ZAFER MH KİRALIK DAİRE İLANLARI VE FİYATLARI ESENYURT

ZAFER MH KİRALIK DAİRE İLANLARI VE FİYATLARI ESENYURT

ZAFER MH KİRALIK DAİRE İLANLARI VE FİYATLARI ESENYURT

BABACAN PREMİUM , BABACAN PREMIUM ,HEP İSTANBUL ,HEP ISTANBUL ,HEP İSTABUL EVLERİ ,SELF İSTANBUL ,SELF ISTANBUL ,BİZZ TOWERS,PRESTİJ PARK EVLERİ ,PRESTIJ PARK EVLERI ,GÜMÜŞ PANAROMA ,GUMUS PANAROMA ,BIZZ TOWERS ,BABACAN PORT ROYAL ,FOR RENT ,KİRALIK DAİRE

#BABACANPREMİUM #BABACANPREMIUM #HEPİSTANBUL #HEPISTANBUL #HEPİSTABULEVLERİ #SELFİSTANBUL #SELFISTANBUL #BİZZTOWERS #PRESTİJPARKEVLERİ #PRESTIJPARKEVLERI #GÜMÜŞPANAROMA #GUMUSPANAROMA #BIZZTOWERS #BABACANPORTROYAL #FORRENT #KİRALIKDAİRE

SATIŞ VE KİRALAMASINI YAPTIĞIMIZ PROJE BİLGİLERİ

0554 587 61 57  —-   0554 587 61 58

İSTANBUL ESENYURT ZAFER MAHALLESİ KİRALIK EV

BABACAN PREMİUM RESİDENCE

HEP İSTANBUL EVLERİ

PRESTİJPARK İSTANBUL

ARİS GRAND TOWER

SOLARKENT

BABACAN CROWN TOWER

N TOWERS

BABACAN PORT ROYAL

REGNUM ASTRUM TOWERS

BABACAN PALACE

TORKAM E 5

BİZİMEVLER

TOYA MODA

FORTİS İSTANBUL

TERRACE MİX

BİZZ TOWER RESİDENCE

OLCAY SEVALİSTA RESİDENCE

BABACAN PREMİUM TOWER

İSTANBUL ESENYURT ZAFER MAHALLESİ KİRALIK EV

Babacan Premium’u inşa ederken İstanbul’dan ilham aldık ve hem İstanbul’a sembol bir yapı hem de geleceğe değerli bir miras bırakmak istedik… İki kıtayı birleştiren büyük kentte; yaşamı, işi ve sosyal hayatı aynı projede buluşturduk.

Birbirinin yatırım değerini besleyen Residence, Terrace, Tower, Home Office, Mall ve Suites’den oluşan karma bir proje…

İş, aile, doğa, yaşam…Geçmiş ile geleceğin, lüks ile konforun, estetik ile uyumun, doğa ile çağdaş mimarinin ideal karışımı… Babacan Premium’da hiç bir şey için hiç bir şeyden vazgeçmek zorunda değilsiniz.

Ulaşım

Havaalanı – Atatürk Havalimanı11,8 km

Durak (Metrobüs) – İETT Haramidere Sanayi Metrobüs Durağı537 m

Metro İstasyonu – Marmaray Mustafa Kemal İstasyonu7,8 km

Tramvay İstasyonu – Marmaray Florya İstasyonu9,8 km

Sağlık Kurumları

Hastane – Özel Doğa Hospital1,4 km

Acil Servis – Özel Doğa Hospital Acil Servis1,4 km

Aile Sağlığı Merkezi – Esenyurt 13 Nolu Aile Sağlığı Merkezi609 m

Sağlık Kurumları/Diğer – Efor Mobil Sağlık Hizmetleri676 m

Eğitim Kurumları

Üniversite – İstanbul Aydın Üniversitesi Uygulama Merkezi500 m

Üniversite Kampüs – İstanbul Rumeli Üniversitesi – Esenyurt Yerleşkesi2,7 km

İlkokul – Özel Esenyurt Modern Bilimler Akademisi İlkokulu159 m

Lise – Özel Esenyurt Modern Bilimler Akademisi Anadolu Lisesi151 m

Alışveriş

Zincir Marketler – Migros – Hepçarşı Şubesi79 m

Bakkal/Market – Anpa Gross Toptan Ve Perakende Market112 m

Alışveriş Merkezi – Torium AVM752 m

Şarküteri – Beyliket151 m

Babacan Premium Lüks Konut Projesi

Türkiye İstanbul Esenyurt Zafer Mahallesi Babacan Premium

İki etap şeklinde planlanan Babacan Premium 6 blokta 1.400 konut ve 115 ticari üniteden meydana geliyor. Babacan Premium’da 1+0 ve 1+1’ler mimarisi ve giriş çıkışı ayrı olan kulede, 2+1 ve 3+1’ler diğer 3 blok olan aile rezidanslarında yer alıyor

OLANAKLAR

SOSYAL ALANLAR

PREMIUM EĞLENCE

Boş zamanların yerini eğlenceli anlar alacak

Farklı ilgi alanları düşünülerek hazırlanmış alternatifli sosyal yaşam konseptlerinde günün stresinden uzak, sevdiklerinizle keyifli anlar…

PREMIUM YAŞAM

Şehrin ortasında bahçe keyfi

Ailenizle birlikte huzur dolu anlar geçirmek ve tazelenmek… Babacan Premium’un sizlere sunduğu güzelliklerden sadece biri.

PREMIUM CLUB

Burada spor geçici bir heves değil

Güne sporla başlamak gibisi yok.

PREMIUM KIDS CLUB

Çocukların eğlenceli dünyası

Sinema Odası, Açık ve Kapalı Çocuk Oyun Alanları, PlayStation Odası ve Açık Çocuk Yüzme Havuzu gibi eğlenceli ortamlar çocukların vazgeçilmezi olacak.

Babacan Premium Projesine Yakın Hastaneler

Beylikdüzü Medilife Hastanesi, Medicana International, Beylikdüzü Kolan Hospital, Özel Esencan Hastanesi, Özel Medilife Hastanesi, Beylikduzu Ozel Kolon Hastanesi, Esenyurt Devlet Hastanesi, Özel Beylikdüzü Tıp Merkezi, Özel Doğa Hospital, Dünyagöz Hastanesi, Yeni Hayat Tıp Merkezi, Avrupa Tıp Merkezi, Hale Ishakoğlu Kızılay Hastanesi, Mediplus Tıp Merkezi, Koç Diyaliz Merkezi, Bir İnci Göz Hastanesi, Doğa Hospital, Medi Life Hospital

İSTANBUL ESENYURT ZAFER MAHALLESİ KİRALIK EV

Babacan Premium Projesine Yakın Okullar

Özel Kavram Temel Lisesi, Avrupa Boğaziçi Koleji, Özel Eğitim Bilimleri Temel Lisesi, Özel Beylikdüzü Final Temel Lisesi, Özel Era Teknik Koleji, Özel Beylikdüzü Uğur Temel Lisesi, Kirac İmkb Tek.End.Meslek Lisesi, Okyanus Koleji, Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi, Borusan Asım Kocabıyık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Recep Güngör Anadolu Lisesi, Büyükşehir Hüseyin Yıldız Anadolu Lisesi, Mektebim Okullari (Beykent), Beylikdüzü Mektebim Okulları, YÜZ 12 ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ, Esenyurt Kıraç Anadolu Lisesi, Pınarkule Ortaokulu, 75.Yıl Cumhuriyet Lisesi, Gürpınar IMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Şehit Bilal Özcan İlkokulu, Siteler Ilkogretim Okulu, Altinyildiz İlkokulu, Beykoop Ali Cebi Ortaokulu, Haydar Aslan İlköğretim Okulu, İmkb Orta Okulu, Mehmet Gesoğlu İlköğretim Okulu

Babacan Premium Projesine Yakın Alışveriş Merkezleri

Semerkand Line AVM, Koçtaş AVM, Marmara Park, Beylikdüzü Migros AVM, Perlavista Avm, İstanbul Outlet Center, Beylicium, Nmerkez AVM, Media Markt, CarrefourSA, Han Plus, Beyaz City AVM, Bauhaus, White Corner AVM, Marka City, Perlavista Cinemapink, Istanbul Residance

Gayrimenkul Yatırımı

Türkiye

Kira geliri elde etmek veya yeniden satışta potansiyel kar elde etmek için güvenilir bir yatırım mı arıyorsunuz? Özenle seçilen geniş portföy ağımız tüm bu beklentilerinizi karşılamaktadır. ÇINAR GAYRİMENKUL , geleneksel yatırım danışmanlığının ötesinde hizmet standartları ile müşterileri için yatırım sürecini karlı olduğu kadar konforlu bir hale getirmektedir. Bizimle iletişime geçerek deneyimli uzmanlarımızdan ücretsiz destek ve yatırım önerileri alabilirsiniz.

Babacan Premium’u inşa ederken İstanbul’dan ilham aldık ve İstanbul’u hem sembolik bir yapı hem de geleceğe değerli bir miras olarak bırakmak istedik… İki kıtayı birbirine bağlayan büyük bir şehirde; Hayat, iş ve sosyal hayatı tek bir projede birleştirdik.

 Yatırım değeri ile birbirini besleyen rezidans, teras, kule, home ofis, alışveriş merkezi ve dairelerden oluşan karma bir proje…

 iş, aile, doğa, yaşam…Geçmişle geleceğin, lüksle konforun, estetikle uyumun, doğayla çağdaş mimarinin mükemmel birleşimi… Babacan Premium’da hiçbir şey için hiçbir şeyden vazgeçmenize gerek yok. İki etap olarak planlanan

 Babacan Premium, 6 blok içerisinde 1. sırada yer aldı.400 konut ve 115 ticari alandan oluşmaktadır. Babacan Premium’da 1+0 ve 1+1 ayrı mimariye sahip giriş çıkışlı bir kulede, 2+1 ve 3+1 ise diğer 3 blokla birlikte aile konutlarında bulunuyor.

 Hizmetler

 SOSYAL ALANLAR

 PREMIUM EĞLENCE

 Boş zamanın yerini eğlence alıyor

 Farklı ilgi alanlarına göre tasarlanmış alternatif sosyal yaşam konseptlerinde, günlük stresten uzakta, sevdiklerinizle keyifli anlar…

 PREMIUM HAYAT

 Ortada bahçe keyfi of the city

 Ailenizle sakin anlar geçirin ve dinlenin… Bu Babacan Premium’un size sunduğu büyülerden sadece biri.

 PREMIUM CLUB

 Spor burada popüler değil

 Güne sportif bir başlangıç ​​gibisi yok.

 PREMIUM KIDS CLUB

 Çocuklar için eğlence dünyası

 sinema odası, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, PlayStation salonu ve açık çocuk havuzu gibi eğlence olanakları çocukların vazgeçilmezi olacak.

Proje Hakkında

Babacan Premium

Babacan Premium projesi,  Babacan Yapı tarafından, Esenyurt’ta hayata geçirilen konut projesidir. Projede 1216 adet konut bulunuyor. Yeşil alanlarının tasarımı ile şehrin ortasında bahçe keyfi yaşatan proje, 50 m² ile 200 m² arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire seçeneklerinden oluşuyor.  1216 adet daire seçenekleri ile İstanbul’daki konut projeleri arasında yer almaktadır.

Stilize Edilen Özel Alanlar Babacan Premium’da

Esenyurt’ta yer alan konut projesinde %60’ı kaplayan yeşil alanlar ile sosyal alanlar sizleri karşılamaktadır. Doğadan esinlenen yapısı ile dikkat çeken projede, özenle seçilmiş ağaç ve bitki türleri,  önde gelen peyzaj mimarları tarafında tasarlanmıştır. Yeşil alanların fazlalığı ile ön plana çıkan konut projesinde kamelya, yapay göletler, yasemin havuzları ve süs şelaleleriyle stilize edilen özel alanlar sizleri bekliyor.

7/24 güveliği ile kontrol altında hissedeceğiniz projede tüm risklerden uzak, rahat bir nefes alacaksınız. Profesyonel güvenlik hizmeti ile korunduğunuz projede, keyifli zaman geçirerek, huzur ile evlerinizde zaman geçireceksiniz. Projenin özellikleri ile tek kapıdan giriş sağlayıp, 7/24 aktif olan kamera sistemi, yangın ve duman uyarı sensörleri ile tüm risklerden uzak, kontrol altında tutuluyorsunuz.

Babacan Premium ile Boş Zamanınızı İyi Değerlendirin!

İSTANBUL ESENYURT ZAFER MAHALLESİ KİRALIK EV

Babacan Premium projesinde giyinme odası, ebeveyn banyosu ve balkon olan dairelerle, teras olan daire seçenekleri bulunuyor. Isınmanın,  merkezi ısıtma sistemi ile sağlandığı konutlarda ısı pay ölçer sistemi de uygulanmış.

Projede, farklı ilgi alanları düşünülerek hazırlanan sosyal alanlar mevcut. Yapay gölet, açık yüzme havuzu, dans salonu gibi alanları ile boş zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Projede aynı zamanda eğitim binası yer almaktadır. Bu bina; 1 bodrum, zemin ve 3 kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Konut projesinde, tahsisli bahçe alanının bulunduğu eğitim kurumu alanı mevcuttur.

Karma Yapıya Sahip Konut Projesi

1+0 ve 1+1 residence daireler için ayrı 2+1 ve 3+1 daireler ve home office daireler için olmak üzere 3 adet giriş çıkış vardır. Proje, birbirinin yatırım değerini besleyen Residence, Terrace, Tower, Home Office, Mall ve Suites’den oluşan karma bir yapıya sahip konut projelerindedir.

Proje içerisinde yer alan birçok alternatif ile hiçbir şeyden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Proje, doğa ile çağdaş mimarinin ideal karışımı olarak ön plana çıkan, İstanbul konut projeleri arasında yer almaktadır.

Proje Hakkında

İstanbul’da 1400 Daireli Proje: Babacan Premium

İstanbul Avrupa yakasında bulunan Babacan Premium konut projesi Babacan Yapı tarafından hayata geçirildi. 2015 yılı Eylül ayında yapımına başlanan projenin 1. etabında 2018 yılı Haziran ayında 2. etabında ise 2018 Eylül ayında yaşam başladı. 28.500 metrekare arsa alanı üzerinde 6 blok olarak tasarlanan projede 1.400 adet konut ve 115 adet ticari ünite yer alıyor. Rezidans, teras, home ofis, alışveriş merkezi ve süit dairelerden oluşan karma projenin site özellikleri arasında % 60 yeşil alan, çocuk oyun alanları, yapay gölet, açık yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parkurları, açık ve kapalı otopark ve kameralı güvenlik hizmeti yer alıyor. Babacan Premium konut projesinde ayrıca dans salonu, sauna, fitness merkezi, sprinkler sistemi, lobi ve resepsiyon hizmeti gibi ayrıcalıklar da bulunuyor.

Toplu ulaşımın hemen yanında

İstanbul’un Esenyurt ilçesinin Adile Naşit Bulvarı üzerinde yükselen Babacan Premium konut projesi kentin ana arteri olan E-5 karayoluna 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre mesafedeki avantajlı konumu ile öne çıkıyor. Ancak proje konumundan İstanbul merkez ilçelerine ulaşım özellikle yoğun saatlerde 40 dakikayı aşabiliyor.

Modern ve estetik mimari

Babacan Yapı’nın, Esenyurt’ta bir fabrika arsasını satın alarak kentsel dönüşüm kapsamında inşasını tamamladığı Babacan Premium projesi, lüks ile konforun ve geçmiş ile geleceğin bir araya getirilmesiyle tasarlanmış. Mimari yapısı ve sosyal yaşam olanakları ile öne çıkan projede ayrıca eğitim alanı olarak tasarlanmış 5 katlı bir okul binası da yer alıyor.

Her yaşam tarzı için konut

Babacan Premium konut projesinde alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arsında değişen 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde daire seçenekleri yer alıyor. İş, aile, doğa, yaşam konsepti ile tasarlanan projede rezidans daireler, home ofis daireler ve 2+1 ile 3+1 daireler için 3 ayrı giriş çıkış bulunuyor. Ayrıca projede giyinme odası, ebeveyn banyosu ve balkon olan dairelerle, teras olan daire seçenekleri de bulunuyor. Isınmanın merkezi ısıtma sistemi ile sağlandığı konutlarda ısı pay ölçer sistemi de uygulanmış.

Babacan Premium Özellikleri

İSTANBUL ESENYURT ZAFER MAHALLESİ KİRALIK EV

Barberkü : Evet

Futbol/Basketbol Sahası : Evet

Kapalı Devre Kamera : Evet

Çocuk Parkı : Evet

Sinema/Tiyatro : Evet

Kapıcı : Evet

Spor Salonu : Evet

Oyun Alanı : Evet

Eşya Asansörü : Evet

Hidrofor : Evet

Görüntülü Diyafon : Evet

Masaj Merkezi : Evet

Ebeveyn Banyosu : Evet

Kafe/Restoran : Evet

Güvenlik : Evet

Sauna : Evet

Açık Havuz : Evet

Tenis Sahası : Evet

Su deposu : Evet

İstanbul Prestij Park

İstanbul Avrupa / Esenyurt

İki etaptan meydana gelen İstanbul Prestij Park projesi E-5 karayolu ile TEM Bahçeşehir bağlantı yolu kavşağında, Torium AVM metrobüs durağına 700 metre mesafede inşa ediliyor. İstanbul Prestij Park’ta 1+1 daireler brüt 90 metrekare, 2+1 daireler brüt 101 metrekare, 3+1 daireler brüt 135, 171 ve 174 metrekare olarak tasarlandı.

Site Özellikleri

Lüks Özellik Kapalı yüzme havuzu

Lüks Özellik Çocuk yüzme havuzu

Standart Özellik Çocuk oyun alanları

Lüks Özellik Sauna

Lüks Özellik Türk hamamı

Lüks Özellik Fitness merkezi

Standart Özellik Market

Standart Özellik Kafe

Standart Özellik Güvenlik

Standart Özellik Kameralı güvenlik

Lüks Özellik Basketbol sahası

Lüks Özellik Voleybol sahası

Ultra Lüks Özellik Tenis kortu

Standart Özellik Kamelya

Standart Özellik Açık otopark

Lüks Özellik Kapalı otopark

Standart Özellik Yürüyüş parkuru

Standart Özellik Mescit

Standart Özellik Bilardo

Bina Özellikleri

Standart Özellik Su Deposu

Standart Özellik Hidrofor

Standart Özellik Jeneratör

Standart Özellik Yangın merdiveni

Standart Özellik Asansör

Standart Özellik Yük asansörü

Standart Özellik Sprinkler sistemi

Konut Özellikleri

Lüks Özellik Ankastre beyaz eşya

Standart Özellik İntercom sistemi

Standart Özellik Merkezi ısıtma

Standart Özellik Isı pay ölçer

Lüks Özellik Split klima

Lüks Özellik Ebeveyn banyosu

İnşaat Teknikleri

Standart Özellik Yapı denetimi yapılmış

Standart Özellik Zemin etüdü yapılmış

Standart Özellik Deprem yönetmeliğine uygun

Standart Özellik Yalıtım yönetmeliğine uygun

Standart Özellik Radye temel

İstanbul Prestij Park, yepyeni bir hayata, fırsatları değerlendirip, avantajlı başlama, vakti yollarda değil, sevdikleriyle birlikte geçirme, lüksü, hayat standardı haline getirme, çocuklara yeşil alanlarda büyüyebilecekleri bir yaşam sunma, uzaklara gitmeden de zamanı dolu dolu değerlendirebilme ve evde rahat rahat uyuyabilme olanağı sunuyor.

