Sarot Termal Palace

SAROT TERMAL PALACE

YERLEŞİM PLANI

6 kat olarak yapılacak olan

Sarot termal palace residance da tatil fırsatı sunuyor

SAROT TERMAL PALACE 1+1

SAROT TERMAL PALACE 3+1

Olarak 2 tip daireden oluşmakta

A KATI,A1 KATI,B KATI,C KATI,D KATI,E KATI,F KATI

Olarak katlardan oluşmaktadır.SAROT TERMAL PALACE ‘DA

toplam 36 giriş mevcuttur,SAROT PALACE A katının altında Havuzlar,saunalar,fin hamamı bulunmaktadır.SAROT TERMAL PALACE DEVREMÜLKLERİ 168 adet  1+1 daire 48 adet 3+1 Daireden oluşmaktadır toplam 5616 adet devremülk vardır 1-2-13-14-19-20-31-32 nolu girişler 3+1 tipi dairedir Sarot termal palace 26 Dönem (devre) oluşmaktadır A,B,C Katları ile D,E,F Katlarının giriş çıkış devre tarihleri arasında 1 gün değişmektedir SAROT PALACE 6 katlı tek blok ve Disneyland, Yörük çadırları, Yapay plaj ve deniz ile Aqua park lardan oluşan bir proje..

2 adet açık-kapalı termal havuz,2 türk

hamamı,2 sauna,bay-bayan ayrı sağlık merkezleri,açık-kapalı

restaurantlar,2 toplantı salonu,800 kişi kapasiteli konferans salonu,

özel aile havuzları,aquapark,kreş ve otoparkın yanı sıra ihtiyaç

duyan konukların uzman hekim,diyetisyen,fizyoterapistler eşliğinde

yararlanabileceği kapsamlı Fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri.

Sessiz ve sakin tabiatı, güzel manzaraları,farklı arazi şekilleri, şelaleleri, yürüyüş yolları, çeşitli cins ve türde bitki ve ağaçlarla süslü çevresiyle  mükemmel bir piknik, dinlenme, sakinlik, ferahlık, fotoğraf çekme, spor yapma,  sürekli turlar ve geziler düzenlenmektedir. Devremülk sahipleri sarot termal vadi tatilköyü ne oltalarıyla geliyor. Deringöl ve Büyükgöl’de balık tutmak serbest. Ancak bu balıklar gölün doğal ortamında yetişmiyor. Yedigöller Alabalık Tesisleri’nde üretilip, oltacılık yapmak isteyenler için göle bırakılıyor. Kaydıraklı Havuz, Spa & Wellness,

Aquapark , Kapalı Yüzme Havuzu, Termal Havuz,çocuk havuzu,sauna,çamur terapi,fitnes, Sarot SPA Kür Merkezi Etkinlikleri

Sarot  palace Medikal  Center,Aromaterapi Sarot  palace,Hidroterapi Sarot palace

Ozonterapi Sarot  palace,Mezoterapi Sarot  palace,Kolon Hidroterapi Sarot  palace

Matrix Ritm Tedavisi Sarot Palace,Yosun Tedavisi Sarot  Palace,Peeling Sarot  Palace

Lazer Epilasyon Sarot  Palace,Masaj Sarot Palace,Pampuri El Ayak Bakımı Sarot Palace

Geriatri Merkezi Sarot Palace,Akupunktur Merkezi Sarot Palace,Fitnes Sarot  Palace

Pilates Sarot  Palace,Aerobik Sarot  Palace,Step Sarot  Palace,Sarot Palace  2 Adet Kür Merkezi,2 Adet Futbol Sahası,2 Adet Cep Sineması,8 Adet Kapalı Yüzme Havuzu,4 Adet Açık Yüzme Havuzu,6 Adet Buhar Odası,2 Adet Konferans Salonu,4 Adet Kapalı Termal Havuz,6 Adet Sauna,2 Adet Tenis Kortu,20 Adet Aile Havuzu özel,1 Adet Alışveriş Merkezi

4 Adet Kar Çeşmesi, Atv Kiralama,10 Adet Macera Duşu,2 Adet Aroma Terapi Merkezi,1 Adet İnternet  Cafe,4 Adet Fitness Center,4 Adet Çamur Terapi Merkezi

2 Adet Beauty Center,Açık Kapalı Restaurantlar,4 Adet Türk Hamamı

 sarotpalace 2 - Kopya - Kopya

Mükemmel manzarası, bol oksijeni ve birçok hastalığın tedavisinde kullanılan kaplıca suyuyla insanları 10 yaş gençleştirmeyi hedefleyen Sarot Termalde tatil keyfi yaşayacak olanlar hem sağlık ve huzura kavuşmuş olacak hem de sıra dışı tatillere kapı açmış olacaklar. Sarot Termal içerisinde bulundurduğu 2 kapalı 2 açık olimpik havuzları, 10 kapalı özel aile havuzu, 10 açık özel aile havuzu, 4 türk hamamı, 4 sauna, 4 buhar odası, 2 fitness center, 2 tuz odası, 2 macera duşu, 4 şok havuzu ve kar çeşmesi, sağlık merkezleri ve terapi alanları, alışveriş merkezleri, konferans salonları, dinleti ve sinema salonları, açık – kapalı restoranları, yürüyüş parkurları, mesire alanları, futbol, voleybol, basketbol ve tenis kortları, çay bahçeleri, Yörük çadırları, 2 yapay plaj ve deniz ve aquaparklarıyla Batı Karadeniz’in başlangıcında yer alan en büyük tatil köyü durumunda.

sarottermal palace 1

Sarot Termal, misafirlerinin rahatı ve konforu için birçok alternatifi bir arada sunuyor. Örneğin, kişilerin tatilleri boyunca memnuniyeti için çocuk dünyası ismi verilen kreş merkezinde misafirlerin 0-12 yaş grubundaki çocukları ücretsiz olarak eğitim ve eğlencelere katılabiliyor, kendi yaş grubundaki arkadaşlarıyla vakit geçirebiliyor. Ebeveynler hamamda, saunada, terapi merkezlerinde, havuzlarda zaman geçirirken çocukları ise çocuk dünyasının yüzme kursları, izcilik aktiviteleri gibi farklı aktivitelerinden yararlanma imkanı buluyor.

Türkiye’de bir ilke imza atan Sarot Termal, eşlerin baş başa zaman geçirebilecekleri özel aile havuzlarını farklı bir konsept olarak kullanıyor. Etrafı ağaçlarla ve camla çevrili özel aile havuzlarında yazın güneşlenme keyfi yaşanırken kışın kar altında havuza girme keyfi yaşanabiliyor. Bolu Dağı’nda denize girme imkânı da sağlayan Sarot Termal, ilki Japonya’da hayata geçen bir projeyi halkımıza sunuyor. Yapay Sahil ve deniz projesiyle gündeme oturan Sarot, Tatil keyfini yapay deniz ile sunan ilk tatil köyü.

Üzeri açılır kapanır cam platformlu yapay deniz alanı misafirlerine yaz kış dört mevsim Bolu Dağı’nda denize girme imkânı tanırken 12 kaydıraklı aquaparklar ise havuz keyfini eğlenceye dönüştürüyor. Doğanın kucağında spor yapmak ise sabahların vazgeçilmezlerinden biri oluyor.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir