurleri.html

http://www.sarot.net/sarot-termal-hamam.html

http://www.sarot.net/cat/burj-al-babas

http://www.sarot.net/kaplica-kullanma-zamani.html

http://www.sarot.net/hem-tatil-yap-hem-tedavi-ol.html

http://www.sarot.net/boyun-kireclenmesi.html

http://www.sarot.net/bel-fitigi.html

http://www.sarot.net/kaplica-kurleri.html

http://www.sarot.net/sarot-termal-hamam.html

http://www.sarot.net/sarot-termal.html

http://www.sarot.net/sarot-termal-vadi-doga-harikasi-tatilkoyu.html

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/kaplicalar/kaplicalar/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/kaplicanin-faydalari/kaplicanin-faydalari/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/termal-tedaviler/solunum-yolu-ile-kur-inhalasyon/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/termal-tedaviler/icme-kurleri/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/termal-tedaviler/gaz-banyosu/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/termal-tedaviler/camur-peloid-uygulamalari/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/termal-tedaviler/kaplica-banyosu/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/termal-tedaviler/hidroterapi-nedir/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/termal-tedaviler/termal-tedavi-nedir/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/gezilecek-yerler/kaplicalara-gezi-gezilecek-yerler/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/gezilecek-yerler/kaplicalara-gezi-caldere-selalesi/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/gezilecek-yerler/kaplicalara-gezi-sudusen-selalesi/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/gezilecek-yerler/kaplicalara-gezi-delmece-yaylasi/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/gezilecek-yerler/armutlu-kaplicalarina-gezi/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/gezilecek-yerler/yalova-termal-kaplicalarina-ucretsiz-gezi/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/gezilecek-yerler/armutluda-armutlu-iskele-camii/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/gezilecek-yerler/armutluda-hamam/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/gezilecek-yerler/yalova/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/kaplicalar/armutlu-kaplicalari/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/kaplicalar/yalova-kaplicalari/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/termal-tedaviler/iyi-dusunme-kuru/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/kaplicalar/tuzla-kaplicalari/