Sembol İstanbul

İstanbul Avrupa / Esenyurt

Karden İnşaat A.Ş. tarafından hayata geçirilen Sembol İstanbul projesi 2 rezidans, 1 business ve 1 alışveriş merkezinden oluşuyor. Projede 1.066 daire, 554 ofis ve 44 dükkan yer alıyor. Projede A ve B bloklarda rezidans daireler, C blokta ise ofis ve home ofislere yer verildi. Sembol İstanbul projesi E-5 karayoluna 800 metre, Atatürk Havaalanı’na 12 km, deniz otobüslerine 4 km mesafede yükseliyor.

Beylikdüzü-Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerinde hayata geçirilen SEMBOL İSTANBUL PROJESİ

alışveriş merkezi, iş merkezi ve sosyal donatılardan oluşan konsept bir proje olarak yükseliyor.

Proje Özellikleri

Site Özellikleri

Lüks Özellik Açık yüzme havuzu

Lüks Özellik Kapalı yüzme havuzu

Lüks Özellik Çocuk yüzme havuzu

Standart Özellik Çocuk oyun alanları

Lüks Özellik Türk hamamı

Lüks Özellik Fin hamamı

Lüks Özellik Fitness merkezi

Lüks Özellik SPA

Lüks Özellik AVM

Standart Özellik Kafe

Standart Özellik Güvenlik

Standart Özellik Kameralı güvenlik

Lüks Özellik Futbol sahası

Lüks Özellik Basketbol sahası

Ultra Lüks Özellik Tenis kortu

Standart Özellik Yürüyüş parkuru

Standart Özellik Sosyal tesis

Bina Özellikleri

Standart Özellik Su Deposu

Standart Özellik Hidrofor

Standart Özellik Jeneratör

Standart Özellik Yangın merdiveni

Standart Özellik Asansör

Standart Özellik Paratoner

Lüks Özellik Lobi

Lüks Özellik Resepsiyon

Standart Özellik Sprinkler sistemi

Konut Özellikleri

Lüks Özellik Ankastre beyaz eşya

Standart Özellik İntercom sistemi

Standart Özellik Merkezi ısıtma

Standart Özellik Isı pay ölçer

Lüks Özellik Ebeveyn banyosu

Ultra Lüks Özellik Rezidans hizmetleri

Lüks Özellik Hobi odası

SEMBOL İSTANBUL

İnşaat Teknikleri

Standart Özellik Yapı denetimi yapılmış

Standart Özellik Zemin etüdü yapılmış

Standart Özellik Deprem yönetmeliğine uygun

Standart Özellik Yalıtım yönetmeliğine uygun

Site Hakkında

Sembol İstanbul Residence A-B, Busidence C Blokları  ve Çarşı kompleksinden oluşan Karden inşaat tarafından yapılmış olup, İnternatıonal Property Awards Europe 2012-2013 Avrupa Mimari proje ödülü almış bölgenin en prestijli, en gözde projesidir.

Sembol İstanbul üç bloktan oluşmakta olup; Sosyal tesisinde,  Kapalı, açık havuzu Saunaları, fitness center, Açık Kapalı Otopark, ve çarşısı bulunmaktadır. A ve B blok Residence, C blok Busidence olarak tasarlanmıştır.

Bina Taşıyıcı Sistemi yürürlükteki güncel şartname ve yönetmeliklere uygun olarak Betonarme Taşıyıcı Sistem şeklinde yapılmıştır. Bu taşıyıcı sistem son Deprem Yönetmeliğine uygun şekilde dizayn edilen betonarme perde, kolon, kiriş, döşeme ve radye ve/veya kazıklı radye temelden oluşur. Kullanılan tüm malzemeler TSE standartlarına uygundur. Standart onay mercilerine ek olarak İ.T.Ü İnşaat Fakültesine başvurularak; betonarme projenin yürürlükteki standart  ve yönetmeliklere uygun olarak hazırlandığı ve uygulanabilir olduğuna dair Teknik Rapor alınmıştır.

Bloklarda intercom bağlantılı, havalandırmalı, güvenlik alarmlı, gerekli miktarda ve yüksek hızlı TSE ve CE standartlarında asansörler bulunmaktadır.

SEMBOL İSTANBUL

Isıtma Sistemi doğalgaz yakıtlı sıcak su kazanları ile merkezi sistem ile sağlanmaktadır. Her daireye ait substation sistemi mevcuttur. Her daire için kullandığı kadar fatura ödemesi yapacağı sistem kurulmuştur.  Ortak alanlarda ve daire içlerinde kesintisiz elektrik için jeneratör hizmeti sunulmuştur. Binamızda yangın ihbar sistemi,her katta yangın tüpü ve yangın su hortumu, daire içlerinde duman detektörü ve tavanlarda yangın spring sistemi bulunmaktadır. Acil çıkış kapısı ve iniş merdivenleri mevcuttur.

SEMBOL İSTANBUL SİTE YÖNETİMİ HİZMETLERİ;

Sayın site sakinlerimiz, Yönetim ofisi olarak haftanın 6 günü ( Pazar günleri hariç ) hizmet verilmektedir. Çalışma saatleri sabah 09:00 ve 18:00 arasıdır. Sitemizde 7-24 teknik ve mekanik personeli bulunmaktadır. Türkiye de ilk defa sitemizde uygulanmaya konan ücretsiz Revir hizmeti uzman kadrosu ile çalışmaları devam etmektedir.

Revir hizmetleri;http://www.cinargayrimenkul.com.tr/satilik-daire/satilik-daire-istanbul-kucukcekmece-tevfik-bey-mah-1-695-000-tl/embed/#?secret=lnsVaGCBNy#?secret=UeZodr296v

–   Acil ilk yardım müdahalesi,

–   Reçeteli olmak kaydı ile enjektör yapımı,

–   Pansuman,

–   Reçeteli olmak kaydı ile serum takılması,

–   Kan şekeri ölçümü,

–   Tansiyon Ölçümü,

SEMBOL İSTANBUL

HALKLA İLİŞKİLER YÖNETİMİ;

Site sakinlerimizin kayıtlarını, taşınma randevularını,  arıza kayıt ve sonuçlarını takip eden İngilizce bilen personelleri ile hizmet vermektedir.

Halkla ilişkiler hizmetleri,

–  Site sakinlerini bilgilendirme ve site yönetim yaşam rehberinin dağıtılması,

–  Daire kayıt bilgilerinin alınması, giriş kartlarının verilmesi,

–  Adres bildirme kanunu ve OHAL ile ilgili tebliğ edilen yazıların takibi,

–  Daire sakinleri ile yazışmalar,

–  Taşınma randevuları organizasyonu,

–  Otopark giriş sticker verilmesi,

–  Arıza kayıt ve takipleri,

–  Web sitesinin kurulması yönetimin şeffaflığının sağlanması,

–  Site Yönetim planının uygulanması, yönetim planında olmayan konularla ilgili 634 sayılı

K.M.K  uygulanması,

–  Site İşletme Projesinin tüm kat maliklerine tebliğ edilmesi,

–  Siteyle ilgili tüm resmi evrakların kabulü, yazışmaların yapılması dosyalanması,

HUKUKİ YÖNETİM;

Komşuluk hukuku ile iyi niyet ve dürüstlük kuralları içinde uzlaşılamayan durumlarda ve yönetim planında hüküm bulunmayan hallerde, kat mülkiyeti kanunu, Medeni hukuk, Borçlar hukuku ve diğer ilgili yasa hükümleri uygulanır.

Hukuk hizmetleri,

–    Yönetim planı ve kmk kanunu çerçevesinde hareket etmeyen kişiler hakkında kanuni işlemler yapılması,

–   İşletme projesinin 2004 sayılı icra ve iflas kanununun 68.maddesi birinci fıkrasında belirtilen

belgelerden sayılmasının sağlanması,

–   Genel kurul toplantı çağrılarının yapılması,

–   Genel kurul toplantı ve kararlarının usulüne uygun olması,

–   Borç ve yükümlülüklerini yerine getirmeyen kat malikleri ve 3.şahıslar hakkında İcra takibi

Yapılması,

–   Dava açılması,

–   Firmalarla yapılacak sözleşmelerden doğabilecek ihtilafların en aza indirilmesinin sağlanması,

–   Kat irtifakından kat mülkiyetine geçiş işlemlerinin yapılması,

BÜTÇE YÖNETİMİ

Kesinleşmiş işletme projesi çerçevesinde toplanacak avans ve aidatlar ile diğer gelirler sitenin mali bütçesini oluşturur. Bu bütçenin site ve sakinlerinin yararına kullanılması, site ihtiyaçlarının karşılanması ve tüm gelir-giderlerin belgelenerek dosyada saklanması esastır.

–  Site resmi defterlerinin yıllık noter tasdiklerinin yaptırılması,

–  İşletme projesinde belirtilen avans ve aidatların takip ve tahsilâtı,

–  Bina yönetimi ve 3.şahıslarla ilgili ödemelerin yapılması,

–  Site personelinin tüm yasal işlemleri yapılması ile ücretlerinin ödenmesi,

–  Site gelir ve giderlerinin muhasebeleştirilmesi,

–  Yıllık faaliyet raporunun yılsonunda genel kurula sunulması,

–  Resmi defterlerin yılsonunda notere kapattırılması,

DANIŞMAN HİZMETİ:

Sitemiz yönetim planı ve kmk çerçevesinde uygulamanın yapılması için kurulan birimdir.

–  Giriş çıkış kontrolü ve kayıt işlemlerinin yapılması,

–  Kameralı takip sistemi ile tesis, bina ve çevre kontrolü yapılması,

–  Günlük, haftalık ve aylık raporlama yapılması,

–  Taşınmalara eşlik edilmesi,

SEMBOL İSTANBUL

TEKNİK YÖNETİM;

Ortak alanların kesintisiz hizmet akışını sağlamak, daire içlerinde oluşan acil onarımları yapmaktır.

–  Elektrik, mekanik ve sıhhi tesisat sistemlerinin bakım ve kontrolü,

–  Aydınlatma, yangın ve doğalgaz alarm sistemlerinin kontrolü,

–  Merkezi ısıtma ve sıcak su sistemlerinin periyodik bakımları,

–  Asansörlerin bakım anlaşmaları ve rutin bakımları,

–  Santral ve telefon sistemlerinin bakım ve onarımı,

–  Elektrik trafo, jeneratör ve hidroforların bakımı,

–  Arıtma sistemleri, su kuyusu, havuz dairesi bakımı,

–  Klima sistemleri ve Bina otomasyon sistemleri bakımı,

–  Yangın sistemi ve söndürme tüplerinin periyodik bakımı ve dolumu,

TEMİZLİK YÖNETİMİ;

Genel temizlik , su deposu temizliği çöp toplama ve atık hizmetleri temizliği hassas bir konudur. Hizmet aksiyon planı içinde günlük iş akış şemasına uygun olarak yapılmakta ve düzenli olarak kontrol edilip raporlanmaktadır.

Temizlik Hizmetleri

–  Blokların günlük temizliği,

–  Ortak alanların günlük temizliği,

–  Otoparkların temizliği,

–  Çöplerin toplanması,

–  Sert zeminlerin cilalanması,

–  Sosyal tesis genel koruyucu temizlik,,

–  Su deposu alanlarının temizliği,

SOSYAL TESİS YÖNETİMİ,

Sitemiz içerisinde bulunan sosyal tesisimizde açık- kapalı havuz, çocuk havuzu ,Hamam ve sauna ( Bayan ve baylar ayrı ), alanlar bulunmaktadır.Sosyal tesisimiz uzman öğretmen gözetiminde çalışmalarına devam etmektedir. Sağlık raporu alınmadan sosyal tesis kartı açılmamaktadır.

BAHÇE BAKIM YÖNETİMİ;

Sağlıklı bitki , bahçe için her ay düzenli bakım yapılmakta düzenli olarak gübrelenmektedir.

Bahçe Bakım Hizmetleri

Ekim – Biçim – Budama – Sulama – İlaçlama – Gübreleme – Tanzim ve düzenleme

İLAÇLAMA YÖNETİMİ ;

İnsan sağlığına zarar vermeyen ilaçlarla yapılan uygulama her ay devam etmektedir.

ARİS GRAND TOWER

Zerka Yapı, Nihal İnşaat, Kaymakçı İnşaat ve Gürdoğan İnşaat ortak girişimi ile hayata geçirilen Aris Grand Tower projesi, gerek mimarisi, gerekse sahip olduğu sayısız ayrıcalığı ile benzersiz bir proje olarak yükseliyor. Yılların verdiği tecrübe ile modern inşaat teknikleri kullanarak, mimari açıdan estetik, sağlam ve güvenli, iddialı daireler, rezidanslar ve iş merkezleri sunmak amacı ile geliştirilen proje, sizleri hayata zirveden başlamaya çağırıyor.

6500 m2 alan içerisinde toplam 310 adet konut alanı, 18 adet ise ticari alandan oluşan Aris Grand Tower, hayatı zirveden başlatıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan 42 katlı Aris Grand Tower projesi, eşsiz konumu ile de farkını ortaya koyuyor. Metrobüs ve E-5’e sadece 1100 metre uzaklıkta olan Aris Grand Tower, Tem otoyoluna ise sadece 10 dakikalık uzakta yer alıyor.

1+1  A1,1+1  A3,1+1  B2,1+1  D2,2+1  A1,2+1  A3,2+1  G2,3+1  B2,3+1  B1

Aris Grand Tower Özellikleri

Genel Özellikler

Isıtma Tipi : Merkezi Sistem (Isı Payı Ölçer)

Otopark : Var (Ücretsiz, Kapalı)

Binadaki Kat Sayısı : 39

Arsa Alanı : 6500 m²

Daire Sayısı : 310

Mağaza Sayısı : 18

Güvenlik Özellikleri

Kapalı Devre TV

Görüntülü Diyafon

Özel Güvenlik

Sosyal Özellikler

Çocuk Oyun Alanı

Kapıcı

Restoran / Kafe

İç Özellikler

Soğutma : Klima

Mutfak : Ankastre

Spor Olanakları

Sauna

Tam Donanımlı Spor Salonu

Açık Yüzme Havuzu

Kapalı Yüzme Havuzu

Tenis Kortu

Teknik Özellikler

Hidrofor

Dijital Altyapı : Fiber Optik Kablo, Kablo TV

Otopark Asansörü

Yük Asansörü

Su Deposu

Asansör Sayısı : 5

ميزات برج أريس جراند

الملامح العامةhttp://www.cinargayrimenkul.com.tr/istanbul-prestij-park-satilik-daire/istanbul-prestij-park-21-10-kat-manzarali-satilik-daire-2-690-000-tl/embed/#?secret=MiHanwVDxd#?secret=Pbsia3aVV9

نوع التدفئة: نظام مركزي (عداد مشاركة الحرارة) موقف سيارات: متاح (مجاني ، مغلق) عدد طوابق المبنى: 39 مساحة الأرض: 6500 م² عدد الشقق: 310 عدد المحلات: 18

ميزات الأمان

تلفزيون الدائرة المغلقة هاتف الباب بالفيديو الأمن الخاص

الميزات الاجتماعية

مطعم البواب وملعب الأطفال / مقهى

الميزات الداخلية

التبريد: تكييف المطبخ: مدمج

الفرص الرياضية

ساونا مجهزة بالكامل صالة ألعاب رياضية مسبح خارجي مسبح داخلي ملعب تنس

المواصفات الفنية

البنية التحتية الرقمية الداعمة: كابل الألياف البصرية ، تلفزيون الكابل ، مصعد وقوف السيارات ، مصعد خزان المياه ، رقم المصعد

ویژگی های برج بزرگ Aris

مشخصات کلی

نوع گرمایش: سیستم مرکزی (اندازه گیری گرما) پارکینگ: موجود (آزاد ، بسته) تعداد طبقات ساختمان: 39 مساحت زمین: 6500 متر مربع تعداد آپارتمان: 310 تعداد فروشگاه: 18

ویژگی های امنیتی

تلویزیون مدار بسته Camera Doorphone Security Private

ویژگی های اجتماعی

زمین بازی کودکان رستوران / کافه دربان

ویژگی های داخلی

خنک کننده: تهویه مطبوع آشپزخانه: توکار

فرصت های ورزشی

زمین تنیس استخر روباز استخر روباز سالن بدنسازی کاملاً مجهز

مشخصات فنی

زیرساخت دیجیتال تقویت کننده: کابل فیبر نوری ، تلویزیون کابلی آسانسور پارکینگ آسانسور باری مخزن آب شماره آسانسور

Aris Grand Tower Features

General features

Heating Type: Central System (Heat Share Meter) Parking Lot: Available (Free, Closed) Number of Floors in the Building: 39 Land Area: 6500 m² Number of Flats: 310 Number of Stores: 18

Security Features

Closed Circuit TV Video Doorphone Private Security

Social Features

Children’s Playground Doorman Restaurant / Cafe

Internal Features

Cooling: Air conditioning Kitchen: Built-in

Sport Opportunities

Sauna Fully Equipped Gym Outdoor Swimming Pool Indoor Swimming Pool Tennis Court

Technicial Specifications

Booster Digital Infrastructure: Fiber Optic Cable, Cable TV Parking Lift Freight Elevator Water Tank Elevator Number: 5

BAŞYAPIT Gümüş Panorama

Hayalinizin Ötesinde Bir Yaşam Tasarladık Yüksek katlarıyla şehri ayaklarınızın altına seren bu muazzam daireler ve teraslarındaki özel havuzlarıyla kaliteli yaşamı en çok size yakıştırıyor. 19.200 m2 arsa üzerinde; 991 konut ve 97 ticari ünitesiyle ; Gümüş Panorama… …

Hayalindeki Ev Benzersiz Tasarımlar

Mutfağı şuraya alalım, salonu tam şu köşeye koyalım. Banyo çok büyük olmasın, onun yerine büyük bir çocuk odası istiyorum dersen, bu işe bir el atalım. 1+1’den 4+1’ e varan ayrıcalıklı, özel daireler tam da aklındaki yaşam için tasarlandı. İstedik ki, evinin her bir zerresinin büyüklüğüne küçüklüğüne sen karar ver. Hayaline uygun olanı sen belirle.

Sizin İçin Geriye Kalan Sadece Keyfini Çıkarmak

Denizi en yukarıdan görmeye ne dersiniz? veya bahçenizde keyif yapmaya? Peki dört mevsim havuzu ve sporu doyasıya yaşamaya? Sizin hayaliniz bizim sihrimiz…

Sihirli Bir Kapıdan İçeri Girdiğimizde İlk Hissettiğimiz Şey Tarih!

Bedesten; geçmişten gelen, geleceğe uzanan bir alışveriş kültürü. Bu kültürü burada bir ayrıcalığa dönüştürdük. Bedesten’in üzerine ışığını doğadan alan uzun bir havuz yaptık. Gümüşün ışığı yansıtma gücüne güvendik. Herkesin Gümüş’ten bir Panorama’sı olsun istedik.

Evden Çıksam, Gitsem Aklımın Götürdüğü Yer

Diyorsanız, en doğru yerdesiniz. Çıkın evden, atlayın arabanıza, koyulun hemen önünüzdeki E5’e veya TEM’e… 3. köprü bağlantı yolu da hazır önünüzde. Muhtemel Kanal İstanbul projesine de unutmadık. İster göle pikniğe veya çarşı pazara. İster AVM’ye alışverişe. Tüm yolları seferber ettik. Olur da lazım olur diye üniversiteyi, belediyeyi, Devlet kurumlarının hepsini mahallede (City Center’da) birleştirdik. Oldu ki aradığını bulamadınız, Atatürk Havalimanı da çok yakınında.

Gümüş Panorama

Hayalinizin Ötesinde Bir Yaşam Tasarladık Yüksek katlarıyla şehri ayaklarınızın altına seren bu muazzam daireler ve teraslarındaki özel havuzlarıyla kaliteli yaşamı en çok size yakıştırıyor. 19.200 m2 arsa üzerinde; 991 konut ve 97 ticari ünitesiyle ;

Gümüş Panorama…

Hayalindeki Ev Benzersiz Tasarımlar Mutfağı şuraya alalım, salonu tam şu köşeye koyalım. Banyo çok büyük olmasın, onun yerine büyük bir çocuk odası istiyorum dersen, bu işe bir el atalım. 1+1’den 3+1’ e varan ayrıcalıklı, özel daireler tam da aklındaki yaşam için tasarlandı. İstedik ki, evinin her bir zerresinin büyüklüğüne küçüklüğüne sen karar ver.

Hayaline uygun olanı sen belirle. Sizin İçin Geriye Kalan Sadece Keyfini Çıkarmak Denizi en yukarıdan görmeye ne dersiniz? veya bahçenizde keyif yapmaya? Peki dört mevsim havuzu ve sporu doyasıya yaşamaya? Sizin hayaliniz bizim sihrimiz…

Sihirli Bir Kapıdan İçeri Girdiğimizde İlk Hissettiğimiz Şey Tarih! Bedesten; geçmişten gelen, geleceğe uzanan bir alışveriş kültürü. Bu kültürü burada bir ayrıcalığa dönüştürdük. Bedesten’in üzerine ışığını doğadan alan uzun bir havuz yaptık. Gümüşün ışığı yansıtma gücüne güvendik. Herkesin Gümüş’ten bir Panorama’sı olsun istedik.

Esenyurt Üniversitesi

Esenyurt Kaymakamlığı

Esenyurt Tapu dairesi

Esenyurt Nüfus Müdürlüğü

Esenyurt Belediyesi

City Center Alış Veriş Merkezi

Yeni MAHMUTBEY – BEYLİKDÜZÜ TÜYAP Metro hattında planlanan Metro Durağına 100metre mesafede,

Metrobüse 1 km mesafede

Proje İçeriği: KARMA / Konut + Ticari + Sosyal Tesisler

Arazi Alanı: 19.200m2

İnşaat Alanı: 165.022m2

Peyzaj Alanı: 10.500m2

Konut sayısı : 991 adet

Ticari Birim : 97 adet

Otopark : 1.200 araçlık

içinde 15 katlı özel hastane ve Aile Sağlık Merkezi,

Kapalı Çarşı

10.500m2 yeşil alanı

4 adet yüzme Yüzme Havuzu

Bay – Bayan ayrı SPA, Hamam ve Sauna

Kapalı Çocuk Oyun ve Etüt Alanı

4 metre tavan yüksekliği,

8 Asansör,

Fan-Coil Isıtma-Soğutma sistemi,

HEP İSTANBUL TEKFEN

ÇEVRE DOSTU

HEP İSTANBUL, LEED Altın ve LEED Gümüş sertifikalı bölgedeki ilk yeşil projedir. Dünya’da Yeşil Binalar Konseyi tarafından verilen LEED Sertifikası yeşil bina standartlarına uygunluğu sağlar. Enerji tasarrufu ve kaynakların verimli kullanımı sayesinde yaşam kaliteniz ve konforunuz artar.

ÇOCUK DOSTU

HEP İSTANBUL, araç trafiğine kapalı peyzaj planlaması, güvenlik kameralarıyla izlenebilen ve farklı yaş gruplarına uygun 13 adet açık oyun alanı ile çocuk dostu bir proje olarak tasarlanmıştır. Çocuklar; açık havada özgürce oynarken; siz de evinizdeki TV’den onların eğlenirken büyüdüklerini izleyin.

SPORTİF YAŞAM

HEP İSTANBUL, hem yetişkinler hem çocuklar için sportif yaşama uygun olarak tasarlanmıştır. Parklarda yürüyüş ve bisiklet yolları, açık havada jimnastik alanları, açık-kapalı yüzme havuzları; tenis, basketbol, futbol sahaları; fitness, jimnastik, pilates salonları, sauna masaj odaları ve vitamin bar sayesinde; spor, sizin ve ailenizin vazgeçilmez bir parçası olur.

KONFORLU YAŞAM

HEP İSTANBUL, ailenizin tüm konfor ve güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır. Bölgenin ulaşımı en rahat olan lokasyonunda yer alır. Bahçeli ve teraslı ferah evler, eve özel depo, kapalı garajdan eve asansörle ulaşım, 7/24 güvenlik ve servis hizmetleri gibi ayrıcalıklarla hayatınız kolaylaşır.

BÖLGENİN EN İYİ LOKASYONUNDA

HEP İSTANBUL; Haramidere kavşağında, E-5 ve TEM Otoyolu bağlantı noktasında yer alıyor.

Güçlü karayolu bağlantılarının yanı sıra Haramidere Sanayi metrobüs durağına yürüme mesafesinde.

İstanbul Havaalanı55 dk

Marina ( Yakuplu, Gürpinar)15 dk

Metrobüs (Haramidere)8 dk

İstanbul Üniversitesi12 dk

İstanbul Aydın Üniversitesi22 dk

Feyyaz Berker İlkokulu2 dk

Marmara Park5 dk

Torium AVM8 dk

İstanbul Outlet Park11 dk

Akbatı AVM13 dk

Pelikan Mall12 dk

Esenyurt Hospital15 dk

Avcılar Hospital12 dk

Acıbadem Hospital 10 dk

Medicana Hospital8 dk

Kolon Hospital11 dk

Medlife Hospital6 dk

ULAŞIM

METROBÜS DURAĞINA EN YAKIN PROJE

TÜM TOPLU TAŞIMA ARAÇLARINA YÜRÜME MESAFESİNDE

E5 VE TEM BAĞLANTI YOLUNUN KESİŞTİĞİ NOKTADA.

PROJE ÖZELLİKLERİ

%75 YEŞİL ALANLI, LEED SERTİFİKALI

AÇIK – KAPALI YÜZME HAVUZU, FİTNESS, SAUNA, AÇIK – KAPALI ÇOCUK OYUN ALANLARI,

KAPALI OTOPARK , HER DAİRE ÖZEL DEPO ALANI, ORTAK ALANLAR VE DAİRE İÇİ YARI BESLEME JENARATÖR.

DAİRE İÇLERİNDE ANKASTRE, FORTMANTO VE ÇAMAŞIR DOLAP ALANI.

BÖLGE ÖZELLİKLERİ,

TORİUM VE CAREFOUR AVM YANI BAŞINIZDA, WEST MARİNA, AVCILAR DENİZ OTOBÜS İSKELESİ VE AMBARLI LİMANINA YAKIN.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ, GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ, AYDIN ÜNİVERSİTESİ, AREL ÜNİVERSİTESİ, BEYKENT ÜNİVERSİTESİ GİBİ EĞİTİM KURUMLARINA TEK ARAÇLA TOPLU ULAŞIM İMKANI.

Sitede sayıca fazlaca “Açık Çocuk Oyun Alanları”, “Yeşil Alanlar”, derin olmayan “Süs Havuzları”, engellilere de uygun “Asansörler” var. Sosyal kulüpten ayrıca, taze yiyeceklerin bile satışa sunulduğu “Organik GURME” market de sitenin içinde “Doğu Kapısı”nın hemen yakınında mevcut. “Site Yönetim Ofisi” de Doğu Kapısı yakınında. Doğu Kapısı tarafında sitenin hemen dışında caddeye bakan cephede sitenin dükkanları olan “STARBUCKS”, yanında “M MİGROS” ve onun da yan cephesinde “KOÇTAŞ fix”, Yemekçi/Kafe, Giysi Temizleyici, (Estetik)Kuaför/Berber ve Veteriner bulunmakta. Ayrıca Kuzey Kapısı’na çok yakın “Petrol Ofisi” ve hem Kuzey hem de Doğu Kapıları’na yakın “ALPET” benzin istasyonlarında sürekli açık “Market”ler her gün her saat çalışmaktalar. Ayrıca Doğu tarafında sitenin önünden geçen caddenin üzerinde ve siteye yakın “BİM”, “FİLE”, “Anpa Gross” Süpermarketleri; Eczane, Börekçi(Unlu mamuller), Hamburgerci, Kasap, Kuruyemişçi/Baharatçı, Kebapçı, Oto Yıkamacı dükkanları; “SPORTIVE” Mağazası hizmet vermekte. Bunların dışında “HEP İstanbul”, her çeşit hizmet alınabilecek ve/veya alışveriş yapılabilecek merkezlere, mağazalara, dükkanlara, yerlere özel vasıta veya toplu taşıma vasıtaları ile çok kısa sürelerde ulaşılabilir özel bir konumda.

“HEP İstanbul”, Beylikdüzü’ne; Esenyurt merkezine; Ambarlı Limanı’na/Gümrük’e; West Marina’ya; Firüzköy’e, Avcılar’a, Ambarlı’ya, Küçükçekmece’ye, Yakuplu’ya, Gürpınar’a, Büyükçekmece’ye ve sahillerine çok yakın konumlanmıştır. Sitenin etrafı, TEM Bağlantı Otoyoluna ve E5 Otoyoluna direkt bağlantılı yollarla sarılı. Otoyollara bağlanmadan “MM MİGROS”un, Kuru Temizlemecinin ve Çiğ Köfteci, Tatlıcı, Pideci gibi çeşitli yiyecek dükkanlarının içinde yer aldığı “SEMBOL Çarşı”ya; “City Outlet Center” ve “Torium” Alış Veriş Merkezlerine; ilçenin geniş Yeşil Alan Parkları’na ve “Esenyurt Belediyesi”ne sitenin önünden direkt giden yolları kullanarak da ulaşım mümkün; hatta buralara yürüyerek bile kısa sürelerde ulaşmak mümkün. Yine otoyollara bağlanmadan “Anpa Gross MEGA” Alış Veriş Merkezine veya “Media Markt” Elektronik Mağazası ve “Köfteci Yusuf” Lokantasına vasıta yollarından ulaşım mümkün. “Doğu tarafında sitenin önündeki cadde Adile Naşit Bulvarından minibüsler geçmekte. Site ile E5 üzerindeki “Toplu Ulaşım” durakları veya “Haramidere Sanayi” Metrobüs durağı arası yürüyerek birkaç dakikalık mesafe.

Site ile “Küçükçekmece Marmaray/Yüksek Hızlı Tren İstasyonu” arasında Metrobüs, otobüs, midibüs, minibüs vasıtalarıyla direkt toplu ulaşım imkanı var. “TÜYAP Fuar Merkezi” için de Metrobüs, otobüs, midibüs, minibüs vasıtalarıyla direkt toplu ulaşım imkanı var. “Büyükçekmece İDO Deniz Otobüsü İskelesi” ile site arasında da otobüs, midibüs, minibüs vasıtalarıyla direkt toplu ulaşım var. “Avcılar İDO Deniz Otobüsü İskelesi” için ise Metrobüs, otobüs, midibüs, minibüs vasıtalarından ikisi kullanılarak toplu ulaşım sağlanabilmekte. Beykent başlangıç veya bitiş noktası olan Edirne/Tekirdağ dolmuş vasıtaları için de yine Metrobüs, otobüs, midibüs, minibüs vasıtalarıyla direkt toplu ulaşım seçenekleri mevcut.

“İSTANBUL AİRPORT Havalimanı” ile “HEP İstanbul” arası için ulaşım HAVAİST toplu ulaşım vasıtaları veya TEM Otoyolu kullanılarak özel vasıta ile kısa sürede sağlanabilmekte. “İstanbul Esenler Otogarı” için de Metrobüs, otobüs, minibüs, Metro vasıtalarından ikisi kullanılarak toplu veya özel vasıta ile TEM Otoyolu kullanılarak kısa sürede ulaşım yapılabilmekte.

Ek Bilgi: Esenyurt Metro Hattı M7, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa halindedir.

HEP Istanbulhttp://www.cinargayrimenkul.com.tr/uncategorized/cennet-mahallesi-cadde-uzeri-on-cephe-super-lux-daire/embed/#?secret=VMEcwxfGhA#?secret=EGLUhRaatr

About The Project

Hep Istanbul Project, is a government guaranteed project. Considered to be one of the most high quality finishing projects in Istanbul, with special and beautiful landscape full of water falls, swimming pools and lots of decorations.

Types of apartments HEP Istanbul, 1 + 1 to 4 + 1, offering various options ranging from 70 square meters to 240 square meters. 20% of the apartments in the project are 1 + 1, 36% 2 + 1 and 31% 3 + 1. In addition, the project also includes high-rise low-rise houses, garden and terrace.

Esenyurt is one of the fastest growing areas in Istanbul, achieving the E-5 and TEM road at the intersection of 500 million TL “My Life House Project” project HEP Istanbul. HEP Istanbul, an area of ​​253 thousand square meters on a total area of ​​56880 square meters, consists of 1,424 apartments.

Prompt delivery, immediate TAPU opportunities and excellent payment plans await you at Istanbul HEP.

Location

Best location in the area! HEP Istanbul At the intersection of Haramidere, the E-5 and TEM Highway are located in the best location in the region in terms of transportation.

Along with high-speed motor links, within walking distance of the Haramidere Sanayi Metro Station and the planned Bakırköy-Beylikdüzü subway.

Social Facilities

HEP Istanbul is designed to be a children’s friend. You will be able to learn while enjoying 13 outdoor playgrounds, a library and a planned pool for different age groups to control the traffic of closed vehicles and landscapes 24 hours a day, 7 days a week.

Address

Address: Zafer Mahallesi, Esenyurt/İstanbul

Country: Turkey

Province / State: Istanbul

City / Town: Esenyurt

Property Type 1+1, 2+1, 3+1, 4+1

Property status All, Ready To Move

MEET YOUR BRAND NEW HOME IN HEP ISTANBUL

Tekfen is one of the top hundred construction companies in the world. They offer you a spacious and well-designed multi-family housing project in Istanbul. The first project of its kind in the area to receive the LEED Silver and Gold certifications for homes from the USGBC.

Centrally located at the most accessible location in the area at the intersection of Beylikdüzü and Esenyurt, linking to the E-5 and TEM.

Close to the shopping malls, schools, universities, and hospitals. Surrounded by spacious green areas, outdoor and indoor swimming pools. With its car-free green spaces, cycling and walking paths, life here will be a delight to the kids and adults.

HEP Istanbul provides options which contain a private garden or terrace to luxury apartment seekers.

TERRACE MİX

Terrace Mix’te farklı daire alternatiflerini yerinde incelemek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.1+0 1+1 2+1 3+1 daire alternatifleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz Site olanakları:

Özel güvenlik,Kreş

1 Açık, 3 Kapalı Havuz ( 1 karma, 1 erkek , 1 adet bayan havuz bulunuyor bayan bölümüm diğer bölümlerden ayrıdır)

Sosyal Tesis (Masa Tenisi, Bilardo, Vitamin Bar)

Yürüyüş Yolu

Çocuk Parkı ve Oyun odası

Kardio, Fitness, Aerobik ve Pilates Salonu

Buhar Banyosu, Sauna, Türk Hamamı

Güneşlenme Terası

Kütüphane, Cep Sineması

Özel Peyzajlı Bahçeler

Kapalı Otopark

Misafirlerinizi aşağıda karşılayıp oturabileceğiniz odalar.

Site içerisinde sağlık ocağı.

Türkiye’nin En İyi Karma Kullanım Projesi Ödüllü 2013-2014

Sürekli prim yapan kiralaması kolay tam yatırımlık süper daire

Merkezi konumda, E-5 , Torıum AVM , Marmarapark ve Metrobüs’e 5 dk, oturmuş bir sisteme sahip sessiz ve sorunsuz bir site.

İstanbul’un her köşesine kolayca ulaşmanın rahatlığı sizi bekliyor.

• Metrobüs 2 dakika • E-5 2 dakika • TEM3dakika•Planlanan Metro Hattı 5 dakika• Atatürk Havalimanı 15 dakika • AvcılarİDO 7 dakika • Marmaray 20 dakika• Taksim35 dakika Eminönü 25 dakika•Levent45 dakika• Maslak 50 dakika• 3. Havalimanı 25 dakika En yakın eğitim

• İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü•Fatih Üniversitesi •

Arelüniversitesi •Gelişim Üniversitesi• Aydın Üniversitesi

• Doğa Koleji• Beykent Üniversitesi• Esenyurt Üniversitesi

• Beylikdüzü Okyanus Koleji

En yakın sağlık• Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi• Medilife Beylikdüzü Hastanesi

• Medicana• Özel Anadolu Hastanesi• Özel Avcılar Hastanesi

• Esenyurt Devlet Hastanesi• Yeni Hayat Tıp Merkezi

En yakın alışveriş • Torium AVM• Akbatı AVM• Bauhaus• CarrefourSA• Real• Migros• Media Markt• Marmara Park• Pelican Mall

İnanlar İnşaat imzasıyla yükselen Terrace Mix projesinde 7 blokta 437 konut ve 508 home ofis yer alıyor. Home ofislerin ayrı blokta konumlandırıldığı Terrace Mix projesi Atatürk Havalimanı’na 10 dakika, metrobüse 1 dakika uzaklıkta yükseliyor. VIA Mimarlık tarafından tasarımı yapılan Terrace Mix projesinin 97 bin 57 metrekaresi konut alanına, 4 bin 15 metrekaresi ticari alana, 167 bin 138 metrekaresi inşaat alanına ayrıldı.

PRESTİJPARK ARAPÇA

مزايا الموقع

الوصول إلى كل ركن من أركان المدينة بشكل مريح

مع موقعه على الطريق الشرياني الرئيسي للمدينة ، تقاطع طريق E-5 و TEM Bahçeşehir. جميع البدائل للوصول إلى المكان الذي ترغب في الذهاب إليه بسهولة هي في İstanbul Prestij Park.

الرفاهية والراحة

عِش الرفاهية والراحة من خلال رؤية شققنا النموذجية

أفضل المواد جودة ، من الثلاجة إلى الغسالة مع مجفف وتكييف وفرن ميكروويف ، تم اختيار جميع المنتجات المدمجة في كل ركن من أركان منزلك في Prestij Park. حياة مريحة حيث تم تحديد المعايير وتقديم الفخامة كما هو المعيار في اسطنبول برستيج بارك …

مروج خضراء

افتح مكانًا لكل ظل من اللون الأخضر

تخيل حياة تمارس فيها الرياضة في الهواء الطلق ، وتشرب الشاي أثناء لعب أطفالك في الحديقة ، وتأخذ نفسًا عميقًا في الظل المنعش للبرجولات …

كل هذا سيكون جزءًا من حياتك مع تصميم المناظر الطبيعية الاحترافي في اسطنبول بريستيج بارك.

مرفق اجتماعي

لقد تم التفكير في كل شيء في نادي الأطفال لأطفالك

روضة الأطفال ، التي سيكون فيها المدربون المتخصصون ، هي عالم يتواصل فيه أطفالك اجتماعيًا وستكون مساهمة في التنمية الصحية لأطفالك مع ملاعب مخصصة لأطفالك وألعاب لا حصر لها. في نادي الأطفال!