http://xn--kaplcalaragezi-8fc.com/genel/kaplica-nedir/

http://www.termaltedavitesisleri.com/zor-kazaniyoruz-dusunmeden-harciyoruz.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/tatile-neden-ihtiyac-duyariz.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/doga-tatil-koyleri.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/doga-termal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/doga-termal-camur-banyosu-kurleri.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/doga-termal-gezilecek-yerler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/doga-termal-balneoloji.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/doga-termal-tatilkoyu-akarsu-turizmi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/yalova-karaca-arboretumu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/yalova-yuruyen-kosk.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/yalovaya-nasil-gidilir.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/doga-termal-esenkoy-tatilkoyu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/doga-termal-yalova-esenkoy-tatilkoyu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/burj-al-babas-tatil-koyu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-otel-2.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/neden-tuz-odasi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/tuz-terapisi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/buz-terapisi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/buhar-banyosunun-faydalari-nelerdir.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/thalasso-terapi-nedir.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/refleksoloji-masaji.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/wellnessin-faydalari.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/masaj-terapi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/wellness-nedir.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/termal-tedaviden-once-neler-yapilmali.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/spa-nedir-2.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/bolu-kaplicalari.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplica-tedavisi-nasil-uygulanir-2.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/tamamlayici-tedaviler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-aktiviteler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-acik-kafeler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-seyir-kuleleri.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-vadi-projesi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-vadi-31-daireler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-vadi-21-devremulkler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-vadi-11-devremulkler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/pasalar-konaklari-termal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-yatak-odasi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-palace-salon.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-palace-daire-31.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-palace-daireler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kartalkaya.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/abant-lake.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/information-about-bolu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/bolu-termal-turizm.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/yedigoller-milli-parki.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kartalkaya-kayak-merkezi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/abant-golu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/bolu-hakkinda-bilgi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/reflexology.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/thailand-thai-massage.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/aromatherapy-massage.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sports-massage.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/swedish-massage.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/maden-suyunun-faydalari.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/alerjik-hastalar-icin-corek-otu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sigara-kokusunu-gidermek-icin-elma-sirkesi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/metabolizmayi-hizlandirmak-icin-dereotu-tuketin.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/goz-kizarikligi-icin-murver.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/mide-ulseri-tedavisinde-lahana-bitkisi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/mantar-tedavisinde-deniz-yosunu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/bektasi-uzumu-inka-altin-cilek-faydalari.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/soguk-alginligi-ve-alerji-icin-koni-cicegi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/yaslanma-belirtilerini-moringa-ile-onleyin.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/bel-fitigi-icin-kirkkilit-otu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/yuksek-tansiyona-karsi-nar-cicegi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/yuz-kizarikliginda-rozasea-ebegumeci-bitkisi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/asiri-terleme-tedavisinde-kullanilan-sifali-bitkiler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/bel-fitigi-romatizma-icin-sifali-binbirdelik-otu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/bitkisel-tedavi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/turkiyede-kaplica-turizminin-basladigi-yer.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplicanin-iyi-geldigi-hastaliklar.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/spring-is.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/to-be-an-effective-thermal-treatment.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/benefits-of-spas.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/spring-water-use.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/can-prevent-osteoporosis.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/cortisone-and-it-affects-bones.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/what-are-risk-factors-for-osteoporosis.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/osteoporosis-is-bone-loss-what-is-osteoporosis.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/termal-tedavinin-kullanildigi-alanlar.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/cilt-bakimi-2.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/cicek-banyosu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/aromaterapi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/omrunuzu-uzatacak-teknoloji.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/infrared-sauna.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/alternatif-tip-balneoterapi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/ortopedik-rehabilitasyon.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/norolojik-rehabilitasyon.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/ayak-detoksu.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kalyoncu-termal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-de-23-kis-donemi-kamelya-blok-acil-satilik-on-daire.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-zencefil-blok-ta-14-yaz-donemi-acil-satilik.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-mudurnuda-yaz-donemi-satilik-devremulk.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sahibinden-satilik-sarot-termal-vadi-11-devremulk.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-vadi-de-uygun-satilik.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kartalkaya-kayak-merkezine-40-dk-mesafede-kaplica-tesisi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-vadi-de-satilik-devremulk.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-de-sedir-blokta-26-kis-donemi-acil-satilik.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/termal-spa.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/korel-thermal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/herakles-thermal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/gonen-thermal-resort.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/yoncali-termal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/orucoglu-thermal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/balcova-termal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/tarakli-termal-devremulk.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/termal-tesislerin-istanbul-ofislerinde-calisacak.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/buharla-varis-tedavisi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/heramis-termal-altinoluk.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-country-daire-planlari-2.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-country-daire-planlari.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-country-uniteler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-country-konaklama.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-country-termal-tedavi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/termal-tedavi-merkezleri.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplica-tedavisi-nasil-uygulanir.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplica-suyuna-girerken-dikkat-edilmesi-gerekenler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/burc-termal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kuzuluk-termal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-palace.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-country.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-otel.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal-vadi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/sarot-termal.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/konaklama.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/yaralanmalar.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/felc-hastaliklari.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/fitik.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/ortopedik-hastaliklar.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/solunum-hastaliklari.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/romatizmal-hastaliklar.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/ic-hastaliklar.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/agri-tedavisi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/tedaviler.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/spa-nedir.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kur-merkezi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/vucut-bakimi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/masaj.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/solaryum.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/cilt-bakimi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplica-tedavileri.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/camur-terapi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/su-terapisi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/buhar-terapileri.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/hidroterapi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/oksijen-terapi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/ozon-terapi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/balneoterapi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplica-tedavisinin-amaci.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplica-kurleri.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplicanin-faydalari.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplica-tedavi-suresi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/kaplica-tedavi-mevsimi.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/termal-nedir.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/termal-tedavi-tesisleri.html

http://www.termaltedavitesisleri.com/termal-tedavi.html

http://www.armutlukiralik.com/24-temmuz-7-agustos-25-000-tl-satilik-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/temmuz-donemi-devremulk-11-daire-14-900-tl.html