الرياضة والصحة والترفيه في جميع أنحاء مساحة المعيشة الخاصة بك

كل أنواع الأنشطة الاجتماعية التي ستجلب الفرح إلى حياتك هي في المرافق الاجتماعية في حديقة اسطنبول بريستيج …

حافظ على لياقتك في حمامات السباحة أو الملاعب الرياضية.

استرخي في الحمام التركي أو الساونا أو غرف البخار.

الراحة أو الترفيه في اسطنبول برستيج بارك مجانية.http://www.cinargayrimenkul.com.tr/satilik-daire/istanbul-kucukcekmece-sultan-murat-mah-satilik-daire/embed/#?secret=SMdxnyM8xd#?secret=XwmOU1Z6Oi

حماية

أنت بأمان مع عائلتك في Prestij Park

شققنا التي تم تشييدها من الجيل الجديد من معدات البناء على قاعدة منتشرة ومدعومة بأكوام مملوءة تحل مشاكل عزل الضوضاء في شكل النفق.

ستعيش عائلتك وأطفالك بسلام حيث ستكون هناك خدمة 7/24 ونظام أمني خاص.

ميزات الموقع

مسبح داخلي فاخر

حمام سباحة فاخر للأطفال

ميزة قياسية ملاعب للأطفال

ساونا الملكية الفاخرة

عقارات فاخرة حمام تركي

مركز اللياقة البدنية الفاخر

سوق الميزات القياسية

مقهى قياسي

ميزة الأمان القياسية

ميزة أمان الكاميرا القياسية

ملاعب كرة سلة ذات ملكية فاخرة

الملكية الفاخرة ملعب الكرة الطائرة

ملعب تنس فاخر للغاية

ميزة قياسية كاميليا

ميزة قياسية لوقوف السيارات في الهواء الطلق

مواقف سيارات داخلية فاخرة

ميزة قياسية درب مشي

مسجد الميزة القياسية

ميزة قياسية في لعبة البلياردو

ميزات المبنى

ميزة قياسية خزان المياه

ميزة الداعم القياسية

مولد ميزة قياسي

ميزة قياسية للهروب من إطلاق النار

مصعد ذو ميزة قياسية

مصعد الشحن القياسي

نظام الرش ذو الميزة القياسية

خصائص السكن

ميزة فاخرة السلع البيضاء المدمجة

نظام الاتصال الداخلي بميزة قياسية

ميزة قياسية: تدفئة مركزية

ميزة تخصيص الحرارة القياسية

مكيف سبليت فاخر

حمام رئيسي في العقارات الفاخرة

تقنيات البناء

تم فحص بنية الميزة القياسية

ميزة قياسية التربة التي تم مسحها

الميزة القياسية تتوافق مع لوائح الزلازل

متوافق مع لائحة العزل القياسية

قاعدة طوافة ذات ميزة قياسية

BABACAN ARAPÇA

برج بابكان بريميوم

أثناء قيامنا ببناء باباجان بريميوم ، استلهمنا أفكارنا من إسطنبول وأردنا ترك هيكل رمزي لإسطنبول وإرثًا قيمًا للمستقبل … في المدينة الكبيرة التي تربط بين قارتين ؛ لقد جمعنا الحياة والعمل والحياة الاجتماعية معًا في نفس المشروع.

مشروع مختلط يتكون من مساكن وتراس وبرج ومكتب منزلي ومول وأجنحة تغذي القيمة الاستثمارية لبعضها البعض …

العمل والأسرة والطبيعة والحياة … المزيج المثالي بين الماضي والمستقبل والرفاهية والراحة والجمال والانسجام والطبيعة والهندسة المعمارية المعاصرة … ليس عليك التخلي عن أي شيء مقابل أي شيء في باباجان بريميوم.

يتكون باباجان بريميوم ، الذي تم التخطيط له على مرحلتين ، من 1400 وحدة سكنية و 115 وحدة تجارية في 6 كتل. في باباجان بريميوم ، تقع مباني 1 + 0 و 1 + 1 في البرج بهندسة معمارية منفصلة ومدخل ومخرج ، بينما تقع 2 + 1 و 3 + 1 في المساكن العائلية ، وهي المباني الثلاثة الأخرى.

خدمات

المجالات الاجتماعية

متعة ممتازة

سيتم استبدال وقت الفراغ بلحظات ممتعة

لحظات ممتعة مع أحبائك ، بعيدًا عن ضغوط اليوم ، في مفاهيم الحياة الاجتماعية البديلة المعدة مع مراعاة اهتمامات مختلفة …

حياة ممتازة

متعة الحديقة في وسط المدينة

إن قضاء لحظات هادئة مع عائلتك والانتعاش هو مجرد واحدة من الجمال الذي يقدمه لك باباجان بريميوم.

نادي بريميوم

الرياضة ليست موضة عابرة هنا.

لا شيء مثل بدء اليوم بممارسة الرياضة.

نادي بريميوم كيدز كلوب

عالم مرح للأطفال

البيئات الممتعة مثل غرفة السينما وملاعب الأطفال الخارجية والداخلية وغرفة بلاي ستيشن ومسبح الأطفال في الهواء الطلق لا غنى عنها للأطفال.

مستشفيات قريبة من مشروع باباجان بريميوم

مستشفى بيليك دوزو ميديلايف ، ميديكانا الدولي ، بيليك دوزو مستشفى كولان ، مستشفى إسينكان الخاص ، مستشفى ميديلايف الخاص ، مستشفى بيليك دوزو للقولون الخاص ، مستشفى إسنيورت الحكومي ، مركز بيليك دوزو الطبي الخاص ، مستشفى دوغا الخاص ، مستشفى دونياغوز ، مركز يني حياة الطبي ، المركز الطبي الأوروبي ، هيل مستشفى Ishakoğlu Kızılay ، مركز Mediplus الطبي ، مركز Koç لغسيل الكلى ، مستشفى Bir İnci للعيون ، مستشفى Doğa ، مستشفى Medi Life

مدارس قريبة من مشروع باباجان بريميوم

مدرسة ثانوية خاصة بالمفهوم الأساسي ، كلية بوغازيتشي الأوروبية ، مدرسة ثانوية أساسية لعلوم التربية الخاصة ، مدرسة ثانوية بيليك دوزو الخاصة النهائية الأساسية ، كلية عصر التقنية الخاصة ، مدرسة بيليك دوزو أوغور تميل الثانوية الخاصة ، مدرسة كيراك إكمكب تك ، المدرسة الثانوية المهنية ، كلية المحيط ، جاهد مدرسة زريفوغلو الأناضولية الثانوية ، مدرسة بوروسان آسيم كوكابيك الثانوية المهنية والتقنية الأناضولية ، مدرسة رجب غونغور الأناضولية الثانوية ، مدرسة متروبوليتان حسين يلدز الأناضول الثانوية ، مدارس ميكتيبيم (بيكنت) ، مدارس بيليك دوزو ميكتيبيم ،

YÜZ 12 مدرسة الأناضول للصحة المهنية الثانوية ، مدرسة إسنيورت كيراش الأناضولية الثانوية ، مدرسة بيناركولي الثانوية ، 75. مدرسة ييل جمهوريت الثانوية ، مدرسة غوربينار إم كيه بي الفنية والصناعية الثانوية ، مدرسة شهيت بلال أوزكان الابتدائية ، مدرسة سيتيلدير الابتدائية ، باي ألتينيكو مدرسة سيبي الثانوية ، مدرسة حيدر أصلان الابتدائية ، مدرسة امبك المتوسطة ، مدرسة محمد جيسوغلو الابتدائية

مراكز تسوق قريبة من مشروع باباجان بريميوم

Semerkand Line AVM، Koçtaş AVM، Marmara Park، Beylikdüzü Migros AVM، Perlavista AVM، Istanbul Outlet Center، Beylicium، Nmerkez AVM، Media Markt، CarrefourSA، Han Plus، Beyaz City AVM، Bauhaus، White Corner AVM، Marka City، Perlavista Cinemapink، اسطنبول ريزيدنس

استثمار عقاري

تركيا

هل تبحث عن استثمار موثوق به لتوليد دخل إيجار أو ربح محتمل عند إعادة البيع؟ تلبي شبكة المحفظة الواسعة المختارة بعناية جميع توقعاتك. تجعل شركة سينار غايريمنكل عملية الاستثمار مريحة بقدر ما هي مربحة لعملائها من خلال معايير خدمتها التي تتجاوز الاستشارات الاستثمارية التقليدية. يمكنك الحصول على دعم مجاني ومشورة استثمارية من خبرائنا ذوي الخبرة من خلال الاتصال بنا.

Port Royal

About The Project

The Babacan Port Royal project is being implemented by in the Küçükçekmece district of Istanbul, Sefaköy, on the European side of Istanbul. The project consists of 4 blocks with 897 residences, hotels and 43 commercial units.

There are 0 + 1, 1 + 1 and 2 + 1 type apartments in Babacan Port Royal, while the sizes of the apartments vary between 36 and 124 square meters.

Located in the most advantageous location of Istanbul with its unique privileges and luxury standards, Port Royal is as prestigious and privileged as living.

Babacan Port Royal location Atatürk Airport 3 min, E-5 Highway1 min, TEM 3 min, Metrobus 2 min, Subway 5 min, IDO 10 min, Istanbul World Trade Center 5 min, CNR Expo 2 min, Istanbul Aydin University 2 min, Culture University is 3 min, Sultanahmet Square 25 min, Bosphorus 30 min., Maiden’s Tower 35 min, Taksim Square 25 min, Grand Bazaar 20 min.

hep istanbul evleri esenyurt konut projesi

Hep İstanbul Evleri Esenyurt Konut Projesi, İstanbul’un hareketli Esenyurt semtinde bulunan bir konut geliştirme projesidir. Bu modern gelişme, farklı aile boyutlarına ve yaşam tarzlarına uyum sağlamak için çeşitli daire boyutları ve yerleşim planları sunmaktadır. Proje, konut sakinlerine spor salonu, yüzme havuzu ve peyzajlı bahçeler de dahil olmak üzere çeşitli olanaklarla birlikte konforlu ve rahat bir yaşam ortamı sağlamak için tasarlanmıştır. Bu yazıda, Hep İstanbul Evleri Esenyurt Konut Projesi’ni farklı yönleriyle inceleyeceğiz ve İstanbul’da çağdaş ve canlı bir yaşam alanı arayanlar için bir numaralı seçenek olarak öne çıkan benzersiz özellikleri vurgulayacağız.

Hep İstanbul Evleri Esenyurt Konut Projesi, çok çeşitli konut sakinlerine ev sahipliği yapan hareketli bir semt olan Esenyurt’un kalbinde yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilen site, İstanbul’da çalışan veya okuyan kişiler için ideal bir lokasyondur. Proje, rahat tek yatak odalı birimlerden üç yatak odalı geniş dairelere kadar çeşitli dairelerden oluşmaktadır.

Babacan Premium

Hayalini kurduğunuz yaşam tarzını Babacan Premium Residence Konut Projesi ile gerçeğe dönüştürün! İstanbul’un gözde bölgelerinden biri olan lokasyonda yer alan bu şık ve modern konut projesi, hem yatırımcısına hem de ev sahibi olmak isteyenlere sunduğu avantajlarla adeta göz kamaştırıyor.

Babacan Premium Residence’ın en iyi yanlarından biri, şehrin karmaşasından uzakta huzurlu ve sakin bir ortam sunarken, aynı zamanda sosyal imkanlara ve ulaşım olanaklarına kolay erişim sağlamasıdır. İster iş ister okul, ister alışveriş merkezi olsun, burada aradığınız her şeye rahatça ulaşabileceksiniz.

Konut projemizde farklı büyüklükte daire seçenekleri mevcuttur. Geniş aileler için ferah ve kullanışlı 4+1 dairelerden, daha küçük aileler veya bekarlar için ideal olan stüdyo dairelere kadar her zevke ve ihtiyaca uygun seçenekler bulabilirsiniz. Ayrıca tüm dairelerde özel balkon veya teras gibi özelliklerle keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Babacan Premium Residence’da yaşayanların konforunu düşünen pek çok sosyal donatı alanı mevcuttur. Modern ve geniş yüzme havuzu, güneşlenme alanı ve peyzaj düzenlemeleri ile yaz aylarında serinleyebilir, kışın ise kapalı yüzme havuzundan faydalanabilirsiniz. Ayrıca Türk hamamı, sauna ve fitness merkezi gibi olanaklarla sağlığınıza özen göstererek yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.

Çocuklu aileler için de Babacan Premium Residence oldukça cazip imkanlar sunar. Çocuk oyun alanları, yemyeşil parkları ve kreş hizmetleriyle çocuklarınızın güvenle büyüyebileceği bir ortam sağlanmıştır. Aynı zamanda güvenlik kameraları ve profesyonel güvenlik ekibi ile de 7/24 korunan projemizde huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor.

Evinizin değerini sürekli artıran bu konut projesinde, altyapısı tamamlanmış, geniş otoparklı, asansörlü ve jeneratör sistemli modern bir yaşam alanına sahip olabileceksiniz. Yüksek standartlarda inşa edilen Babacan Premium Residence’da, şehrin içinde ama şehirden uzakta keyifli bir yaşam sürmek isteyenler için mükemmel bir tercih olacaktır.

Dolayısıyla Babacan Premium Residence Konut Projesi’nin sunduğu avantajları düşününce; hem yatırım hem de oturum amacıyla değerlendirebileceğiniz bu projeye göz atmadan geçmeyin. İstanbul’un en gözde bölgelerinden birinde yer alan Babacan Premium, hayalinizdeki yaşama ve geleceğe yatırım için ideal bir fırsat sunuyor.

Birinci sınıf malzeme kalitesi ve modern mimari tasarımıyla dikkat çeken bu projede, yeşil alanlar ve sosyal tesisler de oldukça geniş tutulmuştur. Ayrıca ulaşım olanakları ve altyapısıyla da konforlu bir yaşam sunan Babacan Premium, şehrin karmaşasından uzaklaşarak huzurlu bir ortamda yaşamanızı sağlayacak. Bu yüzden Babacan Premium Residence Konut Projesi, hem ailenizle keyifli zaman geçirebileceğiniz hem de gelecekte değer kazanan bir yatırım yapabileceğiniz eşsiz bir fırsattır.

BABACAN PORT ROYAL

E-5’e 1 dakika, Basın Ekspres’e 1 dakika

İstanbul’un ana ulaşım akslarının kesişim noktasında yer alan Babacan Port Royal’den İstanbu’un en işlek yolu olan D100 Karayolu’na otoparktan çıkıp bağlanmak sadece 1 dakika sürüyor. Babacan Port Royal’in ulaşım avantajları bu kadarla sınırlı kalmıyor. Proje İstanbul’u 3. Köprü Bağlantı Yolu, TEM, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, O 3 karayolu gibi ana arterlere bağlayan Basın Ekspres yoluna da 1 dakika mesafede inşa edildi.

İstanbul’un En Hızlı Değerlenen Bölgesi

İstanbul Atatürk Havalimanı’nın arazisi üzerine, yapılan Millet Bahçesi’ne komşu konumu ile hem yaşam kaliteniz hem de yatırımınız her geçen gün artacak. Babacan Port Royal’in hemen karşısında konumlanan Millet Bahçesi, dünyanın en büyük 3. şehir parkı olarak bölgenin değerini arttırıyor.

Akıllı Ev Sistemi

Babacan Port Royal’de “Smart Home Özellikli” yeni evinizi uzaktan kontrol edebileceksiniz. Akıllı Ev Sistemi daire içerisinde bulunan ekran üzerinden, Cep telefonu uygulamasından ve cep telefonu üzerinden sesli komut ile kontrol edilebilmektedir. Akıllı Ev Sistemi ile siz evde yokken de evinizin kontrolü sizde olacak…

Size Özel Alışveriş Caddesi

Babacan Port Royal’de tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere tasarlanan Shop Royal’de konumlandırılan modern mağazalar, kafeler ve restoranlar sayesinde, evinizin yanı başında eğlenceli bir dünyanız olacak. Evinizden uzaklaşmadan, hem günün yorgunluğunu atacak, hem de seçkin markaların tadını çıkarabileceksiniz…

Yaşam Kaliteniz Yükselecek

PORT ROYAL, 1+0 dan 4+1’e kadar daire seçenekleri, cadde dükkânları, sosyal tesis olanaklarıyla keyifli bir yaşam fırsatı sunuyor. Özellikle daire iç çözümleri, projenin hemen arkasında yer alan 10 dönümlük park, 850 araçlık otoparkı, özel güvenlikli girişleri, resepsiyon hizmeti, yerden ısıtma ve akıllı ev sistemiyle yaşam kalitenizi yükseltmek için tasarlandı.

Açık, kapalı  otopark

* Kamera destekli 7/24 güvenlik * 7/24 Teknik Personel Desteği

* Çocuk oyun alanları * Fitness salonu * Sauna * Merkezi ısıtma sistemi

* Sosyal kullanım alanları * Havuz * Spor Salonu

SAUNA – SPA – SPOR VE FİTNESS ALANLARI – TÜRK HAMAMI – ÇOCUK VE YETİŞKİN HAVUZU – TOPLANTI ODASI – SİNEMA ODASI –

Ulaşım

Durak (Metrobüs) – İETT Sefaköy Metrobüs Durağı

995 m

Metro İstasyonu – Kuyumcukent Metro İstasyonu

851 m

Tramvay İstasyonu – Marmaray Florya İstasyonu

3,8 km

İster E5’e ister basın eksprese 1 dakikada bağlanın

Metro ve Metrobüs yanıbaşınızda

Sağlık Kurumları

Hastane – Özel Rumeli Hastanesi

1,1 km

Acil Servis – Özel Rumeli Hastanesi Acil Servis

1,1 km

Aile Sağlığı Merkezi – Küçükçekmece Küçükköprü Aile Sağlığı Merkezi

1 km

Sağlık Kurumları/Diğer – Özel Aktif Yaşam Ve Kilo Kontrol Merkezi

1,1 km

Eğitim Kurumları

Üniversite – İstanbul Arel Üniversitesi ( AREL )

1,2 km

Üniversite Kampüs – İstanbul Aydın Üniversitesi ( İAÜ ) Halit Aydın Kampüsü

1,6 km

İlkokul – 15 Temmuz Şehitleri İlkokulu

274 m

Lise – Koca Yusuf Anadolu İmam Hatip Lisesi

304 m

Self İstanbul Proje Bilgileri

Self İstanbul Projesi; İstanbul’ un en gözde yapılaşma alanlarından Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerinde, 1+1 den 4+1’ e kadar değişik alternatiflerde toplam 609 adet konut ve 60 adet işyerinden oluşmaktadır.

Self İstanbul Projesi ülkemizde ve uluslararası arena bir çok ödül almış Mimari Tasarım Ekipleri tarafından projelendirilmiştir. Arazinin yaklaşık %85 inin peyzaj alanı olarak düzenlendiği Self İstanbul Projesi ; şehir içinde ulaşım imkanlarına çok yakın, mutlu ve huzurlu bir aile yaşamı konsepti üzerine kurulmuş olup yatırım anlamında da büyük fırsatlar sunmaktadır. Projemizin temel özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

En ince detaylara kadar mükemmel bir şekilde çözülmüş daire planları ve önü kapanmayacak panoramik manzara.

Metrobüs, havaalanı, metro gibi ulaşım imkanlarına çok yakın merkezi konum.

Modern bitkisel peyzajı, hobi bahçeleri, zen bahçesi, dinlenme alanları, evcil hayvan parkı ve çevre düzenlemesiyle %85’i peyzaj alanı.