http://www.armutlukiralik.com/yalova-armutluda-muthis-firsat.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-da-2000-tl-pesinat-300-tl-taksitle-tapulu-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-da-termal-tatil-koyunde-tam-daire-350-000-tl.html

http://www.armutlukiralik.com/muthis-firsat-temmuz-donemi-devremulk-18-500-tl.html

http://www.armutlukiralik.com/firsat-10-temmuz-24-temmuz-21-daire-33-000-tl-nakit.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-da-muthis-firsat-temmuz-donemi-devremulk-15-000-tl.html

http://www.armutlukiralik.com/burj-al-babas-devremulkleri-bolu-villada-tatil-firsati.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-da-termal-tatilkoyunde-satilik-son-5-dukkan.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-da-tatilkoyunde-365-gun-tam-daire-400-000-nakit.html

http://www.armutlukiralik.com/neden-tuz-odasi.html

http://www.armutlukiralik.com/tuz-odasinin-faydalari.html

http://www.armutlukiralik.com/saunanin-faydalari.html

http://www.armutlukiralik.com/aromaterapi-nedir.html

http://www.armutlukiralik.com/buhar-odasi-nedir.html

http://www.armutlukiralik.com/spa-nedir.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-kiralik-3.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-kiralik-2.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-kiralik.html

http://www.armutlukiralik.com/kendi-yerimizdir-satilik-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/kiralik-devremulkler.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-kiralik-devremulk-5.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-kiralik-devremulk-4.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-kiralik-devremulk-3.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-kiralik-devremulk-2.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-kiralik-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/ihlas-armutlu-26-haziran-10-temmuz-ihlas-armutlu.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-da-satilik-27-haziran-11-temmuz-tapu-lu-yaz-donemi-23500tl.html

http://www.armutlukiralik.com/18-haziran-16-temmuz-arasi-1-350-tl-15-gunluk-kiralik-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/armutluda-kiralik-devremulkler-bir-hafta-ve-onbes-gun.html

http://www.armutlukiralik.com/ihlas-armutlu-tatil-koyu-satilik-1-eylul-15-eylul.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-tatil-koyunde-acil-satilik-30-mayis-13-haziran-devresi.html

http://www.armutlukiralik.com/ihlas-armutlu-tatil-koyunde-30-nisan-14-mayis.html

http://www.armutlukiralik.com/mayis-donemi-kiralik-devremulkler-bulunur.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-11-25-nisan-15-gun-kiralik.html

http://www.armutlukiralik.com/ihlas-armutlu-evlerinde-17-haziran-1-temmuz-kiralik-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-tatil-koyu-17-haziran-1-temmuz-satilik-devremulk-98m2.html

http://www.armutlukiralik.com/ihlas-armutlu-98-m2-hemen-kullan-28-nisan-12-mayis.html

http://www.armutlukiralik.com/firsat-muhtesem-manzara-kaptan-kosku-5-blok-4-balkon.html

http://www.armutlukiralik.com/acil-satilik-temiz-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termalde-yonca-blok-ta-kis-donemi-satilik-acil.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termal-vadi-somestre-28-ocak-11-subat-acele-satilik-11.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termal-2-kat-on-cephe-15-29-temmuz-uygun-fiyata-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termal-vadi-satilik-4-donem-10-subat-24-subat-11-16-500-tl.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termal-vadi-satilik-26-donem-15-aralik-29-aralik-11-16-500-tl.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termal-de-satilik-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termal-kaplica-tesislerine-ucretsiz-tanitim-turu.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termal-vadi-de-7-gun-tatil-firsati.html

http://www.armutlukiralik.com/tup-gecitli-11-blok-da-4-balkon-17-31-agustos-85m2-38-000tl.html

http://www.armutlukiralik.com/firsat-sahane-bir-donem-daha-29-temmuz-12-agustos-satilik-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/01-temmuz-15-temmuz-kaptan-kosku-satilik-devremulk-45-000-tl.html