Sadece çocuklara özel, eğlence, aktivite ve hobi alanlarıyla dolu 1.000 m2 lik kapalı tesisiyle Çocuk Dostu Proje.

Proje içinde toplam 27 derslikli özel okul (anaokulu, ilkokul, ortaokul)

Yetişkin ve çocuk açık havuzu, fitness, hamam, sauna, aktivite alanları, kafeden oluşan modern sosyal tesis.

Açık alanda 2 adet çok amaçlı saha, yetişkin fitness aletleri, modern çocuk oyun alanları.

1+1 ve 2+1 dairelere 1’er adet, 3+1 ve üstü dairelere 2’ şer adet kapalı otopark.

1+1 dairelerde balkon, 2+1 dairelerde ebeveyn banyo, 3+1 dairelerde ebeveyn süiti, her dairede çamaşır odası standardı.

Bina içinde her dairenin kendine ait fensli depo alanı. ( 2,5 m2 – 6,5 m2 arası)

7/24 güvenlik sistemi, her blokta 4 adet yüksek hızlı, geniş, lüx yolcu ve yük asansörleri.

Üst seviyede ısı ve ses yalıtımı, kaliteli elektro mekanik tesisat, kaskadlı merkezi ısıtma, %100 beslemeli jeneratör sistemi

Tavan yüksekliği net 3,20 metre, deprem yönetmeliğine uygun, radye temel ve temel altı kazık sistemi.

İçinde önemli markaların bulunacağı, marketin olacağı, Açık Çarşı konseptinde 60 işyeri.

Müşteriye özel esnek ödeme planı, kazançlı yatırım fırsatı, makul aidat.

       Daha detaylı bilgi için kataloğumuzu inceleyebilirsiniz

Karden İnşaat A.Ş. tarafından inşa edilen Self İstanbul projesi Esenyurt’ta Adile Naşit Bulvarı üzerinde yükseliyor. Proje, 609 konut ve 60 adet işyerinden meydana geliyor. Projede 1+1 daireler 66 ila 93 metrekare, 2+1 daireler 103 ila 188 metrekare, 3+1 daireler 155 ila 205 metrekare, 4+1 daireler ise 215 ila 290 metrekare büyüklüğe sahip.

Karden İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz; “Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu bitişiğinde inşa ettiğimiz Sembol İstanbul projemiz ile müşterilerimizden tam not aldık. Bu projemizden konut alan çok sayıda müşterimiz, beraberinde çevresindeki sevdiklerini de getirdi. Biz de gelen talebi karşılamak üzere bölgedeki ikinci projemiz Self İstanbul’u hayata geçiriyoruz. Bölge ve proje donatılarına oranla fiyatları ekonomik oranda tuttuk. Kat yüksekliği 370 cm olan projede çocuklar için 1.000 metrekarelik sosyal tesis geliştirdik. Bir aile projesi olan Self İstanbul’da konutların yüzde 20’sini 1+1’ler, yüzde 80’i ise 2+1, 3+1 ve 4+1’ler oluşturuyor. Proje tamamlandığında daire kiraların 1.300 TL’den başlamasını bekliyoruz. Sembol ‘de ilk yatırımcılarımıza yüzde 150 civarında prim kazandırdık. İnsanların ihtiyaçlarına yönelik proje üreterek kazandırmayı hedefliyoruz. Bölgedeki daire değerleri 350 bin lira civarında biz ise 229 bin liradan satışa açtık. Yüzde 20’ye yakın ön talep aldık” dedi.

SELF İSTANBUL YÖNETİM

Self İstanbul Projesi; İstanbul’ un en gözde yapılaşma alanlarından Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerinde, 1+1 den 4+1’ e kadar değişik alternatiflerde toplam 609 adet konut ve 60 adet işyerinden oluşmaktadır.

Self İstanbul Projesi ülkemizde ve uluslararası arena bir çok ödül almış Mimari Tasarım Ekipleri tarafından projelendirilmiştir. Arazinin yaklaşık %85 inin peyzaj alanı olarak düzenlendiği Self İstanbul Projesi ; şehir içinde ulaşım imkanlarına çok yakın, mutlu ve huzurlu bir aile yaşamı konsepti üzerine kurulmuş olup yatırım anlamında da büyük fırsatlar sunmaktadır.

SAROT TERMAL

2012 yılında yapılan Sarot Termal Park Resort Spa Bolu, Mudurnu bölgesinde bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı uygun değil. Açık ve kapalı yüzme havuzları ile eğlenme ve dinlenme imkanı bulabilirsiniz.

Tesiste bilardo oynanabilecek özel alanlar kurulmuştur. 8500 m2 alanda kurulmuş olan Sarot Termal Park Resort Spa otel yarım pansiyon konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir. Tesiste bulunan açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, küvet, kablosuz internet, telefon ve oda kasası standart odalarda mevcuttur.

Oda servisi hizmeti bulunmaktadır. Tesis içerisinde yer alan spa, masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Otel Sabi Havaalanı’na Gökçen Havaalanı’na 220 km, Bolu Merkez’ie 80 km, Abant’a 33 km, Taşkesti’ye 5 km uzaklıktadır.

Tesis içerisinde bulunan doktor, market, araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

SAROT TERMAL

Sarot Termal Park Resort Otel Ilıca Köyü Taşkesti Beldesi Mudurnu  Bolu

Mevkii:Ilıca.İstanbul Merkezine Mesafe:220 km.Otogara Mesafe:80 km

Tesisin toplam 129 odası mevcuttur.

* Standart oda 102 oda / 26 – 30 m² genişliğindedir. 2+1 kişi konaklama French bed / Twin bed, parke zemin, saç kurutma makinesi, minibar, şifreli çelik kasa, LCD TV, çay ve kahve ikram seti, kablosuz internet bağlantısı, küvet, jakuzi, termal su, yangın uyarı sistemi bulunmaktadır.

*Premium Suit Oda 22 oda / 45 m² genişliğindedir.  3+1 kişi konaklama French bed + sngl bed + sofa bed ve tekli koltuklar, halı zemin, saç kurutma makinesi, minibar, şifreli çelik kasa, LCD TV, çay ve kahve ikram seti, kablosuz internet bağlantısı, küvet, jakuzi, termal su, yangın uyarı sistemi bulunmaktadır.

* Suit Oda  4 oda / 55 m² genişliğindedir. 2+2 kişi konaklama Farklı oturma odası ve yatak odasından oluşan büyük oda, French bed,halı zemin, saç kurutma makinesi, minibar, şifreli çelik kasa, LCD TV, çay ve kahve ikram seti, kablosuz internet bağlantısı, küvet, jakuzi, termal su, yangın uyarı sistemi, çalışma masası bulunmaktadır.

* Engelli Odası 1 oda / 26 m² genişliğindedir.  2 kişi konaklama French bed, halı zemin, saç kurutma makinesi, minibar, şifreli çelik kasa, LCD TV, çay ve kahve ikram seti, kablosuz internet bağlantısı, duş teknesi, termal su, yangın uyarı sistemi, duş teknesi ve diğer kullanım alanların da destek tutacakları yer almaktadır.

* Deluxe Odalar: 45-47 m² genişliğindedir. Max. 3+1 kişilik konaklamaya uygundur. 21 adettir. Ahşap paravan ile bölünmüş odalardır. Jakuzi ve termal su bulunmaktadır. Bir çift kişilik, bir tek kişilik yatak ve çekyat bulunmaktadır.

*  Kral Suit Oda; Yatak odası ve salon şeklindedir. 65-70 m² genişliğindedir.  Jakuzi ve termal su bulunmaktadır.

* Tüm odalarda standart küvet ebatlarında jakuzi mevcuttur. Odalar vadi veya orman manzaralıdır. Tesisin bazı odaları küvetli, bazı odaları duşludur.

* Tüm odalarda termal su bulunmaktadır.

Tesis 2012 yılında inşa edilmiş olup 2016 yılında yenilenmiştir.

* Tesis 3 kattan, 1 binadan ve 5 asansörden oluşmaktadır.

* Otele 1 km. mesafede devremülk sosyal tesis binasında hizmet vermektedir.

* Odalarda ve otel genel alanlarında ücretsiz wi-fi erişimi sunulmaktadır.

* Toplantı Salonu Özellikleri: Açılıp kapanabilir paravanla ikiye bölünebilme özelliğine sahiptir. 400 kişiye kadar gala yemeği için uygun olup istendiği takdirde tiyatro düzeninde 550 kişilik toplantı kapasitesine sahiptir. Perde, ses sistemi, kürsü, platform, mikrofon, projeksiyon, dvd, cvd  kablosuz internet, barkovizyon  ve fliphcart teknik ekipmanları mevcuttur.

* Tesiste alkol hizmeti mevcut değildir, genel alanlarda kullanımı yapılmamaktadır.

* Termal Suyun Özellikleri: Kaplıca sularımız yöredeki kayaç yapısı ve suyun özelliklerine göre bölgedeki en iyi nitelikteki kaplıca suyu olarak sağlık bakanlığınca onaylanmıştır.. İçerisinde bulunan mineraller zenginliği ile şifa dağıtmaktadır. Solunum sistemi hastalıkları: Astma bronşiyal, aronik bronşit, alerjik üst solunum yolu hastalıkları, pnömokonyoz’dır. Bu tür hastalıklarda daha çok klimaterapi uygulanmaktadır. Cilt hastalıkları: Egzama, akne, psöriasis, nörodermit, kronik rezidüel ürtiker. Kas ve iskelet sistemi hastalıkları: Dejeneratif eklem hastalıkları(Kireçlenmeler), yumuşak doku romatizmaları, bazı inflamatuar romatizmal hastalıklar (örneğin Ankilozan Spondilit, Romatoid Artrit), ortopedik girişimler sonrası, travmalar sonrasıdır. Bu tür hastalıklarda daha çok banyo kürleri uygulanmaktadır. Kalp ve dolaşım sistemi hastalıkları: Kompanse kalp yetmezliği, fonksiyonel dolaşım bozukluğu, esansiyel hipertansiyon, varisler, periferik arter hastalıkları, esansiyel hipontansiyondur (özellikle ortostatik). Bu tür hastalıklarda daha çok banyo ve iklim kürleri uygulanmaktadır. Mide, bağırsak, metabolizma hastalıkları: Mide hastalıkları, şeker hastalığı, obezite, gut, karaciğer-safra kesesi fonksiyonel yetmezlikleridir. Bu tür hastalıklarda banyo kürleri ve şifalı çamur ağırlıklı olarak uygulanmaktadır. Böbrek ve idrar yolları hastalıkları: Kronik piyelonefrit, Kronik sistit, kronik prostatit, böbrek taşları, fonsiyonel yetmezlik. Bu tür hastalıklarda şifalı çamur ve banyo kürü ağırlıklı olarak uygulanmaktadır. Kadınve doğum hastalıkları: Genital organların müzmin hastalıkları, vejetatif over yetmezliği, fonksiyonel sterilite (kısırlık), ameliyatlar sonrası adhezyon profilaksisi, dismenore, fluor. Bu tür hastalıklarda daha çok banyo kürü uygulanmaktadır. Nörolojik hastalıklar: Merkezi ve periferik kronik inflamatuar hastalıklar, omurga hastalıkları, travmatik lezyonlar, spastik paraliziler, nöro ve myopatiler, vasküler nörolojik hastalıklar, inme rehabilitasyonu, nöro-vejetatif distonidir.

* Tesis SGK ile anlaşmalıdır.

* Tesisin termal suyu kaynaktan gelmektedir. Termal suyu 68 derece çıkış, yüzme havuzları 30 derece, hiper termal havuz 45 derece ve odalarda 55 derecedir.

* Termal alanlar 09:00 ile 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

* Spa Masajları ve Süreleri: isveç masaj 40 dk, aroma terapi masajı 45 dk, medikal sırt masajı 30 dk, bali masajı 60 dk, sport masajı 50 dk, relax masajı 50 dk, bronz masajı 40 dk, kese köpük masajı 25 dk’dır. Vücut bakımları ve süreleri: termal çamur tüm vücut bakımı 20 dk, yüz maskesi 25 dk, yüz maskesi ve yüz masajı 35 dk, parafin el bakımı 25 dk, parafin ayak bakımı 25 dk’dır. Belirtilen tüm masaj hizmetler ücretlidir.

* Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

* Otelimizin giriş saati 14:00 çıkış saati 11:00 dir

* Bay bayan konaklamalar da evlilik cüzdanı talep edilir.

* Bayanlara özel alanlarımızı 6 yaş üzeri erkek çocuklar, Erkeklere özel alanlarımızı 6 yaş üzeri kız çocukları kullanamaz.

Bayan Misafirlerimiz Ve Bay Misafirlerimiz Ayrı Ayrı Havuz Kullanımı Yapmaktadır.

-Bay Misafirler İçin Havuzlar Yarı Açık Yarı Kapalı Alan İçerisindedir. Kapalı havuzla bağlantılıdır.

-Bayan Misafirlerimiz İçin Havuzlar Tamamen Kapalı Alan İçerisindedir. Termal dahil tüm havuzlarda bone takma zorunluluğu vardır.

-6 yas üzeri çocuklar termal havuz kullanabilirler. 09:00 – 21:00 arası konaklayan misafirler termal alanları(havuz da dahil) ücretsiz kullanabilirler

SAROT TERMAL

 Sarot Termal Park Resort Otel Ilıca Köyü Taşkesti İl Mudurnu Bolu

 Konum: Ilıca İstanbul Merkeze Uzaklık: 220 km Otogara Uzaklık: 80 km

 Otel toplam 129 odaya sahiptir.

 * Standart oda 102 oda / 26 – 30 m² büyüklüğündedir. Konaklama 2+1, French yatak/double yatak, ahşap zemin, saç kurutma makinesi, minibar, şifreli çelik kasa, LCD TV, çay/kahve makinesi, kablosuz internet bağlantısı, küvet, jakuzi, termal su, yangın alarmı.

 *Premium Suit oda 22 oda / 45m² genişliğindedir. 3+1 kişilik konaklama French yatak + tek kişilik yatak + tek kişilik çekyat ve koltuk, halı, saç kurutma makinesi, minibar, şifreli çelik kasa, LCD TV, çay ve kahve servisi, WiFi, küvet, jakuzi, termal su, ateş var alarm sistemi.

 * Suit oda 4 oda / 55 m² genişliğindedir. 2+2 kişilik konaklama Geniş oda, ayrı oturma odası ve yatak odası, French yatak, halı, saç kurutma makinesi, minibar, şifreli çelik kasa, LCD TV, çay-kahve yapma imkanı, WiFi, küvet, jakuzi, termal su, yangın alarm sistemi , çalışma masası.

 * Engelli odası 1 oda / 26 m² genişliğindedir.2 kişilik konaklamada French yatak, halı, saç kurutma makinesi, minibar, şifreli çelik kasa, LCD TV, çay-kahve ikram servisi, WiFi, çocuk havuzu, termal su, yangın söndürme sistemi, çocuk havuzu ve diğer alanlarda yardım mevcuttur.

 * Deluxe oda: 45-47 m². Max 3+1 kişi için uygundur. 21 adet vardır.Bunlar ahşap paravanla ayrılmış odalardır. Jakuzi ve termal su bulunmaktadır. Bir çift kişilik yatak, bir tek kişilik yatak ve bir çekyat bulunmaktadır.

 * Kraliyet Süiti; Bir yatak odası ve bir oturma odası şeklinde gelir. 65-70 m²’dir.Jakuzi ve termal su bulunmaktadır.

 * Tüm odalarda tam boy küvetli jakuzi bulunmaktadır. Odalar vadi veya orman manzaralıdır. Otelimizin bazı odalarında küvet, bazılarında ise duş bulunmaktadır.

 * Tüm odalarda termal su mevcuttur.2012 yılında

 tesis inşa edilmiş ve 2016 yılında yenilenmiştir.

 * Taşınmaz 3 kat, 1 bina ve 5 asansörden oluşmaktadır.

 *  1 km’de. Devremülk sırasında sosyal binadan uzakta.

 * Otelin odalarında ve ortak kullanım alanlarında ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

 * Toplantı odası Özellikler: Bir ekran ile ikiye bölünebilir. 400 kişiye kadar olan gala yemekleri için uygun olup talep üzerine 550 kişiye kadar tiyatro düzeninde ağırlanabilmektedir. Perde, ses sistemi, tribün, sahne, mikrofon, projeksiyon, dvd,  kablosuz internet cvd, barkovizyon ve fliphcart bulunmaktadır.

 * Tesiste alkol servisi yapılmamaktadır, halka açık yerlerde kullanılmamaktadır.

 * Tesisin termal suyu bir kaynaktan gelmektedir. Termal su dışarıda 68 derece, havuzlar 30 derece, hipertermal havuz 45 derece ve içeride 55 derecedir.

2012 yılında inşa edilen Sarot Termal Park Resort Spa, Bolu’nun Mudurnu bölgesinde yer almaktadır. Taşınmazın denize olan mesafesi yeterli değildir. Açık ve kapalı havuzlarda eğlenmek ve rahatlamak için fırsatlar bulunabilir.

 Tesiste bilardo oynamak için özel yerler bulunmaktadır. 8.500 m2 alan üzerine kurulu olan Sarot Termal Park Resort Spa Hotel, müşterilerimize yarım pansiyon konsepti sunmaktadır.Açık hava restoranında ve kapalı restoranda yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz.

 Oda sıcaklığı merkezi/split klima ile kontrol edilebilir. Konaklamanız boyunca kullanabileceğiniz standart odalarda TV, küvet, kablosuz internet, telefon ve kasa mevcuttur.

 oda servisi mevcuttur. Konuklar otelin spa ve masaj uygulamaları ile rahatlayabilir ve tazelenebilir.Otel, Sabi Havalimanı’na 220 km, Gökçen Havalimanı’na 220 km, Bolu şehir merkezine 80 km, Abant’a 33 km ve Taşkesti’ye 5 km uzaklıktadır.

 Bünyesinde medikal, market ve araç kiralama hizmeti vermek mümkündür.

Doğa ve Termal Tatilin Merkezinde..

Sarot oteller grubu mutlu misafir, kaliteli hizmet anlaşıyla termal turizm alanında, projelendirdiği Sarot Park , Sarot Palace , Sarot vadi devremülk ve otel konseptinde 10.000 metrekare spa alanı 30 termal havuz çocuk oyun alanları doğa yürüyüş alanları doğa ile iç içe abant, gölcük, ve göynük gibi doğa harikası lokasyonlara çok yakın, ailenizle sağlıklı mutlu tatil olanakları sunmaktayız.

Doğa ve Sağlığın olduğu her yerde, mutlu aileler vardır.

SAROT TATIL KÖYÜN’DE

SOSYAL YAŞAM

Binlerce yıllık tarihi ile Sarot Kaplıcaları ,doğal termal suyu ve misafirperverliğimizi modern mimari ile birleştirirek siz değerli misafirlerimize hizmet sunmaktayız.

Oyun salonumuz da; masa tenisi – langırt – tavla – okey

Çocuklar için oyun parkımız, minikler için mini clup alanımız

Çocuklar için ; çocuk sineması gösterimleri

Çevre gezileri

Araç kiralama

Yetişkinler için sinema gösterimleri

Termal havuz kullanımları, çocuklar için çocuk havuzları, hiper termal havuz kullanımı

Türk hamamı – Spa – Sauna – Özel Aile Havuzları kullanımları

Çocuk Oyun Parkı

Çocukların eğlenebileceği oyun alanları…

Saunalar

Tüm yorgunluğunuzu saunalarda atın…

Termal Su ve Jakuzi

Termalin tadını dairenizde çıkarın…

Hamamlar

Geleneksel Türk hamamı.