http://www.armutlukiralik.com/28-haziran-12-temmuz-2-blok-2-kat-g-girisi-5-numara-40-000-tl.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-da-26-mart-9-nisan-kaplica-deniz-suyu-bir-arada.html

http://www.armutlukiralik.com/50-m2-1-blokta-b-girisi-12-temmuz-26-temmuz-sahane-deniz-manzarasi.html

http://www.armutlukiralik.com/yalova-armutlu-tatil-koyu-nde-18-haziran-02-temmuz-16500tl.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-da3-blok-1-kat-a-kapisi-04-nolu-daire-15-temmuz-29-temmuz-satilik.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termal-kiralik.html

http://www.armutlukiralik.com/termal-suyun-faydalari.html

http://www.armutlukiralik.com/termal-kaplica.html

http://www.armutlukiralik.com/sifir-tesisimizde-bayram-2-gece-3-gunduz.html

http://www.armutlukiralik.com/kaplicanin-faydalari.html

http://www.armutlukiralik.com/kalyoncu-termal.html

http://www.armutlukiralik.com/miray-termal-otel.html

http://www.armutlukiralik.com/altuncu-termal-otel.html

http://www.armutlukiralik.com/kurban-bayraminda-5-gun-geceligi-180-tl-den-tatil-imkani.html

http://www.armutlukiralik.com/03-ekim-10-ekim-85-m2-11-blok-7-kat-7-gece-kiralik-devremulk.html

http://www.armutlukiralik.com/yalova-armutlu-karsiyaka-mah.html

http://www.armutlukiralik.com/doga-tarih-spor-turizm-kenti-yalova.html

http://www.armutlukiralik.com/cinarcik.html

http://www.armutlukiralik.com/altinova.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu.html

http://www.armutlukiralik.com/yalova-ilinin-tarihi-turistik-degerleri.html

http://www.armutlukiralik.com/yalova-ilin-turizm-potansiyeli.html

http://www.armutlukiralik.com/yalova.html

http://www.armutlukiralik.com/bobrek-hastaliklari.html

http://www.armutlukiralik.com/beyin-damar-hastaliklari.html

http://www.armutlukiralik.com/iltihaplar.html

http://www.armutlukiralik.com/cilt-hastaliklari.html

http://www.armutlukiralik.com/norolojik-hastaliklar.html

http://www.armutlukiralik.com/ortopedik-hastaliklar.html

http://www.armutlukiralik.com/ailenizle-birlikte-mukemmel-bir-tatil.html

http://www.armutlukiralik.com/yatirimlik-abant-golune-ve-kayak-merkezine-sadece-40dk-mesafede.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-tatilkoyun-de-25-nisan-9-mayis-tarihlerinde-kaplica-keyfi.html

http://www.armutlukiralik.com/sarot-termal-tatilkoyu.html

http://www.armutlukiralik.com/buyuk-firsat-21-agustos-04-eylul-8-blok-d-girisi-kaptan-kosku.html

http://www.armutlukiralik.com/armutluda-yatirimlik-8-blokta-20-temmuz-03-agustos-98m2-27-000tl.html

http://www.armutlukiralik.com/firsat-4900-tl-98m2-8-blok-6-kat-b-girisi-26-subat-12-mart.html

http://www.armutlukiralik.com/1-blok-3-kat-a-kapisi-13-nolu-dairemiz-12-26-temmuz-70-m2-satilik.html

http://www.armutlukiralik.com/firsat-29-agustos-12-eylul-13250-tl-tapulu-orta-kat-yaz-donemi.html

http://www.armutlukiralik.com/termal-tesislerimize-satis-temsilcileri-ariyoruz.html

http://www.armutlukiralik.com/3-blok-4-kat-harika-manzara-23-ocak-06-subat-somestre-10-000-tl.html

http://www.armutlukiralik.com/yalova-termal-oteller.html

http://www.armutlukiralik.com/kaplica-tedavisi-depresyona-iyi-gelebiliyor.html

http://www.armutlukiralik.com/kil-maskeleri.html

http://www.armutlukiralik.com/romatizma-kaplica-tedavisi.html

http://www.armutlukiralik.com/masaj.html

http://www.armutlukiralik.com/su-ici-egzersiz.html

http://www.armutlukiralik.com/egzersiz-tedavi.html

http://www.armutlukiralik.com/kaplica-kurunun-duzenlenmesi.html

http://www.armutlukiralik.com/kaplica-tedavisi.html

http://www.armutlukiralik.com/inhalasyonlar.html

http://www.armutlukiralik.com/icme-kurleri.html

http://www.armutlukiralik.com/peloid-uygulamalari.html

http://www.armutlukiralik.com/banyolar.html

http://www.armutlukiralik.com/balneoterapi-yontemleri.html

http://www.armutlukiralik.com/kaplica-tedavisi-nasil-uygulanir-2.html

http://www.armutlukiralik.com/hastaliklara-gore-kaplicalar.html

http://www.armutlukiralik.com/banyo-kurleri.html

http://www.armutlukiralik.com/kaplica-tedavisi-nasil-uygulanir.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-tatil-koyu.html