Sinema Gösterimleri

Ailenizle keyifli zaman geçirin…

Bay & Bayan Ayrı Termal Havuzlar

Stresinizden arının…

Sağlık Merkezi

Ücretsiz sağlık hizmeti…

Canlı Müzik

Müzikle geçen keyifli akşamlar…

Spor Tesisleri

Sağlıklı bir yaşam için futbol,basketbol,voleybol,tenis tesisleri…

Buhar Odaları

Toksinlerden arının…

Macera Duşları

Keyfinize bakın…

AÇIK TERMAL HAVUZ

Yarı açık termal havuzumuz sayesinde kışın üzerinize kar yağarken ya da yazın güneşin altında yüzebilirsiniz. Şifalı sularımız; solunum sistemi hastalıkları, cilt hastalıkları, kas iskelet sistemi rahatsızlıkları, kalp dolaşım sistemi rahatsızlıkları, mide bağırsak sistemi rahatsızlıkları, böbrek ve idrar yolları rahatsızlıkları, kadın doğum rahatsızlıkları, nörolojik hastalıkların tedavisine bire bir iyi gelir.

KAPALI TERMAL HAVUZ

Kaynağı doğal termal su olan kapalı havuzlar, vücut ağrılarını hafifletmeye yardımcı alternatif yöntem olarak kabul ediliyor. Ayrıca cilt hastalıklarından, iç hastalıklara, obeziteden solunum yolu hastalıklarına kadar birçok rahatsızlıkta da etkili bir şifa kaynağıdır.

1+1 Daire 68.62 m² BRÜT 59 M2 NET

Soğuk – Sıcak ve elektrik tesisatları; T.S.E. standartlı malzemeler dış Doğramalar; PVC ısı cam İç kapılar; Amerikan panel kapı Oturma bölümleri; Laminant parke Odalarda ana santrale bağlı dahili telefon Merkezi uydu yayını

Yangın alarmı Kablosuz interet bağlantısı Mutfak salona açık olacaktır Mini fırın, aspiratör, buzdolabı, set üstü ocak, mini bulaşık makinası 4 kişilik mutfak malzemesi Ütü ve ütü masası, saç kurutma makinası Banyolarda acil yardım butonu Islak zeminler mermer ve seramik Jakuzi küvet Hilton lavabo 1. sınıf armatürler

2+1 Daire 100.17 m² BRÜT 89.95 NET

Soğuk – Sıcak ve elektrik tesisatları; T.S.E. standartlı malzemeler dış Doğramalar; PVC ısı cam İç kapılar; Amerikan panel kapı Oturma bölümleri; Laminant parke Odalarda ana santrale bağlı dahili telefon Merkezi uydu yayını Yangın alarmı Kablosuz interet bağlantısı Mutfak salona açık olacaktır Mini fırın, aspiratör, buzdolabı, set üstü ocak, mini bulaşık makinası 6 kişilik mutfak malzemesi Ütü ve ütü masası, saç kurutma makinası Banyolarda acil yardım butonu Islak zeminler mermer ve seramik Jakuzi küvet Hilton lavabo 1. sınıf armatürler

3+1 Daire 119.87 m² 100.20 NET BRÜT

Soğuk – Sıcak ve elektrik tesisatları; T.S.E. standartlı malzemeler dış Doğramalar; PVC ısı cam İç kapılar; Amerikan panel kapı Oturma bölümleri; Laminant parke Odalarda ana santrale bağlı dahili telefon Merkezi uydu yayını Yangın alarmı Kablosuz interet bağlantısı

Mutfak KAPALI olacaktır Mini fırın, aspiratör, buzdolabı, set üstü ocak, mini bulaşık makinası 8 kişilik mutfak malzemesi Ütü ve ütü masası, saç kurutma makinası Banyolarda acil yardım butonu Islak zeminler mermer ve seramik Jakuzi küvet Hilton lavabo

TERMAL HAVUZLAR

Kaplıca tedavilerinin iyileştirici etki gösterdiği rahatsızlıklar arasında eklemlerin iltihapsız hastalıkları, yaşlılık romatizması olarak adlandırılan osteoartrit, doku harabiyeti nedeniyle oluşan romatizmal hastalıkların yanı sıra kronik bronşit, alerjik üst solunum yolları gibi solunum sistemi hastalıkları da bulunmaktadır. Termal hizmetler açık ve kapalı termal havuzlar, sauna, şok havuzu, jakuzi, çocuk havuzu, Türk hamamı, özel aile havuzları (rezervasyonlu, termal havuz ve dinlenme odası), açık ve kapalı alanlarda dinlenme yatakları, serinleme duşları, Fitness Center, masaj bölümler mevcuttur.

KAPALI TERMAL HAVUZ

Bay ve Bayan ayrı olarak Hizmet veren Termal Havuzlarımız, Kaynaktan Gelen 58 Derece Şifalı Sularımızla Beslenmektedir.

Kaynağı doğal termal su olan kapalı havuzlar, vücut ağrılarını hafifletmeye yardımcı alternatif yöntem olarak kabul ediliyor.  Şifalı sularımız; solunum sistemi hastalıkları, cilt hastalıkları, kas iskelet sistemi rahatsızlıkları, kalp dolaşım sistemi rahatsızlıkları, mide bağırsak sistemi rahatsızlıkları, böbrek ve idrar yolları rahatsızlıkları, kadın doğum rahatsızlıkları, nörolojik hastalıkların tedavisine bire bir iyi gelmektedir.

HİPER TERMAL HAVUZU

Hotelimizin Bünyesinde Bay ve Bayan 2 adet Olmak üzere Hiper Termal Havuzlarımız Bulunmaktadır.

KAPALI ÇOCUK HAVUZU

Çocuklarımız için Tüm Gün Eğlenip Vakit Geçirebilecekleri 2 Adet Kapalı Çocuk Havuzumuz Mevcuttur.

Termal Hizmetler

Kapalı termal havuzlar Sauna

Şok havuzu Jakuzi

Çocuk havuzu Türk hamamı

Özel aile havuzları (Ücretli)

(Rezervasyonlu, termal havuz ve dinlenme odası)

Kapalı alanlarda dinlenme yatakları

Serinleme duşları

Fitness-Center

Masaj bölümleri

Termal kafe

Spa hizmeti

AKTİVİTELER

Sarot Termal Palace olarak siz değerli misafirlerimiz için düzenlediğimiz aktivitelerimizle mükemmel bir tatil geçireceksiniz ve muhteşem doğanın keyfini çıkaracaksınız.

İşletmemizde  Konferans Salonumuz mevcuttur.

Hali saha : (Futbol,Voleybol ve Basketbol gün içinde ücretsiz kullanım Tesise 400m mesafede sosyal tesis alanında.)

Yetişkinler için sinema gösterimleri

Tesisimizde Revir hizmeti sunulmaktadır.

Oyun salonumuz da; masa tenisi – bilardo – langırt – tavla – okey

Çevre gezileri :  Off Road tutkunları için imkanlar sunulmaktadır.

Tam Donanımlı Fitness center kullanımı,

Tesisimizde 1 adet İbadethane mevcuttur.

Termal havuz kullanımları, çocuklar için çocuk havuzları, hiper termal havuz kullanımı

Türk hamamı – Spa – Sauna – Özel Aile Havuzları ve

* Ücretsiz Aktiviteler : Set Menü(Kahvaltı Tabağı), Kapalı Yüzme havuz kullanımı, Hipertermal havuz

Türk Hamamı, Buhar odası, Sauna, Jakuzi, Şok Havuz, Tv yayını.Hali saha(Futbol,Voleybol ve Basketbol

gün içinde ücretsiz kullanım Tesise 400m mesafede sosyal tesis alanında.)

Fitness Center, masaj bölümler mevcuttur.

Hipertermal havuz, Türk Hamamı, Buhar odası, Sauna, Jakuzi, Şok Havuz, Tv yayını.

bay ve bayan misafirlerin ayrı ayrı havuz kullanımı yapılmaktadır. Havuzlarda bone takma zorunluluğu mevcuttur.

Alınacak boneler ekstra ücretlidir. Havuzlara 15 yaş altı çocuklar ebeveyn olmadan giriş yapmaları yasaktır.

Satılık Daire,Satılık İşyeri,Satılık Konut,Kiralık Daire,Kiralık İşyeri,İstanbul Emlak İlanları,İstanbul Satılık

Emlak İlanları,İstanbul Kiralık Emlak İlanları,İstanbul Satılık Daire,İstanbul Kiralık Daire,İstanbul Satılık

Ofis,İstanbul Kiralık Ofis,Satılık Turistik Tesis,Satılık Arsa,Adalar Emlak İlanları,Adalar Satılık

Emlak İlanları,Adalar Kiralık Emlak İlanları,Adalar Satılık Daire,Adalar Kiralık Daire,Adalar

Satılık Ofis,Adalar Kiralık Ofis,Arnavutköy Emlak

İlanları,Arnavutköy Satılık Emlak İlanları,Arnavutköy Kiralık Emlak İlanları,Arnavutköy Satılık

Daire,Arnavutköy Kiralık Daire,Arnavutköy Satılık Ofis,Arnavutköy Kiralık Ofis,Ataşehir Emlak

İlanları,Ataşehir Satılık Emlak İlanları,Ataşehir Kiralık Emlak İlanları,Ataşehir Satılık Daire,Ataşehir

Kiralık Daire,Ataşehir Satılık Ofis,Ataşehir Kiralık Ofis,Avcılar Emlak İlanları,Avcılar Satılık Emlak İlanları,Avcılar Kiralık Emlak İlanları,Avcılar

Satılık Daire,Avcılar Kiralık Daire,Avcılar Satılık Ofis,Avcılar Kiralık Ofis,Bağcılar Emlak İlanları,

Bağcılar Satılık Emlak İlanları,Bağcılar Kiralık Emlak İlanları,Bağcılar Satılık Daire,Bağcılar

Kiralık Daire,Bağcılar Satılık Ofis,Bağcılar Kiralık Ofis,Bahçelievler Emlak İlanları,Bahçelievler

Satılık Emlak İlanları,Bahçelievler Kiralık Emlak İlanları,Bahçelievler Satılık Daire,Bahçelievler Kiralık Daire,Bahçelievler Satılık Ofis,

Bahçelievler Kiralık Ofis,Bakırköy Emlak İlanları,Bakırköy Satılık Emlak İlanları,Bakırköy

Kiralık Emlak İlanları,Bakırköy Satılık Daire,Bakırköy Kiralık Daire,Bakırköy Satılık Ofis,

Bakırköy Kiralık Ofis,Başakşehir Emlak İlanları,Başakşehir Satılık Emlak İlanları,Başakşehir

Kiralık Emlak İlanları,Başakşehir Satılık Daire,Başakşehir Kiralık Daire,Başakşehir Satılık

Ofis,Başakşehir Kiralık Ofis,Bayrampaşa Emlak İlanları,Bayrampaşa Satılık Emlak İlanları,

Bayrampaşa Kiralık Emlak İlanları,Bayrampaşa Satılık Daire,Bayrampaşa Kiralık Daire,

Bayrampaşa Satılık Ofis,Bayrampaşa Kiralık Ofis,Beşiktaş Emlak İlanları,Beşiktaş Satılık

Emlak İlanları,Beşiktaş Kiralık Emlak İlanları,Beşiktaş Satılık Daire,Beşiktaş Kiralık Daire,

Beşiktaş Satılık Ofis,Beşiktaş Kiralık Ofis,Beykoz Emlak İlanları,Beykoz Satılık Emlak İlanları,

Beykoz Kiralık Emlak İlanları,Beykoz Satılık Daire,Beykoz Kiralık Daire,Beykoz Satılık Ofis,

Beykoz Kiralık Ofis,Beylikdüzü Emlak İlanları,Beylikdüzü Satılık Emlak İlanları,Beylikdüzü

Kiralık Emlak İlanları,Beylikdüzü Satılık Daire,Beylikdüzü Kiralık Daire,Beylikdüzü Satılık Ofis,Beylikdüzü Kiralık Ofis,Beyoğlu Emlak

İlanları,Beyoğlu Satılık Emlak İlanları,Beyoğlu Kiralık Emlak İlanları,Beyoğlu Satılık Daire,Beyoğlu Kiralık Daire,Beyoğlu Satılık Ofis,Beyoğlu Kiralık Ofis,Büyükçekmece Emlak İlanları,Büyükçekmece Satılık Emlak İlanları,Büyükçekmece

Kiralık Emlak İlanları,Büyükçekmece Satılık Daire,Büyükçekmece Kiralık Daire,Büyükçekmece Satılık Ofis,Büyükçekmece Kiralık Ofis,Çatalca Emlak İlanları,Çatalca Satılık Emlak İlanları,Çatalca Kiralık Emlak İlanlarıÇatalca Satılık Daire,Çatalca Kiralık Daire,Çatalca Satılık Ofis,Çatalca Kiralık Ofis,Çekmeköy Emlak İlanları,Çekmeköy Satılık Emlak İlanları,Çekmeköy Kiralık Emlak İlanları,Çekmeköy Satılık Daire,Çekmeköy Kiralık Daire,Çekmeköy Satılık Ofis,Çekmeköy Kiralık Ofis,Esenler Emlak İlanları,Esenler Satılık Emlak İlanları,Esenler Kiralık Emlak İlanları,Esenler Satılık Daire,Esenler Kiralık Daire,Esenler Satılık Ofis,Esenler Kiralık Ofis,Esenyurt Emlak İlanları,Esenyurt Satılık Emlak İlanları,Esenyurt Kiralık Emlak İlanları,Esenyurt Satılık Daire,Esenyurt Kiralık Daire,Esenyurt Satılık Ofis,Esenyurt Kiralık Ofis,Eyüp Emlak İlanları,Eyüp Satılık Emlak İlanları,Eyüp Kiralık Emlak İlanları,Eyüp Satılık Daire,Eyüp Kiralık Daire,Eyüp Satılık Ofis,Eyüp Kiralık Ofis,Fatih Emlak İlanları,Fatih Satılık Emlak İlanları,Fatih Kiralık Emlak İlanları,Fatih Satılık Daire,Fatih Kiralık Daire,Fatih Satılık Ofis,Fatih Kiralık Ofis,Gaziosmanpaşa Emlak İlanları,Gaziosmanpaşa Satılık Emlak İlanları,Gaziosmanpaşa Kiralık Emlak İlanları,Gaziosmanpaşa Satılık Daire,Gaziosmanpaşa Kiralık Daire,Gaziosmanpaşa Satılık Ofis,Gaziosmanpaşa Kiralık Ofis,Güngören Emlak İlanları,Güngören Satılık Emlak İlanları,Güngören Kiralık Emlak İlanları,Güngören Satılık Daire,Güngören Kiralık Daire,Güngören Satılık Ofis,Güngören Kiralık Ofis,Kadıköy Emlak İlanları,Kadıköy Satılık Emlak İlanları,Kadıköy Kiralık Emlak İlanları,Kadıköy Satılık Daire,Kadıköy Kiralık Daire,Kadıköy Satılık Ofis,Kadıköy Kiralık Ofis,Kağıthane Emlak İlanları,Kağıthane Satılık Emlak İlanları,Kağıthane Kiralık Emlak İlanları,Kağıthane Satılık Daire,Kağıthane Kiralık DaireK,ağıthane Satılık Ofis,Kağıthane Kiralık Ofis,Kartal Emlak İlanları,Kartal Satılık Emlak İlanları,Kartal Kiralık Emlak İlanlarıKartal Satılık DaireKartal Kiralık DaireKartal Satılık OfisKartal Kiralık Ofis,Küçükçekmece Emlak İlanları,Küçükçekmece Satılık Emlak İlanları,Küçükçekmece Kiralık Emlak İlanları,Küçükçekmece Satılık Daire,Küçükçekmece Kiralık Daire,Küçükçekmece Satılık Ofis,Küçükçekmece Kiralık Ofis,Maltepe Emlak İlanları,Maltepe Satılık Emlak İlanları,Maltepe Kiralık Emlak İlanları,Maltepe Satılık Daire,Maltepe Kiralık Daire,Maltepe Satılık Ofis,Maltepe Kiralık Ofis,Pendik Emlak İlanları,Pendik Satılık Emlak İlanları,Pendik Kiralık Emlak İlanları,Pendik Satılık Daire,Pendik Kiralık Daire,Pendik Satılık Ofis,Pendik Kiralık Ofis,Sancaktepe Emlak İlanları,Sancaktepe Satılık Emlak İlanları,Sancaktepe Kiralık Emlak İlanları,Sancaktepe Satılık Daire,Sancaktepe Kiralık Daire,Sancaktepe Satılık Ofis,Sancaktepe Kiralık Ofis,Sarıyer Emlak İlanları,Sarıyer Satılık Emlak İlanları,Sarıyer Kiralık Emlak İlanları,Sarıyer Satılık

Daire,Sarıyer Kiralık Daire,Sarıyer Satılık Ofis,Sarıyer Kiralık Ofis,Silivri Emlak İlanları,Silivri Satılık Emlak İlanları,Silivri Kiralık Emlak İlanlarıSilivri Satılık DaireSilivri Kiralık DaireSilivri Satılık Ofis,Silivri Kiralık Ofis,Sultanbeyli Emlak İlanları,Sultanbeyli Satılık Emlak İlanları,

Sultanbeyli Kiralık Emlak İlanları,Sultanbeyli Satılık Daire,Sultanbeyli Satılık Ofis,Sultanbeyli

Kiralık Daire,Sultan,beyli Kiralık Ofis,Sultangazi Emlak İlanları Sultangazi Satılık Emlak İlanları Sultangazi Kiralık Emlak İlanları Sultangazi Satılık Daire Sultangazi Kiralık Daire

Sultangazi Satılık Ofis Sultangazi Kiralık Ofis Şile Emlak İlanları Şile Satılık Emlak İlanları Şile

Kiralık Emlak İlanları Şile Satılık Daire Şile Kiralık Daire Şile Satılık Ofis Şile Kiralık Ofis Şişli Emlak İlanları Şişli Satılık Emlak İlanları Şişli Kiralık

Emlak İlanları Şişli Satılık Daire Şişli Kiralık Daire Şişli Satılık Ofis Şişli Kiralık Ofis Tuzla Emlak İlanları Tuzla Satılık Emlak İlanları Tuzla Kiralık

Emlak İlanları Tuzla Satılık Daire Tuzla Kiralık Daire Tuzla Satılık Ofis Tuzla Kiralık Ofis Ümraniye Emlak İlanları Ümraniye Satılık Emlak

İlanları Ümraniye Kiralık Emlak İlanları Ümraniye Satılık Daire Ümraniye Kiralık Daire Ümraniye

Satılık Ofis Ümraniye Kiralık Ofis Üsküdar

Emlak İlanları Üsküdar Satılık Emlak İlanları Üsküdar Kiralık Emlak İlanları Üsküdar Satılık

Daire Üsküdar Kiralık Daire Üsküdar Satılık Ofis

Üsküdar Kiralık Ofis Zeytinburnu Emlak İlanları Zeytinburnu Satılık Emlak İlanları Zeytinburnu

Kiralık Emlak İlanları Zeytinburnu

Satılık Daire Zeytinburnu Kiralık Daire Zeytinburnu Satılık Ofis Zeytinburnu Kiralık Ofis