http://www.armutlukiralik.com/kaplica-havuzlari.html

http://www.armutlukiralik.com/devremulk-nedir.html

http://www.armutlukiralik.com/armutlu-tatil-koyu-projesi.html

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-tatilkoyu/doga-termal-esenkoy-projemiz/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/armutlu-tatil-koyu-dogal-talassoterapi-merkezi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-armutlu/orman-ve-doga-ile-basbasa-bir-yasam-vaad-ediyoruz/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-armutlu/denizin-essiz-kokusu-ile-uyanin/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-tatilkoyu/tatil-yapmanin-hic-bilmediginiz-faydalari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-tatilkoyu/termal-tatil/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu-tatilkoyu/guven-dolu-bir-tatil/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-tatilkoyu/cocuklar-icin-mutlulukaileler-icin-huzur/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/aktiviteler/bayanlara-ozel-turk-hamami/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/aktiviteler/dairede-jakuzi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/aktiviteler/bayanlara-ozel-sauna/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/aktiviteler/baylara-ozel-havuz/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-armutlu/bayanlara-ozel-havuz-2/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova-hakkinda/yalova-turizm/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova-hakkinda/yalova/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova-hakkinda/yalova-ulasim-karayolu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova-hakkinda/yalova-havayolu-ulasim/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova-hakkinda/yalova-deniz-yolu-ulasimi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova-hakkinda/yalova-hakkinda-genel-bilgiler/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/you-tube/youtube-videolari-izlemek-icin-tiklayin/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/genel/facebook-sayfamizi-ziyaret-edebilirsiniz/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-tipleri/villa-21-dublex-daire/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-tipleri/villa-11-daire/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-tipleri/doga-termal-residance-21-daire-plani/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-tipleri/doga-termal-residance-11-daire-plani/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-tipleri/doga-termal-residance-10-daire-plani/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu/turizm/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu/saglik-ve-termal-turizmi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/bayanlara-ozel-guneslenme-terasi/bayanlara-ozel-guneslenme-terasi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-armutlu/doga-termal-tekne-turlari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-armutlu/doga-termal-masaj-salonu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-armutlu/doga-termal-seminer-salonu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-armutlu/doga-termal-buhar-odasi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-armutlu/doga-termal-sauna/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/genel/doga-termal-turk-hamami/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/doga-termal-armutlu/doga-termal-spor-salonu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/sosyal-aktiviteler/doga-termal-buz-cesmesi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/sosyal-imkanlar/doga-termal-karisik-havuz/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu/deniz-tuzu-cilde-faydalari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu-kaplicalari/armutlu-kaplicalari-tedavi-suresi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu-kaplicalari/tedavi-mevsimi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu-kaplicalari/kaplicalarin-tedavi-maksatli-olarak-onerildigi-hastaliklar/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu-kaplicalari/armutlu-kaplicalari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/aktiviteler/spor-salonu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/aktiviteler/buz-cesmesi-keyfini-kalyoncu-termal-de-yasayin/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/solunum-sistemi-hastaliklari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/kireclenmeler-kas-agrilari-siyatik/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/iltihaplanmalar/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/nefrolojik-hastaliklar/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/beyin-damar-hastaliklari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/deri-hastaliklari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/norolojik-rahatsizliklar/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/ortopedik-rahatsizliklar/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/termal-suyun-onemi/termal-suyun-onemi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/genel/resim-galerisi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/fizik-tedavi-merkezi/fluidoterapi-tedavisi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/fizik-tedavi-merkezi/ultrason-tedavisi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/fizik-tedavi-merkezi/tens-tedavisi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/faydalari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/faydalari/romatizmal-rahatsizliklar/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/fizik-tedavi-merkezi/hot-pack-tedavisi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/sosyal-aktiviteler/buhar-odasi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/camur-terapi/camur-banyosu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/sosyal-aktiviteler/turk-hamami/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/sosyal-aktiviteler/sosyal-aktiviteler/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/fizik-tedavi-merkezi/fizik-tedavi-merkezi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-tipleri/daire-tipleri/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/ulasim-3/ulasim/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/kaplica/kaplica/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/genel/yatirimcilara-duyurulur/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/genel/kukurtlu-mineralli-camur/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/termal-tesisler/termal-oteller/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova-termal/yalova-termal-kaplicalari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova-hakkinda/yalova-termal-efsanesi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/ulasim/karayolu-ulasim/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova/muhtesem-manzaralariyla-yalova-armutlu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/termal-tedavi/romatizmalarda-termal-tedavi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/deniz-kaplica-kurleri/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/icme-kurleri/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/deniz-suyunun-ozellikleri/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/camur-peloid-uygulamalari/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/serbest-deniz-banyosu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/botanik-turizmi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu/deniz-suyu-ile-icme-kurleri/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/solunum-sistemi-hastaliklarinda-kaplica/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/bobrek-ve-idrar-yollari-hastaliklarinda-kaplica/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/damla-gut-hastaliginda-kaplica/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/seker-hastaligina-kaplica/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/sismalik-tedavisinde-kaplica/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu/armutlu-cografi-yapi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/satilik-devremulk/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/kiralik-devremulk/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/tuz-odasi-nedir/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/genel/aktiviteler/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/fin-hamami/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/termal-tedavi-zamani/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/termal-tedavi-suresi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/termal-tedavi/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/termal-su-kaplica-suyu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/talassoterapi-nedir/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/tatilkoyu-hakkinda/doktor-baliklar-armutlu-da-balik-terapi-armutlu-tatilkoyu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu/kur-merkezi-armutlu-tatilkoyu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu/tarihi-yerler-yalova-armutlu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu/gezilecek-yerler-yalova-armutlu/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-planlari/armutlu-termal-tatilkoyu-daire-plani-5/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-planlari/armutlu-termal-tatilkoyu-daire-plani-kaptan-kosku/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-planlari/armutlu-termal-tatilkoyu-daire-plani-4/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-planlari/armutlu-termal-tatilkoyu-daire-plani-3/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-planlari/armutlu-termal-tatilkoyu-daire-plani-2/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/daire-planlari/armutlu-termal-tatilkoyu-daire-plani/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/yalova-hakkinda/yalova-hakkinda/

http://www.armutlutermaltatilkoyu.com/armutlu-hakkinda/armutlu-hakkinda/

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/doga-termal-tatil-koyu-bel-fitigi-tedavisi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/doga-tatil-koyu-esenkoy.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/doga-termal-tatilkoyu-esenkoy.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/turizm.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/turizmin-ozellikleri.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/turizmin-tanimi-2.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/turizm-kavrami-2.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/emlak-terimleri-sozlugu.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kas-hastaliklari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/wp-admin/post.php?post=944&action=edit

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/wp-admin/post.php?post=940&action=edit

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/wp-admin/post.php?post=935&action=edit

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/sifa-mi-eglence-mi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/bel-fitiginin-sifasi-kaplicada.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/adele-romatizmasi-bitkisel-tedavisi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/abse-bitkisel-tedavisi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/bitkiler-ve-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/akyildiz-sogani-bitkisinin-faydalari-bitkisel-tedavide-kullanilmasi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/akkopekotu-bitkisinin-faydalari-bitkisel-tedavide-kullanilmasi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/akgunluk-bitkisinin-faydalari-bitkisel-tedavide-kullanilmasi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/akdiken-bitkisinin-faydalari-bitkisel-tedavide-kullanilmasi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/akasya-bitkisinin-faydalari-bitkisel-tedavide-kullanilmasi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/ahududu-bitkisinin-faydalari-bitkisel-tedavide-kullanilmasi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/adasogani-bitkisinin-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/adamotu-bitkisinin-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/adacaylari-bitkisinin-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/acikavun-bitkisinin-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/acicigdem-bitkisinin-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/acibakla-bitkisinin-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/aciagac-aciyonga-bitkisinin-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/abdestbozanotu-bitkisinin-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/abanoz-agaci-bitkisinin-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/yalova-armutlu-da-denize-sifir-bayanlar-plaji-olan-tesisimizin-satislari-baslamistir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk-tarihi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/termal-turizm.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/neden-devremulk-alayim.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk-nedir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/hayata-reset-atan-tatiller-devremulkle-olur.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk-almak-istiyorum.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/satis-stratejisi-olusturma.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/norolojik-hastaliklar.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/sinir-sistemi-hastaliklari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kadin-dogum-hastaliklari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/safra-kesesi-ve-karaciger-hastaliklari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/mide-bagirsak-metabolizma-hastaliklari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kalp-ve-kan-dolasimi-hastaliklari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/bobrek-ve-idrar-yollari-hastaliklari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/cilt-hastaliklari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/iltihapli-romatizma.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kireclenmeler.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kas-iskelet-sistemi-hastaliklarinda.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplicalar-yonetmeligi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-tedavisinin-amaci.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/balneoterapi-nedir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/turizm-sektoru-kavrami.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/turizm-tanimlari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/turizmin-ekonomik-tanimi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/turizmin-tanimi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/turizm-kavrami.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/talassoterapi-nedir-faydalari-nedir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/klimatizm-nedir-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/camur-banyosu-nedir-faydalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/icme-nedir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/ilica-nedir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-suyunun-sicakligi-ne-olmali.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-tedavisinde-banyolarin-suresi-ne-kadardir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-tedavi-suresi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-tedavi-mevsimi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-tedavisi-nasil-uygulanir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-sularinda-hangi-sekillerde-faydalanilir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kas-iskelet-sistemi-hastaliklarinda-hangi-cesit-kaplica-sulari-faydalidir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-tedavisinin-etkileri-nelerdir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplicanin-etkileri-nasil-olusur.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-hangi-hastaliklarda-kullanilir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kas-iskelet-sistemi-hastaliklarinda-kaplicanin-yeri-nedir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplicanin-etkinligi-hangi-faktorlerle-ilgilidir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/madensel-sular-nasil-olusur.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-tedavisinin-amaci-nedir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-tedavisi-nedir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/gonen-kaplicalari-strese-kesin-cozum.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/gonen-kaplicalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kalyoncu-termal-yalova.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/cinar-gayrimenkul-devremulk-pazarlama.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/sarot-termal-otel.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/sarot-termal-country.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/sarot-termal-palace.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/sarot-termal-vadi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/proje-resimleri-tiklayin.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/sarot-termal-palace-2.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/sarot-termal-vadi-hakkinda.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-tedavisi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplicaya-ne-zaman-gidilir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk-satisi-yapanlar.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/td_d_slug_38.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/armutlu-kaplicalari.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk-fiyat-politikasi-belirleme.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk-projesi-satis-programlama.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk-satisi-ve-tanitimi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk-tesisi-proje-danismanligi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/devremulk-yatirimi-proje-danismanligi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/termal-tatilkoyu-danismanligi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/termal-tatilkoyu-tesis-fizibilitesi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/termal-tesis-acilis-sureci-danismanligi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/termal-tesis-fiyatlandirma-danismanligi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/termal-tesis-isletme-danismanligi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/termal-tesis-yatirimi-danismanligi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/termal-tesis-yatirimi-karar-asamasi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/termal-tesis-proje-danismanligi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/td_d_slug_22.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/golf-turizmi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/dagcilik.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/satis-teknikleri.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/musteri-iliskileri-yonetimi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/pazarlama-yonetimi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/akarsu-turizmi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/av-turizmi.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/kaplica-kuru-nedir.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/armutlu-doga-termal-tatilkoyu.html