Babacanpremium,sembolistanbul,terracemix,hepistanbul,prestijpark,esenyurt,beylikdüzü,

forsaleistanbul,propertyistanbul,citizenship,inistanbul,zafermahallesi,akbatıavm,realestate

,amlak,amlakistanbul,forrent,forsale,residenceforrent,

residenceforsale,satılıkdaire,kiralıkdaire,satılıkresidence,kiralıkresidence,arisgrand ,arisgrandtower, turkishcitizenship

Propertyistanbul,istanbulproperty,buypropertyinistanbul,luxurypropertyistanbul,

buypropertyinistanbulturkey,istanbulpropertyforsale,propertyturkey,propertyinturkey,

propertyforsaleinturkey,propertyadvisorturkey,salepropertyturkey

,buypropertyinistanbulturkey ,luxurypropertyinturkey,buypropertyinturkey,

propertyforsaleturkey,turkeyluxuryproperty,

invest,amlakjet,imtilak,İstanbul homes

Realestateturkey,realestateagent,investproperty ,invest,investment,investinturkey,investments ,investistanbul,investfortomorow,investforyourfuture,propertiesforrent,

propertyinvestment,propertiesforsale,properties,citiquestproperties,citizen ,

citizenship,citizenshipinturkey,citizenshipbyinvestment

Aris Grand Tower Kiralik Daire,Babacan Premium Kiralik Daire,Bizz Towers Kiralik

Daire,Central Hill Kiralik Daire,City Center Kiralik Daire,Cömert Kent Sitesi Kiralik

Daire,Evviva Queen Kiralik Daire,Fi Life Kiralik Daire,Gümüş

Panorama Kiralik Daire,HEP İstanbul Kiralik Daire,İstanbul Prestij Park Kiralik

Daire,Mavera Ahsen Kiralik Daire,Mavera Konutları Kiralik Daire,Mavera Sefa

Kiralik Daire,NCadde Kiralik Daire,N Cadde Ottoman Kiralik Daire,Olcay Sevalista

Residence Kiralik Daire,Özlen Şehir Sitesi Kiralik Daire,

Radius Residence Kiralik Daire,Self İstanbul Kiralik Daire,Sembol İstanbul Kiralik

Daire,Şafak Residence Kiralik Daire,Terrace Mix Kiralik

Daire,Trio Garden Kiralik Daire,Yaşam İstanbul Kiralik Daire, Kiralik Daire,

Adm Piramit Residence Kiralik Daire, AKA Gold Life Residence Kiralik Daire

, Almina Towers Kiralik Daire, Babacan Palace Kiralik Daire, Berke Sitesi Kiralik Daire

, Crown Tower Kiralik Daire, Çağdaş Oba Evleri Sitesi Kiralik

Daire, Delta Dubai Comfort Kiralik Daire, Esenpark Evleri Kiralik Daire, First Class

Kiralik Daire, Fly Salmiya Kiralik Daire, Future Park

İstanbul Kiralik Daire, Gümüşkent Kiralik Daire, Gümüşkent Sitesi Kiralik Daire,

İnci Palas Kiralik Daire, Lap İstanbul Kiralik Daire, Lapistower Kiralik Daire,

Lionia Yaşam Kiralik Daire, N Towers Kiralik Daire, Oba Bahar Evleri Sitesi Kiralik Daire,

Oba Evleri Kiralik Daire, Olcaylar Talatpaşa Kiralik Daire

, Özerkam Sitesi Kiralik Daire, Özyurtlar Ntowers Kiralik Daire, Regnum Astrum Towers Kiralik

Daire, Sadak Evleri Kiralik Daire, Samsun Towers

Kiralik Daire, Solarkent Sitesi Kiralik Daire, Venüs Residence Kiralik Daire, Ahteran İstanbul

Kiralik Daire, Ardıçlı Evler Sitesi Kiralik Daire,

Meydan Ardıçlı Kiralik Daire, Cananlar Sitesi Menekşe Evleri Kiralik Daire ,Çağdaş 93 Sitesi Kiralik

Daire, Defne Evleri Kiralik Daire, Defne Evleri

Ferda Sitesi,Defne Evleri Gökçağ Sitesi,Erguvan Evler,Erguvan Evleri,İstinye Üniversite

Hastanesi,Kamelya Evleri A – 5,Kamelya Sitesi,Kardelen

Evleri,Menekşe Evler 162. Ada Sitesi,Menekşe Evleri,Menekşe Evleri Yeşilyurt Sitesi,

Nlive Bahçeşehir,Orkide Evler,Orkide Evleri,Özyurtlar,

Özyurtlar N tepe,Özyurtlar Sitesi Park city Park City Reis Kent Sitesi Seçkinler Sitesi

Semerkand Konakları Semerkand Line Esenkent Taşkent

Konutları Umut Sitesi Yasemin Evleri Yeni Dünya Kamelya Evleri Esenyurt Park Evleri Goldist

Residence Günvadi Evleri Hera Club Residence Kulvar

Residence Mavera City Olcaylar Sitesi Papatya Park EvleriRüya Yaşam Evleri Star Towers Demir

Park Erguvan Sitesi Gülaçar Sitesi NCadde

Hayat Orion Park Özyıldırım Grup Park Evleri Selvinaz Konakları Aker Sitesi Akkent Sitesi Akros

İstanbul Ali Ağa Suit Arena Residence Ayışığı Butik

Residence Ayışığı Halting Place Ayışığı Vadi Evleri Bankkent Sitesi Bella Park Bey hill Konakları

Cemrekent Sitesi Corner City Çağdaşkent Sitesi

Çevreciler Sitesi Çınaraltı Evleri Demir Kardeşler Sitesi Doğuş Sitesi Eminada Konakları

Ferah Residence Firdevs Evleri Gülşehir Sitesi

Gümüş Residence Gün Işığı Sitesi İmran Sitesi İsthanbul Evleri Korkmaz Sitesi Kulvar Residence

Nilüfer Sitesi,Ozanlar Sitesi,Özkent Sitesi,Papatya Residence 1,Papatya Residence 2,

Park Konutları,Phantom Residence,Phuket Life Prestige

Konutları,Prestij Evleri,Royal Garden Residence,Rüya

Konakları,Rüya Yaşam Evleri,Sağlık Kent,Spor City,Studio Life,Sultan Konutları,Şanlı

Obakent Sitesi,THY Sitesi Kırmızı Bloklar,THY Sitesi Yeşil

BloklarTrend,Park Residence,Tutku Life Center,Türk bükü Residence ,Türk Hava Yolları

( THY ) Sitesi Yeşil Bloklar Twın Park Evleri,Vetro City ,

Western ParkYeni Doğuş Sitesi ADS ResidenceAkros İstanbulAlara City,Altıntaş Okutan Park,

Altınyıldız Sitesi,Altın Yıldız Sitesi 2,Anfa Life Residence,

Arena Residence,Atabey Sitesi,Avenue Residence

Baltık Rezidans ,Bey ,center ,Beyhill Konakları ,Bey Konakları ,Beylikkent Sitesi ,Beymahall

Residence ,Beypark Evleri

Blue Residence Bulvar Evleri City Forever Concept 55 Concepta Plaza ,Çağdaş Cem Kent Sitesi ,

Çınar Park Rezidans ,Dora Evleri ,Ekmel Sitesi ,Ems 211 Park & Residence ,Esenbahçe Konutları ,

Evviva Residence ,Fildişi Konakları ,Fly Family

Residence ,Gümüş Referans 2 ,Ihlamur Evleri Sites iInnovia 1İst Garden İst HanBul Evleri İz

Tower Kent Palas 1Kent Palas 2 Kuaskent Sitesi

Küçükşehir Sitesi Mahal İstanbul Mar – İn 1 SitesiMarin 2 Sitesi Marmara Concept Mor

Residence My Family ,Nar çiçeği Sitesi ,Newista Residence ,New Residence

,Noverist ,Önay Garden Residence ,Papatya Park Residence ,Papatya Residence ,Platin Residence

,Premista Residence ,Prestij Suit

,Rayana Residence 1 Rayana Residence 2 Safir Park Story Residence Story Residence 2 Tez yuva

Sitesi Tez Yuva Sitesi Trend Park

Residence Turgut Reis Sitesi Tutku Life Residence Yeni Yaşam Sitesi Açelya Evleri Açelya

Evleri Ekin Başak Sitesi ,Açelya Evleri İnci Sitesi,Açelya Evleri Mavi Gök Sitesi,Akasya Evleri

,Akasya Evleri Çaykaralılar Sitesi,Akasya Evleri Has

Erdemkent Sitesi,Akasya Evleri Kimya Sitesi,Akasya Evleri Öncülkent Sitesi,

Akasya Evleri Tem Sitesi,Akasya Evleri Uzmankent Sitesi,Arya Sitesi,Bahçekent Sitesi,

Çaykaralılar Sarmaşık Evleri,Çaykaralılar Sitesi Sarmaşık

Evleri,Defne Evleri,Efes Evler,Elit,çağ Sitesi,Erguvan Evleri,Garden Rustıc,Kamelya Evleri,Kardelen

Villaları,Menekşe Evleri,Orkide Evleri,

Özdeniz Villaları,Öz Deniz Villaları,Park City,Regnum Elitkent,Sarmaşık Birlikkent Sitesi,Sarmaşık

Evleri Özdeniz Sitesi,Semerkand Konakları,

Truva Evleri,Yasemin Evleri Barış Life,Beyaz Evleri,Eskonak,Garden City,Garden City 2,Garden

City 3,Gümüş Evler Sitesi,Gümüş Evler Sitesi 2,

,Kadıoğlu Konakları Almira Residence,Bahçeşehir Sitesi,Belde Kent Ayazma Evleri,Çağdaş

Kent Çevreciler Sitesi,Demiryolcu Sitesi,Güzel Mevsim

Sitesi,Halkkent Sitesi,Hol Park,İkiz Konaklar,Kardeşkent 1,Kardeşler Kent 2 Sitesi,Kristalşehir,Kristal Şehir,Oğuz,kent Sitesi,

Ödül İstanbul,Özuğur Sitesi,Referans Marmara,Sen Ben Sitesi,Ukra City,Ukra City Satış Ofisi,

Yapı Kent Sitesi  İzbey Konakları,Mavera City,Nover City,Papatya

Evleri Kiptaş Esenyurt Konutları 4. Etap,Kiptaş Esenyurt Konutları 5. Etap,Ncity Esenyurt

Açelya Blokları,Akbatı Mavi Kule,Akbatı Sitesi

,Akbatı Yeşil Kule,Akkoza Açelya Blokları,Akkoza Begonya Blokları,Akkoza Çiğdem Blokları

,Akkoza Defne Blokları,Akkoza Koru Blokları,

Ak Towers,Bahçeşehir Suites,Begonya Blokları Akkoza,Crown Deluxe,Dumankaya Flex Offıce,

Dumankaya Modern Evleri,Dumankaya Modern

Vadi,Fi Sıde Bahçeşehir,Garanti Koza Arena,Kozapark Akkoza,Kozapark Akkoza Burgaz,Kozapark

Akkoza Kınalı,Kozapark Akkoza Sedef

,Koza Şehir,Makyol Santral,Maximoon Evleri,Nidya Suites,Nova Property,Onur Park Life İstanbul,

Yalçıntepe Residence Asrın Konutları,

Beyaz İnci Evleri,İzpark Konutları,Karahan EvleriKarahan Evleri 2Mavera KonutlarıMikana Park

Evleri,Yeşil,park Evleri,Yeşil Park Evleri 2 92.

Yılmazkent,Akıncı Evleri 1,Akıncı Evleri 2,Asrın Konutları,Bayburtlu Konutları,Elmas Sitesi,

Esenbahçe Konutları,Live Şelale Evleri,Mert Life,Milpark

Konutları,Saray Park Evleri,Sedef EvlerYeşil,park Evleri Aslan Yurdu Sitesi,Ataeli Sitesi,Beykoop

A Sitesi,Beykoop D Sitesi,Beykoop Sitesi

,Beykop Sitesi,Dosteller Sitesi,Eserkent Sitesi,Funda 2 Sitesi,Funda Sitesi,Günaydın Sitesi,İstanbul

Öğretmen Evleri Beylikdüzü Sitesi,Kumcular Sitesi,L3 Sitesi,Lotus Akıllı KonutlarıMavi Işık Sitesi,

Mor Menekşe Sitesi,Ödül Konut Sitesi,Öğretmenler Sitesi,Özgür Sitesi,Özlem Yuva Sitesi,Petek

53 Sitesi,Profesörler Sitesi,Serender Sitesi,Sönmez Sitesi,Uygar Kent Sitesi,Vatan Yuvam Sitesi,Yeni

Eser Sitesi,Yeşil Işık Sitesi,Yeşil Ufuk Sitesi

,Babacan Premium,Ege Evleri,Gül İstanbul Evleri,Gümüş Panorama,Hayat Park 4,Life in Vera Sitesi,Paşa

Evleri,Prestij ParkTerrace LotusTerrace Mix,Yaşam İstanbul Ermanlar Sitesi,Olcay Doruk Kent Sitesi,

Olcaylar Yıldız Park Sitesi,Rüya Nefes ResidenceStar Towers Avrupark

Hayat,Evalpark İstanbul,Flora Konutları,Hayat Park,Hayat Park 2,Kiptaş Esenyurt 3. Etap Konutları,

Semt Bahçekent,Strada Plus Agena Park,Fi-Yaka Esenşehir,İzyap Prestij,Lemuria Ak Towers,Berk Konakları,Berk Ve Demirkaya Konakları,

Emin Konakları,Esila Kent,Esila Premium,Hacı Hüseyin Sitesi,Miran İstanbul Evleri,Uluhan

Babil Kuleleri Beyhill Premium,Beylik Evler,Beyzade Konakları,Çağdaş Cem Kent Sitesi,Delta

Towers 2,Emka Sitesi,Ems 111 Residence,Fildişi Osmanlı Konakları,Gümüş Life,Gümüş Park,

Gümüş Referans,Gümüş Vadi Evleri,Hayat Residence,Hill İstanbul Konakları,İmranlım Blokları,

İstanbul Evleri,İsthanbul Evleri,İz Tower Blue Rezidans,Marmara Residence,Mega Tower Residence,

Nadide Evleri Sitesi,Noverist İstanbul,Olcay Astera Park,Olcay Park,Papatya Park

Residence,Papatya Residence 3,Rüya Prestij Residence,Semerkand

Evleri,Toros Konutları,Trend,Park 2 Residence,Turgutreis Konutları,Turgut Reis Sitesi,Tutku Life

Residence,Yeşil Hasbahçe Konutları Bahadır Konutları,

Bahar Evler,Kiptaş Saadetdere Evleri,N5 Suites,Şen Çınar Sitesi Berk Demirkaya Konakları,

Berk Konakları,Bey Residence Acun Kent,

Ak Towers,Crown Tower,Hasbahçe Konakları,İnci Palas,Kılıç Tower,NTowers,N,Town,Regnum Astrum Towers,

Sar Life Residence,Uzay Evleri Beyza Aydın Konakları,Dr. Gürbüz Çapan Sitesi,Gist Park Evleri,Kiptaş Esenyurt

Saadetdere Evleri,Melisa Evleri,N5 Suites,Özaydın Sitesi,Saadet Blokları,Saadet Evleri,Sebat Sitesi

,Şen,çınar Saadet Evleri,Torıum Evleri,Vonat

Sitesi Nota Residence,Özyurtlar Garden City Özyurtlar N Şehir 112, Sağlıkçılar ,Sitesi Aşiyan Sitesi Barış

Evleri Bura Residence ,Esbahçe Konakları

Espark Konakları Evim Yüksek dağ Fi towers Fi Yapı Fly Garden Residence Gümüş City

Innovia 2 Innovia 3 Innovia 4 Kılıç Gold Live Terrace

Olcay Point Residence Önay Life Residence Sarhan Sitesi

Sar Life Residence Aris Grand TowerBabacan Premium

Bizz Towers Central Hill City Center Cömert Kent Sitesi Evviva Queen Fi Life

Gümüş Panorama

HEP İstanbul İstanbul Prestij Park Mavera Ahsen Mavera Konutları Mavera Sefa

NCadde N Cadde Ottoman Olcay Sevalista Residence

Özlen Şehir

Sitesi Radius Residence Self İstanbul Sembol İstanbul Şafak Residencehttp://www.cinargayrimenkul.com.tr/babacan-premium/babacan-premium-sitesi-kiralik-daire-11-bos-12-500-tl/embed/#?secret=RPUWHBNbYn#?secret=oJrGRWbeK9

Terrace Mix Trio Garden Yaşam İstanbul ADS Residence Akros İstanbul Alara City

Altıntaş Okutan Park Altınyıldız Sitesi Altın Yıldız Sitesi 2 Anfa Life Residence Arena Residence Atabey Sitesi Avenue Residence

Baltık Rezidans Beycenter Beyhill Konakları Bey Konakları Beylik kent Sitesi Bey mahall Residence Beypark Evleri Blue

Residence Bulvar Evleri City Forever Concept 55 Concept a Plaza Çağdaş Cem Kent Sitesi Çınar Park Rezidans Dora

Evleri Ekmel Sitesi Ems 211 Park & Residence Esenbahçe Konutları Evviva Residence Fildişi Konakları Fly Family

Residence Gümüş Referans 2 Ihlamur Evleri Sites iInnovia 1 İst Garden İst Han Bul Evleri İz Tower Kent Palas 1Kent Palas

2 Kuas kent Sitesi Küçükşehir Sitesi Mahal İstanbul Mar – İn 1 Sitesi Marin 2 Sitesi Marmara Concept Mor Residence

My Family Narçiçeği Sitesi Newista Residence New Residence Nover ist Önay Garden Residence

Papatya Park Residence Papatya Residence Platin Residence Premista Residence Prestij Suit