http://www.cinargayrimenkul.com.tr/doga-termal-yalova.html

 

 

Buhar Banyosunun Faydaları Nelerdir ?

Buhar Banyosunun Faydaları Nelerdir

Buhar banyosu, ister kuru (sauna) ister ıslak (buhar) olsun, vücut toksinlerinden arınmanın en basit yolu olarak düşünülmüştür. Bu yolla cildin gözenekleri açılır, milyonlarca ter bezesi salgılama yapmaya başlar, vücut ürettiği metabolik maddeleri ve diğer atıkları dışarı atar. Ter, neredeyse idrarla aynı elementleri içerir ve bu yüzden de cilt bazen üçüncü böbrek olarak adlandırılır. Terleme yoluyla vücut atıklarının %30’a kadar varan miktarı vücuttan uzaklaştırılır.

Vücut sıcaklığı yükseldikçe vücudun buna doğal tepkisi terlemek ve böylece terin üzerinden buharlaşması ile kendisini serinletmektir. Saunada, insanın toksinle dolu terleri vücut üzerinde kurur. Bu yüzden de sauna seansı sonrasında duş alınması tavsiye edilir. Ancak %100 nem ortamı sağlayan buhar banyosunda bu buharlaşma mümkün değildir, bu yüzden değerli vücut ısısında düşüş ya çok az gerçekleşir veya hiç olmaz. Çok miktarda terlersiniz, ama teriniz buharlaşmaz ve cildinizin üzerinde kurumaz. Daha yüksek nem seviyesi, vücut ısısını daha da arttırarak birincil ısı transfer mekanizması haline gelir ve vücut üzerinde önemli miktarda yoğuşmaya sebep olur.

Hipertermi prosesinin temizleme ve iyileştirme gücü, vücut sıcaklığı 38-39,5 °C’ye ulaşıncaya kadar başlamaz. Bu vücut ısınması, buhar banyosunda saunaya göre daha çabuk ve daha etkin bir şekilde gerçekleşir ve sadece 10-15 dakika zaman alır. Buhar banyosunun diğer bir faydası, kardiyovasküler sistem üzerindeki uyarıcı etkisidir. Nabız atışı, 15-20 dakikalık bir seans sırasında dakikada ortalama 75 vuruştan, 100-150 vuruşa çıkar. Böylece, kan dolaşımı hızlanır ama tansiyon yükselmez, çünkü sıcaklık etkisiyle kan akışı hızlanırken, bir yandan da ciltteki kılcal damarlar genişlemektedir.

Buhar banyosu ve buhar inhalasyonu, solunum şartlarında düzelme için etkin bir tedavidir ve soğuk algınlığında, sinüzitte, bronşitte, alerjik hastalıklarda tavsiye edilir.

 • Buhar, üst solunum yolu zarlarının iltihaplanmasında ve tıkanmasında rahatlama sağlar.
 • Havayı nemlendirerek boğaz tahrişini iyileştirir.
 • Buhar, spazmlı solumayı (astım, boğmaca) iyileştirir.
 • Buhar, sekresyonu serbestleştirerek boğazdan ve akciğerlerden mukus salgılanmasını uyarır.
 • Buhar, kasları gevşetir ve öksürüğü azaltır.
 • Buhar, mukus zarlarını aşırı kurumaktan korur.