Rayana Residence 1 Rayana Residence

2 Safir Park Story Residence Story Residence 2 Tezyuva Sitesi Tez Yuva Sitesi Trend Park Residence

Turgut Reis Sitesi Tutku Life Residence Yeni Yaşam Sitesi

https://www.cinargayrimenkul.com.tr

http://www.satilikdaireev.com/

http://www.sarot.com.tr/

gayrimenkul, emlak, realestate, istanbul, arsa, turkey, turkiye, arsa, konut, villa, dubai, ankara, izmir, istanbul, ev, daire, house, satılık, kiralık, işyeri, isyeri, realestateistanbul, sale, forsale, rent, forrent, ofis, office, prestij park, prestijparksatılık, prestijparkkiralık, prestijparkyonetim, prestij park kiralık daire, prestij park satılık daire, esenyurt, esenyurt kiralık daire, beylikdüzü, beylikdüzü satılık daire, beylikdüzü satılık, beylikdüzü kiralık, kelepir, kelepir daire, uygun fiyat, acil satılık, acil kiralık, boş satılık daire, terrace mix, terrece mix satılık, terrace mix kiralık, terrace mix yönetim, terrace mix kiralık daire, terrace mix satılık daire, self istanbul, self istanbul satılık, self istanbul kiralık, self istanbul sitesi, self istanbul yönetim, istanbul prestij park sitesi, istanbul prestij park satılık, istanbul prestij park kiralık, hep istanbul sitesi, hep istanbul satılık, hep istanbul kiralık, hep istanbul sitesi satılık daire, hep istanbul sitesi kiralık daire, hep istanbul yönetim, sembol istanbul satılık, sembol istanbul kiralık, sembol istanbul sitesi, sembol istanbul yönetim, sembol istanbul, bizz towers, bizz towers satılık, bizz towers kiralık, biz towers yönetim, bizz towers satılık daire, bizz towers kiralık daire, safak residance, safak residance kiralık, safak residance satılık, safak residance kiralık daire, safak residance satılık daire, selIf istanbul, self istanbul satılık, self istanbul kiralık, self istanbul yönetim, self istanbul satılık daire, self istanbul kiralık daire, self istanbul yönetim, fi life sitesi, fi life satılık, fi life kiralık, fi life satılık daire, fi life kiralık daire, fi life yönetim, yaşam istanbul sitesi, yaşam istanbul satılık, yaşam istanbul kiralık, yaşam istanbul satılık daire, yaşam istanbul kiralık daire, fi life satılık, fi life kiralık, prestij park kiralık, prestij park konakları, prestij park emlak, terrace mix emlak, self istanbul emlak, gumus panorama sitesi, gumus panorama satılık, gumus panorama kiralık, gumus panorama satılık daire, gumus panorama kiralık daire, gumus panorama yönetim, gumus panorama esenyurt, prestij park esenyurt, terrace mix esenyurt, terrace mix satış ofisi, prestij park satış ofisi, self istanbul satış ofisi, hep istanbul satış ofisi, sembol istanbul satış ofisi, gumus panorama satış ofisi, radius esenyurt, radius esenyurt satılık, radius esenyurt kiralık, radius esenyurt satış ofisi, radius esenyurt projesi, prestij park satılık 1+1 daire, prestij park satılık 2+1 daire, prestij park satılık 3+1 daire, prestij park kiralık 1+1 daire, prestij park kiralık 2+1 daire, prestij park kiralık 3+1 daire, terrace mix satılık studyo, terrace mix satılık stüdyo daire, terrace mix satılık 1+1 daire, terrace mix satılık 2+1 daire, terrace mix satılık 3+1 daire, self istanbul satılık 1+1 daire, self istanbul satılık 2+1 daire, self istanbul satılık 3+1 daire, self istanbul satılık 4+1 daire, hep istanbul satılık 1+1 daire, hep istanbul satılık 1+1 daire, hep istanbul satılık 2+1 daire, hep istanbul satılık 3+1 daire, hep istanbul satılık 4+1 daire, hep istanbul kiralık 1+1, hep istanbul kiralık 2+1, hep istanbul kiralık 3+1, self istanbul kiralık 1+1, self istanbul kiralık 2+1, self istanbul kiralık 3+1, self istanbul kiralık 4+1, prestij park kiralık 1+1, prestij park kiralık 2+1, prestij park kiralık 3+1, prestij park satılık 1+1, prestij park satılık 2+1, prestij park satılık 3+1, fi life kiralık 1+1, fi life kiralık 2+1, fi life satılık 1+1, fi life satılık 2+1, konut kredisi hesapla, konut kredisi, düşük faizli konut kredisi, işyeri kredisi, satılık işyeri, kiralık işyeri, satılık dükkan, kiralık dükkan, satılık arsa, kiralık arsa, bahçeşehir satılık daire, bahçeşehir kiralık daire, beylikdüzü satılık daire, beylikdüzü kiralık daire, özyurtlar esenyurt, özyurtlar n cadde, özyurtlar n logo, özyurtlar n cadde agora, özyurtlar n cadde agora satılık, özyurtlar n cadde agora kiralık, özyurtlar n cadde ottoman, özyurtlar n cadde ottoman satılık, özyurtlar n cadde ottoman kiralık, babacan premiumbabacan premium sitesi, babacan premium satılık daire, babacan premium kiralık daire, babacan premium satılık 1+1, babacan premium kiralık 1+1, babacan premium satılık 2+1, babacan premium kiralık 2+1, babacan premium satılık 3+1, babacan premium kiralık 3+1, prestij park sahibinden kiralık, prestij park sahibinden satılık,  prestij park sahibinden satılık daire, prestij park sahibinden kiralık daire, self istanbul sahibinden satılık, self istanbul sahibinden kiralık, terrace mix sahibinden satılık, terrace mix sahibinden kiralık, sembol istanbul sahibinden satılık, sembol istanbul sahibinden kiralık, hep istanbul sahibinden satılık, hep istanbul sahibinden kiralık, fi life sahibinden satılık, fi life sahibinden kiralık, babacan premium sahibinden satılık, babacan premium sahibinden kiralık, gümüş panorama sahibinden satılık, gümüş panorama sahibinden kiralık, prestij park satılık ev, prestij park kiralık ev, terrace mix satılık ev, terrace mix kiralık ev, self istanbul satılık ev, self istanbul kiralık ev, prestij park satılık dükkan, prestij park kiralık dükkan, prestij park başakşehir, property, home, hause, luxury, desing, realestateagent, investment, lüx konut, prestij, kira, satış, istanbul gayrimenkul, istanbul emlak, istanbul satılık daire, istanbul kiralık daire, istanbul realestate, satilik daire, kiralik daire, kiralik, satilik, emlak yatırım, emlak uzmanı, emlak danışmanı, gayrimenkul uzmanı, gayrimenkul danışmanı, sorumlu emlak danışmanı, sorumlu gayimenkul danışmanı, satılık daire ilan, kiralık daire ilan, satılık ilanı, kiralık ilanı, sales, satılık villa, kiralık villa, esenyurt satılık arsa, esenyurt satılık daireler, esenyurt kiralık daireler, beylikdüzü satılık daireler,  beylikdüzü kiralık daireler, beylikdüzü sahibinden daire, esenyurt sahibinden daire, zafer mah esenyurt satılık daire, zafer mah esenyurt kiralık daire, zafer mah adile naşit bulvarı, zafer mah rıfat ılgaz caddesi, esenyurt doğan araslı bulvarı, esenyurt saadetdere satılık daire, esenyurt saadetdere kiralık daire, emlakdan, bina, satılık komple bina, kiralık komple bina, okul arsası, okul binası, hastahane arsası, hastahane binası, avm, al, sat, kirala, alım, satım, kiralama, emlak ofisi, esenyurt emlak ofisi, beylikdüzü emlak ofisi,ev sahibi olmak, ilk evim, yeni evim, sıfır daire, kullanılmamış daire, kiracı hakları, ev sahibi kiracı, kiracılar için, ev sahipleri, kiracı hakları, ev sahibi hakları, kiracı sorunları, ev sahibi sorunları, tahliye, tahliye taahütnamesi, kiracı tahliyesi, ev kredisi, daire kredisi, işyeri kredisi, kobi kredisi, kiracılı, boş satılık daire, boş kiralık daire, hemen teslim daire, emlak pazarı, emlak fuarı, gayrimenkul fuarı, gayrimenkul dünyası, ucuz gayrimenkul, kira getirili mülk, kira getirisi, emlak piyasası, gayrimenkul piyasası, emlak değerleri, emlak değeri, gayrimenkul değerleme, emlak değerleme, gayrimenkul değer artışı, gayrimenkul değer artışı hesaplama, gayrimenkul sorunları, emlak alım satım kiralama, emlak satış, emlak kiralama, daire satmak, daire kiralamak, satılık daire istanbul, kiralık daire istanbul, forsale istanbul, forrent istanbul, forsale esenyurt, forsale beylikdüzü, forsale bahçeşehir, forsale başakşehir,

ZAFER MH. İSTANBUL PRESTİJ PARK KİRALIK DAİRE, ZAFER MH. EMLAK OFİSİNDEN İSTANBUL PRESTİJ PARK KİRALIK DAİRE, ZAFER MH. KİRALIK REZİDANS, ZAFER MH. KİRALIK DAİRE ESENYURT,İSTANBUL ESENYURT ZAFER MAHALLESİ KİRALIK EV, ZAFER MH. KİRALIK DAİRE İLANLARI VE FİYATLARI ESENYURT, ZAFER MAHALLESİ BABACAN PREMİUM KİRALIK DAİRE, ZAFER MH. HEP İSTANBUL KİRALIK DAİRE, ESENYURT ZAFER MH. EMLAKÇIDAN KİRALIK DAİRE, ESENYURT BEYLİKDÜZÜ HEP İSTANBUL KİRALIK DAİRE, ESENYURT ZAFER MAHALLESİ SATILIK DAİRE FİYATLARI VE İLANLARI, HEP İSTANBUL FİYATLARI VE PROJESİ, ZAFER MH. SEMBOL İSTANBUL KİRALIK DAİRE, SEMBOL İSTANBUL FİYATLARI VE PROJESİ, ZAFER MH. SELF İSTANBUL KİRALIK DAİRE ESENYURT, ZAFER MH. EMLAK OFİSİNDEN SELF İSTANBUL KİRALIK DAİRE, SELF ISTANBUL KİRALIK DAİRE, SELF İSTANBUL FİYATLARI VE PROJESİ, SELF İSTANBUL KONUT PROJESİ VE FİYATLARI, SELF ISTANBUL KARDEN İNŞAAT İSTANBUL, KARTALTEPE MAH. BABACAN PORT ROYAL KİRALIK DAİRE, KÜÇÜKÇEKMECE KARTALTEPE KİRALIK DAİRE FİYATLARI VE İLANLARI, KÜÇÜKÇEKMECE KARTALTEPE MH. KİRALIK DAİRE FİYATLARI İLANLARI, KARTALTEPE MAH. HOUSES FOR RENT, SEFAKÖY KÜÇÜKÇEKMECE KİRALIK RESİDENCE, BABACAN PORT ROYAL FİYATLARI VE PROJESİ, İSTANBUL KİRALIK DAİRE FİYATLARI VE KİRALIK EV İLANLARI, İSTANBUL KİRALIK DAİRE FİYATLARI VE İLANLARI, İSTANBUL KİRALIK REZİDANS, İSTANBUL KİRALIK KONUT İLANLARI VE FİYATLARI, İSTANBUL SAHİBİNDEN KİRALIK DAİRE FİYATLARI VE İLANLARI,

 İSTANBUL AVRUPA KİRALIK DAİRE, PRESTİJPARK KİRALIK, PRESTİJ PARK KİRALIK DAİRE, ESENYURT KİRALIK DAİRE, SELF İSTANBUL KİRALIK, SELF İSTANBUL SİTESİ, SELF İSTANBUL YÖNETİM, İSTANBUL PRESTİJ PARK SİTESİ, HEP İSTANBUL KİRALIK, , SEMBOL İSTANBUL KİRALIK, SEMBOL İSTANBUL SİTESİ, SEMBOL İSTANBUL YÖNETİM, SEMBOL İSTANBUL, BİZZ TOWERS, BİZZ TOWERS KİRALIK, BİZ TOWERS YÖNETİM, BİZZ TOWERS KİRALIK DAİRE, SELF İSTANBUL KİRALIK, SELF İSTANBUL YÖNETİM, GUMUS PANORAMA SİTESİ, GUMUS PANORAMA SATILIK, GUMUS PANORAMA KİRALIK, GUMUS PANORAMA KİRALIK DAİRE, GUMUS PANORAMA YÖNETİM, GUMUS PANORAMA ESENYURT, PRESTİJ PARK ESENYURT, PRESTİJ PARK KİRALIK 1+1 DAİRE, PRESTİJ PARK KİRALIK 2+1 DAİRE, PRESTİJ PARK KİRALIK 3+1 DAİRE, HEP İSTANBUL KİRALIK 1+1, HEP İSTANBUL KİRALIK 2+1, HEP İSTANBUL KİRALIK 3+1, SELF İSTANBUL KİRALIK 1+1, SELF İSTANBUL KİRALIK 2+1, SELF İSTANBUL KİRALIK 3+1, SELF İSTANBUL KİRALIK 4+1, PRESTİJ PARK KİRALIK 1+1, PRESTİJ PARK KİRALIK 2+1, PRESTİJ PARK KİRALIK 3+1, BABACAN PREMİUMBABACAN PREMİUM SİTESİ, BABACAN PREMİUM KİRALIK 1+1,

BABACAN PREMİUM KİRALIK 2+1, BABACAN PREMİUM KİRALIK 3+1, PRESTİJ PARK SAHİBİNDEN KİRALIK, BABACAN PREMİUM SAHİBİNDEN KİRALIK, DAİRE, KİRALİK DAİRE, KİRALİK,

#kiralik #kiralıkdaire #kiralık #kiralıkev #kiralikdaire #daire #for #rent #forrent #houseforrent #apartmentsforrent #apartmentforrent #propertyforrent #homesforrent

#kiralıkvilla #kiralikvilla #kiralıkofis #gayrimenkul #kiralıkdaireler #eşyalıkiralıkdaire #sahibindenkiralıkdaire #kiralıkevler #kiralıkevarıyorum #emlakçı #emlakofisi #kiralikev #emlak #konut #ev #lükskonut

ZAFER MH. İSTANBUL PRESTİJ PARK KİRALIK DAİRE, ZAFER MH. EMLAK OFİSİNDEN İSTANBUL PRESTİJ PARK KİRALIK DAİRE, ZAFER MH. KİRALIK REZİDANS, ZAFER MH. KİRALIK DAİRE ESENYURT, İSTANBUL ESENYURT ZAFER MAHALLESİ KİRALIK EV, ZAFER MH. KİRALIK DAİRE İLANLARI VE FİYATLARI ESENYURT, ZAFER MAHALLESİ BABACAN PREMİUM KİRALIK DAİRE, ZAFER MH. HEP İSTANBUL KİRALIK DAİRE, ESENYURT ZAFER MH. EMLAKÇIDAN KİRALIK DAİRE, ESENYURT BEYLİKDÜZÜ HEP İSTANBUL KİRALIK DAİRE, ESENYURT ZAFER MAHALLESİ SATILIK DAİRE FİYATLARI VE İLANLARI, HEP İSTANBUL FİYATLARI VE PROJESİ, ZAFER MH. SEMBOL İSTANBUL KİRALIK DAİRE, SEMBOL İSTANBUL FİYATLARI VE PROJESİ, ZAFER MH. SELF İSTANBUL KİRALIK DAİRE ESENYURT, ZAFER MH. EMLAK OFİSİNDEN SELF İSTANBUL KİRALIK DAİRE, SELF ISTANBUL KİRALIK DAİRE, SELF İSTANBUL FİYATLARI VE PROJESİ, SELF İSTANBUL KONUT PROJESİ VE FİYATLARI, SELF ISTANBUL KARDEN İNŞAAT İSTANBUL, KARTALTEPE MAH. BABACAN PORT ROYAL KİRALIK DAİRE, KÜÇÜKÇEKMECE KARTALTEPE KİRALIK DAİRE FİYATLARI VE İLANLARI, KÜÇÜKÇEKMECE KARTALTEPE MH. KİRALIK DAİRE FİYATLARI İLANLARI, KARTALTEPE MAH. HOUSES FOR RENT, SEFAKÖY KÜÇÜKÇEKMECE KİRALIK RESİDENCE, BABACAN PORT ROYAL FİYATLARI VE PROJESİ, İSTANBUL KİRALIK DAİRE FİYATLARI VE KİRALIK EV İLANLARI, İSTANBUL KİRALIK DAİRE FİYATLARI VE İLANLARI, İSTANBUL KİRALIK REZİDANS, İSTANBUL KİRALIK KONUT İLANLARI VE FİYATLARI, İSTANBUL SAHİBİNDEN KİRALIK DAİRE FİYATLARI VE İLANLARI,

İSTANBUL AVRUPA KİRALIK DAİRE,

PRESTİJPARK KİRALIK, PRESTİJ PARK KİRALIK DAİRE, ESENYURT KİRALIK DAİRE, SELF İSTANBUL KİRALIK, SELF İSTANBUL SİTESİ, SELF İSTANBUL YÖNETİM, İSTANBUL PRESTİJ PARK SİTESİ, HEP İSTANBUL KİRALIK, , SEMBOL İSTANBUL KİRALIK, SEMBOL İSTANBUL SİTESİ, SEMBOL İSTANBUL YÖNETİM,

SEMBOL İSTANBUL, BİZZ TOWERS, BİZZ TOWERS KİRALIK, BİZ TOWERS YÖNETİM, BİZZ TOWERS KİRALIK DAİRE, SELF İSTANBUL KİRALIK, SELF İSTANBUL YÖNETİM, GUMUS PANORAMA SİTESİ, GUMUS PANORAMA SATILIK, GUMUS PANORAMA KİRALIK, GUMUS PANORAMA KİRALIK DAİRE, GUMUS PANORAMA YÖNETİM, GUMUS PANORAMA ESENYURT,

PRESTİJ PARK ESENYURT, PRESTİJ PARK KİRALIK 1+1 DAİRE, PRESTİJ PARK KİRALIK 2+1 DAİRE, PRESTİJ PARK KİRALIK 3+1 DAİRE, HEP İSTANBUL KİRALIK 1+1, HEP İSTANBUL KİRALIK 2+1, HEP İSTANBUL KİRALIK 3+1, SELF İSTANBUL KİRALIK 1+1, SELF İSTANBUL KİRALIK 2+1, SELF İSTANBUL KİRALIK 3+1, SELF İSTANBUL KİRALIK 4+1, PRESTİJ PARK KİRALIK 1+1, PRESTİJ PARK KİRALIK 2+1, PRESTİJ PARK KİRALIK 3+1, BABACAN PREMİUM, BABACAN PREMİUM SİTESİ, BABACAN PREMİUM KİRALIK 1+1,

BABACAN PREMİUM KİRALIK 2+1, BABACAN PREMİUM KİRALIK 3+1, PRESTİJ PARK SAHİBİNDEN KİRALIK, BABACAN PREMİUM SAHİBİNDEN KİRALIK, DAİRE, KİRALİK DAİRE, KİRALİK, ZAFER MH. BABACAN PREMİUM KİRALIK DAİRE, ZAFER MH. HEP İSTANBUL KİRALIK DAİRE,

Kiralik, kiralıkdaire, kiralık, kiralıkev, kiralikdaire, daire, for rent,

Forrent,

Houseforrent,

apartmentsforrent ,

apartmentforrent,

propertyforrent,homesforrent

,kiralık villa, kiralikvilla, kiralıkofis, gayrimenkul, kiralıkdaireler, eşyalıkiralıkdaire, sahibindenkiralıkdaire, kiralık evler ,kiralıkevarıyorum,emlakçı,emlakofisi,kiralikev,emlak ,konut ,ev ,lükskonut, property forrent ,homes forrent

,condo forrent ,villa forrent ,home forrent ,for rent ,room forrent ,flat,forrent ,Office forrent ,studio forrent

,apartments ,rental property ,renting ,furnished, investment, realestateturkey ,realestateturkey ,realestate

,realestatesales ,realestateagent ,realestateagency ,realestatebroker ,realestatebroker ,realestateinvesting,

realestate turkey , real estate ,realestate sales ,realestate agent

,realestate agency ,realestate broker , realestate ,investing,

PRESTİJ PARK KONUTLARINDA SATILIK 2+1 LÜKS DAİRE 2.950.000 TL

Sembol İstanbul da 85M2 1+1 Satılık Daire Kelepir Yatırım Fırsatı 2.000.000 TL

Furnished 3+1 Property in a Complex with a Pool in Istanbul Gümüş Panorama 4.450.000 TL

hep istanbul babacan premıum istanbul prestijpark evleri

self istanbul bizz towers sembol İstanbul

babacan palace gümüş panaroma self İstanbul bizz towers

hep istanbul satılık hep istanbul evleri hep istanbul kiralık

hep ıstanbul hep istanbul satılıklar hep istanbul resimler

ZAFER MH KİRALIK DAİRE İLANLARI VE FİYATLARI ESENYURT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir